Laparoskopie a menstruace?

Anonymní
21.3.16 20:40

Laparoskopie a menstruace?

Mám naplánovanou laparoskopii na 18.4, jenže nejspíš budu mit MS Posledni-4.12, 7.1 pak od 13.2-18.2 špinění a až pak MS, teď 19.3…dá se menstruace nějak oddálit? Laparo mi nejspíš neudělají při menstruaci, nebo se pletu? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

kazda.m
21.3.16 20:44

Laparo ceho? Me delali laparo zlucniku. Brala jsem normalne antikoncepci a ms prisla den po operaci. nikdo nic ohledne tohoto neresil

• Citovat
  • Upravit
kazda.m
21.3.16 20:45

Mela bys jit na predoperacni vysetreni-odbery apod tak se na to zeptej.

• Citovat
  • Upravit
4683
21.3.16 20:47

Na laparku „spodku“ MS nesmí být, nebo aspoň mě to plánovali tak, abych byla těsně po. Pak jsem měla žlučník a to jsem MS měla i při operaci a uplně v pohodě, doktoři o tom věděli, vše proběhlo v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58808
21.3.16 20:49

Mi laparku kvůli ms odložili. Zavolej tam, poptej se. Ono záleží, čeho laparka to je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1454
21.3.16 21:06

No já nevim… Byla jsem na laparce kvůli cystě a slepaku v jednom a několik let nazpátek na trhání osmiček, v uplne narkoze. Oba zákroky se planovaly tak, abych MS neměla, protože při celkové anestezii dostavas léky na ředění krve, tak aby si nezačala hodně krvácet… 8o no poraď se přímo v nemocnici, mně ty zuby kvůli tomu odkladaly..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44467
21.3.16 21:26

Laparku (čehokoliv) ti během ms neudělají. Mě ji taky posouvali. Fakt ne. Jednak z toho důvodu, co píše @PepiKo a jednak čistě prakticky - po operaci víceméně ležíš, jseš ráda, že si ten první den dojdeš na záchod (pokud vůbec), vysprchovat se je nadlidský úkol a já to třeba dala až třetí den. Takže jednak by s tím sestry měly práci navíc a jednak teda hygiena nic moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.16 22:13

Na laparo jdu kvůli endometrioze a cystam.. Jenže ono jak to mám pokaždé jinak a objednávají 2 měsíce dopředu tak to asi stejně netypnu… Nedají se dát nějaké léky? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
848
21.3.16 22:14

Na laparce jsem byla, MS jsem ještě měla, ale byla to akutka, nicméně nikdo to neřešil, že ji mám. Pokud je to plánované, tak můžete termín přesunout, nebo MS uměle opozdit. Jenže ono to tělo je tak „pitomé“, že to stejně člověk většinou dostane stresem zrovna v tom termínu přeplánované operace :D Jinak po laparce jsem 12 hodin po operaci byla na záchodě, po 36 hodinách ve sprše a po 48 hodinách doma :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44467
21.3.16 22:29

@Mirabe1ka tak u akutky to nikdo neřeší, to je snad jasné :)
já nevím, já jsem měla taky operaci plánovanou, nijak jsem se nestresovala, ms přišla neočekávaně, posunuli jsme o týden.
Mě osobně by bylo docela dost nepříjemné tu ms prostě v tom pooperačním období mít. A to jak jsi schopná nebo neschopná fungovat nikdy nevíš, já měla dva různé zákroky v jednom, takže jsem se cítila jako když mi vyndají veškeré orgány z břicha a zase mi je tam naskládají zpět, ovšem na jiné místo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
848
21.3.16 22:42

@Moise Ale fuj, poskládali tetris? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
31.3.16 21:01

Zjištili endometriózu

Ahoj holky :hug:, jsem tady nováček, tak snad mě mezi sebe přijmete. Rok a půl se s přítelem snažíme o mimčo, hormon.prof.vpořádku, spermio taky, ovulka probíhá. Včera jsem podstoupila profuky laparkou a zjistili mi 5 x1,5centimetrových ložisek endometriózy v podbřišnici. Všechny ostatní orgány včetně vejcovodů a vaječníků jsou vpořadku. :,( dost mě to polekalo. Dr.sice říkala, že je to malé a ani se to neodstraňovalo. Nemáte některá zkušenost s otěhotněním s tou mrchou endo? Děkuji za jakoukoli radu a povzbuzující příběhy. Mám 24 roků :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama