Látkové bačkůrky

570
13.3.10 20:55

Látkové bačkůrky

Opět musíme zakoupit botky na doma a jsem opět zoufalá. Chtěla jsem se vás zeptat, jak kupujete látkové bačkůrky? My jsme dnes vyzkoušeli bezpočet párů různých výrobců. Vždy je to tak, že jsou Lindě buď o 2 milimetry větší, což považuju za hloupost kupovat, protože jsou jí dle mého „akorát“, vezmeme-li o číslo, resp. půlčíslo (dělá-li se) větší, bačkory se jí vyzouvají.
Jsem opět rozhodnutá zakoupit kožené sandálky, nicméně přijde mi to investice zcela zbytečná. Linda je jednak zvyklá většinu dne běhat bosa (takže bačkory máme spíš na návštěvy nebo do školky, kam na jeden den chodí), navíc i z pohledu pohodlnosti jsou pro ni spíše akceptovatelnou variantou lehké látkové než kožené s tvrdou podrážkou.....
Ale chtěla bych znát váš názor, jak botky kupujete. Zkoušeli jsme i látkové s přezkou, ale ty mi přišly teda naprosto katastrofální, noha jí v tom lítala a vůbec nedržela… Nemyslím si, že by měla nějak nestandardní nohu. Všechny ostatní botky jsme měli od Essi (na doma, letní, zimní, jarní/podzimní)… díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16291
13.3.10 21:28

Ahoj, my kupujeme takové ty obyčejné ze zdravotnických potřeb, cena kolem 150kč, se žirafkou jsou… A nikdy se nevyzouvaly :nevim: Ani ty na tkaničky, ani ty na přezku.

Jinak od podzimu máme bačkůrky od Befado (na přezku) a taky se nezouvají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
13.3.10 21:29

Kupujeme sandálky od Fare, ale mohla bys zkusit DPK, jsou měkčí, fare jsou oproti nim pevnější a trochu vyšší. Obě děti mají úzkou nohu, takže máme s vyzouváním paty u papuček taky špatnou zkušenost, jednou jsme to zkusili v obchodě a nikdy radši ani nekoupili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24320
13.3.10 21:36

Papučky kupujem Jonap. K jednomu nákupu z MMB mi přišly jedny zadara, netuším jaká značka, ale měly jiný střih a i když jsem tkaničky utáhla úplně nafest, vyzuly se hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1294
13.3.10 21:57

Mám stejnou zkušenost, dcera má asi úzkou nohu nebo nižší nárt, takže se jí klasické bačkůrky buď vyzouvají nebo jsou jí malé, takže je prostě nekupujeme. Na návštěvy má takové ty natahovací ponožko bačkůrky s koženou podrážkou a do školky měla do teď plátěné bačkůrky Befado na přezku, bohužel je ale mají jen do velikosti 26, takže nevím co budu kupovat pak.:-( Sandálky se mi kupovat moc nechce, přeci jen hodně ve školce sedí, klečí a to jí pak i ty kvalitní kožené trochu tlačí do kotníčků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16483
14.3.10 08:08

Mame stejny problem, starsi dcera ma uzkou nohu, mladsi bude mit zrejme taky. Kupovali jsme bud backorky vyssi na tkanicky nebo sandalky… Od velikosti 27(na tkanicky se uz takhle vetsi nedelaji) kupujeme tyhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
nastesti je maji i u nas v obchode… http://www.obuvprodeti.cz/?…
hledala jsem dlouho, ale tohle jsou jedine, ktere nam nepadaji a splnuji alespon priblizne moji predstavu o bote, ktera nenici nohu…
ve zdravotnich nazouvacich korkacich dcera chodit neumi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16483
14.3.10 08:25

Jo a sandalky a vubec boticky doporucuju DPK,jsou podle me nejlepsi… Hezky mekke a u nas nejvice oblibene, celokozene… Bohuzel v Julcine velikosti uz se nevyrabi… delaji i tenisky s tvarovanou vnitrni stelkou na leto… doporucuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15059
14.3.10 09:51

Kupujeme od začátku sandálky Essi, je na ně zvyklá a běhá se jí v nich nejlíp… Látkové nevedeme vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
25.3.10 19:12

Ahoj, máme stejný problém. Dneska jsem oběhla 3 obchody s botkama a nic. Do teďka měla papučky DPK na přezku jenže ty se dělají jen do 26. Ty co na ně navazují se jí vyzouvají na patě. Zkoušeli jsme i Befado a Fare. Jsem z toho už zoufalá :zed: V těchto starých už má palce skoro ven, nevím co ji mám obout.....

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
26.3.10 14:38

Enoulik - chce to zkoušet. My nakonec koupili od úplně jiného výrobce než předtím a sedí úplně perfektně! Mají akorát nadměrek a vůbec se nevyzouvají…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
949
27.3.10 10:26

Ještě mám v plánu Baťu a Deichman, ale nevim nevim. My máme problém ještě v tom, že má vložku a když už ji bota sedí tak s tou vložkou se to nedá. A papuče s tvarovanou klenbou se bohužel nedělají, krom DPK.
Našla jsem ještě tyto, tam by ta vložka možná seděla a netlačilo ji to jenže tady to nikde neprodávají http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Jaké jste nakonec koupili?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Antona
29.3.10 07:49

plátěnky, bačkůrky

My používáme plátěnky z Befada Jsou užší a nám dobře padnou. Nevyzouvají se. Když jsme byli menší, tak nám seděly plátěnky DPK. Obyčejné papučky všem nesedí, jsou měkké a široké, podrážky slabé. Dobré jsou ještě od Superfitu, když si člověk trošku připlatí. Mají perforované podrážky, tak se nožka tolik nepotí. Na doma se hodí i tenisky (DPK, FAre). Mají pevnější podrážku, celkově pevnější než bačkory. Děti po domě lítají, tak bota musí sedět. Dá se s nima jít i ven před barák. Tady najdete všechny typy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
3HE
22154
14.6.12 12:52

Nevíte, jestli se dají koupit plátěné bačkůrky s tvarovanou klenbou? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama