Láska, nebo přátelství? Nebo vliv AD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarketaN
Povídálka 47 příspěvků 24.09.14 18:14
láska nebo přátelství ?

Zdravím holky, chtěla bych vědět váš názor na to, co se ve mě odehrává. Mám přítele 5 měsíců, celkově se známe asi 3 roky a už jednou jsme se o vztah pokusili ale na mě to bylo moc rychlé + bydlí 200 km odemně takže na nic asi nechtěl čekat a ja z minulého vztahu měla blok co se týče postele. Všechno věděl,
ale byl tak nedočkavý že sexualní absence mu po pár týdnech začala vadit byl protivný, stráveny víkend s ním byl pro mě neskutečne dlouhý a bylo to prostě trápení. Po měsíci a půl kdy jsem měla citovou dobu ledovou jsem se od něho dozvěděla že myslí na svojí ex. Dohodli jsme se pro rozchod a den před silvestrem jsme to teda ukončili, i když pro
mě vlastně nic citově nebyl brečela jsem x dní jako želva a stýskalo se mi. 3 měsíce jsme vůbec nebyli v kontaktu a ja na něho stejně nemohla zapomenout a napsala mu. Všechno jsme si vyříkali, byli jsme měsíc kamarádi, zašli jsme si ven a vlastně hned první schůzka po těch 3 měsících skončila líbačkou. Po nějáke době jsme si řekli že tu znovu zkusíme a byl úplně jak vyměněný. Najednou na nic nespěchal, uznal
chyby a na víkendy s ním jsem se začala tešit a každá chvilka bez něj mi vlastně připadala na nic. Pak přišli úzkosti které jsem měla vyvolané silnou nemocí a nasadili mi antidepresiva + on začal mít hodně práce takže na mě neměl moc čas a viděli jsme se málem po 3 týdnech. Máme nádherný vztah, nikdy jsme se nepohádali, rozumíme si je to krásný chlap, ale teď po málem 3 tydenní sexualni absenci jsem po sexu a během sexu začala plakat, pořád jsem ho objimala a nedokázala jsem se od něho odtulit. Po pár dnech to samé jen už ne s takovým pláčem, ale pořád mám pocit že necítim to mrazení a všechno co bylo dřív. Všechno je příjemny nedokážu si představit že bych ho neměla nebo by řekl že se semnou rozchází,
to by bylo slzavé údoli. Pořád si říkam miluju ho jen zamilovanost vyšuměla nebo se to něják přeplo a beru ho jako kamaráda na kterém jsem závislá? Nebo je to jen AD? Výdáme se teda jen o víkendech / prázninách začal pracovat víc takže teď na smskování voláni nemáme moc času. Omlouvám se za vytížující dotaz a předem díky!

Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 24.09.14 18:18

AD na to vliv určitě mít můžou. Jinak co se v tobě odehrává ti fakt nepovím. Chodíš i na nějakou terapii nebo ti jen napsali AD a nazdar? Chtělo by to i psychologa.

MarketaN
Povídálka 47 příspěvků 24.09.14 18:34

Jj chodím na terapii :) 4 měsíce to bylo zalité sluncem. Miluju ho, ale prostě z ničeho se moc netěším jsem taková utlumenější.

kaja00
Extra třída :D 13532 příspěvků 24.09.14 19:29

Myslim, ze vkiv tech AD to mit muze, jinak nevim :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >

Stanjura zuřivě hájí vyhazov Klause ml. z ODS, radní Richter mluví o diletantismu

Svým jednáním dlouhodobě poškozoval dobré jméno strany, nerespektoval její... číst dále >