Laparoskopie - omezení

Anonymní
17.6.13 22:02

Laparoskopie omezení

Prosím o zkušenosti s laparoskopickou operací.
Jsou po ní nějaká omezení? Odstraňovali mi několik cyst.
A co sex? Kdy můžeme?:-) A ještě jeden dotaz pořád mám pod pupíkem takové zduření, pod tím, kde byl steh.
A břicho se vrátí někdy do normálu? To mám pořád takové vypouklé.
Děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4083
17.6.13 22:06
@Anonymní píše:
Prosím o zkušenosti s laparoskopickou operací.
Jsou po ní nějaká omezení? Odstraňovali mi několik cyst.
A co sex? Kdy můžeme?:-) A ještě jeden dotaz pořád mám pod pupíkem takové zduření, pod tím, kde byl steh.
A břicho se vrátí někdy do normálu? To mám pořád takové vypouklé.
Děkuju

no já jsem po LPS nemohla týden fungovat, chodila jsem shrbená a celkem bolely jizvy pak už to šlo, dlouho jsem nesměla zvedat těžké a namáhat břicho asi 3-4týdny ale malovali jsme na báráčku takže jsem to porušila ale naštěstí vše v pořádku :P sex-hned jak mě nebolely ty jizvy a s tím nafouknutím také do týdne-se vstřebávají plyny kterýma při operaci nafukují břicho :mavam: tak hooodně zdravíčka :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29984
17.6.13 22:45

To je strašně individuální..já byla v pátek na laparce (diagnostická, nedělali mi žádný zákrok, jen projeli vejcovody barvičkou) a v pondělí jsem šla do práce :) Ale já se obecně hojím hodně dobře, dva týdny po velkém řezu v břiše s prasklým mimoděložním jsem jela na dovolenou do Alp :nevim:, proto říkám, že musíš naslouchat svému tělu.

břicho se vrátí do normálu brzy, jakmile se vstřebá ten plyn (může Tě bolet třeba i rameno). Sex-jakmile se budeš na to cítit a bude to příjemné, pokud neprováděli nic s čípkem, tedy není nutné dodržet 6N, tak prostě podle stavu, dva týdny, tři…to je na Tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4083
17.6.13 22:47
@elanaa píše:
To je strašně individuální..já byla v pátek na laparce (diagnostická, nedělali mi žádný zákrok, jen projeli vejcovody barvičkou) a v pondělí jsem šla do práce :) Ale já se obecně hojím hodně dobře, dva týdny po velkém řezu v břiše s prasklým mimoděložním jsem jela na dovolenou do Alp :nevim:, proto říkám, že musíš naslouchat svému tělu.břicho se vrátí do normálu brzy, jakmile se vstřebá ten plyn (může Tě bolet třeba i rameno). Sex-jakmile se budeš na to cítit a bude to příjemné, pokud neprováděli nic s čípkem, tedy není nutné dodržet 6N, tak prostě podle stavu, dva týdny, tři…to je na Tobě.
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1820
17.6.13 23:33

Ja byla na laparo s pruchodnosti vejcovodu a hned mi delali i pruplach abych snadneji otehotnela, takze sex mi byl doporucen provadet co nejdrive jak se na to budu citit :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
18.6.13 07:56

Ahojky,

já jsem taky byla na laparce. Břicho mi splasklo tak do týdne, byla jsem v lednu a v pupíku mám pořád takový hrbek pod jizvou(ale už méně)…a sex? já jsem počkala na vytažení stehů :palec: Jinak jsem byla celkem v pohodě, akorát mě pár dní po propuštění bolelo dost rameno a trošku se mi špatně dýchalo když to bolelo, ale žádná hrůza :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
17.4.16 15:09
@chcimimi píše:
Ahojky,já jsem taky byla na laparce. Břicho mi splasklo tak do týdne, byla jsem v lednu a v pupíku mám pořád takový hrbek pod jizvou(ale už méně)…a sex? já jsem počkala na vytažení stehů :palec: Jinak jsem byla celkem v pohodě, akorát mě pár dní po propuštění bolelo dost rameno a trošku se mi špatně dýchalo když to bolelo, ale žádná hrůza :kytka:

Taky jsem mela uplne to stejne stim ramenem…Akorat ksem na tom byla uz po 2 a nikdy me tak nebolelo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
18.4.16 18:10

@mrvousek ajaj a už je lépe? :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
18.4.16 21:50
@chcimimi píše:
@mrvousek ajaj a už je lépe? :hug:

ano, už je to lepší…mam 10 den po operaci a pěkně se mi to hojí…Tak snad to bude brzy vše v pořadku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
18.4.16 22:00

@mrvousek super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
19.4.16 13:04

@chcimimi @chcimimi muzu se zeptat jak dlouho stim budu doma? Uz jsem doma 14 dni :-(
:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.4.16 20:01

Laparoskopie

Ahoj holky,
prosím o radu ted v neděli nastupuju do nemocnice na laparoskopii ale mám menší problém z těch nervů z toho mi ne a ne zkončit měsíčky. už špiním asi 4 dny a chci se jen zeptat mohu tam jít s tím? moc děkuji za vaše rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
10.6.17 10:25

@chcimimi Dobry den prosim Vas jde nejak zmirnit ta bolest toho ramene? Kdyz lezim tak je to v pohode, ale kdykoliv vstanu boli to fakt silene a chodim uplne schrbena, do toho me boli ty jizvy tak doufam, ze to bude co nejdriv zase v normalu s tim ramenem, abych mohla aspon trochu fungovat ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7686
14.6.17 17:06

@DenisaSl píšu asi pozdě, snad už vám to odeznělo… ???? ta bolest byla nepříjemná. Ale celkem brzy odezněla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat