Příchod menses

deliska
15.3.16 20:47

prichod menses

Ahojte lidicky mam nepravidelnou MS nekdy to dostanu po 28 nekdy po 30 po 35 i po 40 minuly mesic jsem si zapomela zaznamenat a predminuly jsem to dostala po tech 35 dnech antikoncepci neberu tehu byt take nemohu mam take dost stresu nevite jak si to vypocitat je fakt ze menses mam bolavou nevolnosti toceni hlavy apod silne krvaceni 8o nervozita aj diky za nazory :think:

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

6674
15.3.16 20:52

A co si sledovat ovulaci, abys nějak tušila, za jak dlouho asi ms dojde? A jinak nechápu, co si chceš vypočítat? Jednou máš 28dní cyklus, jindy 40. :nevim: Pokud chceš, určitě můžeš zkusit pít kontryhelový čaj, Gynex a jiné bylinkové přípravky, které by tu nepravidelnost mohly aspoň trošku regulovat, nebo to prober s gynekologem, určitě nabídne nějaké vitamíny nebo v případě zájmu i hormony. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
blabla123
15.3.16 21:04

Zkus kontryhelový čaj, taky jsem začla a jsem zvědavá na výsledky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
flicek18
15.3.16 21:13

Na lepší průběh menstruace je dobrá pupalka dvouletá. Mě konkrétně pomáhá na bolesti a to jsem je měla opravdu veliké (ibalgin ani neo algifen nepomáhal). A podle toho co jsem četla to pomáhá obecně na lepší průběh menstruace, takže by mohlo pomoct i na pravidelnost.
Pokud by jsi ji chtěla brát, doporučuji od WALMARK, ostatní mi nepomohli- je u nich rozdílné dávkování.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama