Láska v druhé třídě

Anonymní
24.8.20 20:19

Láska v druhé třídě

Zdejší dnešní diskuze mě inspirovala. Připadá vám ok, pokud si druhacka s druhakem vypisují přes mobil, posílají pusinky a srdíčka, co konkrétně si píšou tedy nevím, mobil si hlidaji. Konverzace je pojmenována ‚ty a ja‘, pripadne ‚miláček‘, ‚laska‘ apod. Nejde o moje dítě, proto anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
203
24.8.20 20:23

Proč by ne? To jsem taky dělala, se svou základkovskou láskou :D sice o trošku později, ale taky na prvním stupni. Když jsme spolu byli venku, drželi jsme se za ruce a semtam dali pusu na líčko :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27679
24.8.20 20:25
@Anonymní píše:
Zdejší dnešní diskuze mě inspirovala. Připadá vám ok, pokud si druhacka s druhakem vypisují přes mobil, posílají pusinky a srdíčka, co konkrétně si píšou tedy nevím, mobil si hlidaji. Konverzace je pojmenována ‚ty a ja‘, pripadne ‚miláček‘, ‚laska‘ apod. Nejde o moje dítě, proto anonym.

My neměli mobily, posílala se psaníčka. Synovi je 5 a už je taky zamilovaný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8032
24.8.20 20:30

Za nás sice nebyly mobily, ale bylo to stejné.
Bylo by teda fajn, aby se mohli vídat i jinak než online, třeba spolu a rodinami vyrazit na výlet.
Jinak ale k tomu „mobil si hlídají“ - v tomhle věku musí mít dohled nad virtuálním světem pořád rodič…!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50529
24.8.20 20:31

Mi to prijde hezke. Zazila jsem to v praci. Taky slo o mladsi skolaky. Ti dva k sobe meli naklonnost uz od prvni. Ale kazdy byl v jine tride. Mi to prislo hezke, ze si posilaji papirove psanicka a drobne darky.
Na obede vzdy vedle sebe.
Horsi bylo, az se po 4r. prestali takhle kamaradit.
A nadavaji si sproste :zed:. Nemuzou si prijit na jmeno. To bylo minuly sk. rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10435
24.8.20 21:00

Psaní a posílání srdíček mi přijde naprosto ok.
Nemít kontrolu nad mobilem dítěte v druhé třídě mi nepřijde ok vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13937
24.8.20 21:13
@zrcadlo píše:
Nemít kontrolu nad mobilem dítěte v druhé třídě mi nepřijde ok vůbec.

Presne tak! Mam syna, co jde do 3.tridy a absolutne si nedovedu predstavit, ze by „me nepustil do mobilu“ 8o Naopak ja a manzel mu povolujeme nejen cas na telefonu straveny, ale i jake jsou vhodne aplikace atd. Jsou to telatka, v tonto veku jeste nemaji valne poneti o tom, co komu a kde muzou sdelovat.. O pusinkach a srdickach to vubec neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45704
25.8.20 02:07
@zrcadlo píše:
Nemít kontrolu nad mobilem dítěte v druhé třídě mi nepřijde ok vůbec.

Přesně tak, to psaní mi přijde v pohodě. Kluk je ve 4. třídě a do mobilu mám normálně přístup. Pokud by mi ho nedal, tak bych.mu mobil zabavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama