Látkové pleny

mmonica
1.3.11 12:00

latkove pleny

Ahoj holky, premyslim, ze bych nasi skoro rocni holcicce zacala davat latkovky, vy co mate zkusenost, jaky typ by jste doporucily a proc a myslite si ze i pri prani a suseni v susicce A+ se to financne vyplati oproti jednorazovkam ?

Moc diky za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5708
1.3.11 12:36

pojď k nám do diskuse bavlněné plínky, tam to probereme.

Plínky se vyplatí i s praním a sušením. A s penízkama - záleží na tom, jakou značku, ne každá sedí a vyhovuje. A se sušičkou bys jich nepotřebovala tolik, takže tím líp pro tebe. Dají se pořídit i levnější z bazárku např. http://www.modrykonik.cz/bazar/plenky/

koukni např. na www.Anavy.cz, ty jsou super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5579
1.3.11 15:11

Ja zacinala s latkou kdyz byl druhemu ditku cca rok. Koupila jsem zavazovacky, ctverce a vicevrstve ctverce, troje svrchnaky a separacky.
Myslim, ze pri jednom diteti se latkovky nevyplati, vyjdou nastejno jako papirovky, zvlast pokud koupis i nejake kalhotkove plenky (jako treba ty Anavy). Vyplatit se muzou pri vice detech nebo pokud mas vylozene jen to nejnutnejsi a nejlevnejsi (tzn. obycejne ctverce a nejake svrchnaky, pak porizeni vybavy vyjde na 1-2tisice).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1090
10.3.13 17:23

Nemůžu souhlasit. Pokud si z toho člověk neudělá koníček, i se součtem všech energií, včetně sušičky, je to pořád o několik tisíc levnější, než papírovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
12.3.13 16:52

Ahoj :mavam: Potřebuji pomoct a poradit, jaku mate zkušenost z látkovými plenami od firem pop-in reusable nappies, ellas house, babyidea, thirsties děkuji za pomoc pište na ***@email.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
673
13.3.13 21:33

@tatana1 Přidej se na fb skupinu http://www.facebook.com/…28687357305/ chodím tam daleko víc holek a všichni rádi poradí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
65
14.3.13 08:06

Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
426
9.4.13 21:26

Maminky, nevyznám se, co všechno ještě koupit k těmto kalhotkám??? jen ty vložné plenky??? když je to „vše v jednom“??? Děkuji http://moderni-latkove-pleny.cz/…ac-sada.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1746
9.4.13 21:49

Určitě jsou látkovky finančně výhodnější než jednorázovky, náš malej má rok a půl, nočník sice bojkotuje, ale často si sám chce sednout na nočník či velký záchod a pak mi není líto vyměnit mu plínku, ikdyž ji má chvilku na sobě a má v ní ucvrknuto. Jinak já bych začla alespoň svrchňáčkama a něco do nich, my doma teď jedeme hlavně v obyč plínkách do svrchňáčků, přebaluju tak po hodině, na noc máme bambusky anavy a vlňáčky disana, na ven buď taky jen svrchňáčky s obyč plínkou a bambusovou vkládačkou, nebo nějaká AIO plenka, záleží na jak dlouho vyrážíme. Jezdíme každý měsíc za rodinou minimálně 3 hodiny autem, když je dobrá cesta a to dávám taky bambusový anavy a PUL svrchňáčky, to je jistota, že neproteče, když se cesta protáhne a když spinká, tak na přebalení v průběhu cesty nebudím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5391
9.4.13 21:51

@Amy88 S těmito plenkami nemám zkušenost, ale jukni do diskuze : nové látkující maminky sem
Tam ti někdo určitě poradí, jsou tam fakt odbornice na slovo vzaté a znalé všech dostupných značek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.4.13 22:04
@Amy88 píše:
Maminky, nevyznám se, co všechno ještě koupit k těmto kalhotkám??? jen ty vložné plenky??? když je to „vše v jednom“??? Děkuji http://moderni-latkove-pleny.cz/…ac-sada.html

to už by mělo být všechno v tom. Píšou tam, že vkládací pleny jsou součástí, takže k tomu už nic dokupovat nemusíš. Používám dost podobné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
26.4.13 07:59

Ahoj maminy, v srpnu očekáváme naše první dítko a jsem rozhodnutá pro látkové pleny. Při pročítání diskuzí a všech možných stránek mi jde hlava kolem :roll: Mohu používat látkovky hned od narození? Můžete mi poradit na jaké značky bych se měla zaměřit? Děkuji za každou radu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5391
26.4.13 15:21

Myslím, že už jsem tě zahlédla na „nové látkující maminky sem“, tam jsi v dobrých rukách :palec:
Látkuju od zahojení pupíčku. Používám kalhotkovky anavy a tots bots bamboozel. Super jsou taky bamboolik. Původně mě nadchly anavy AIO, ale nesedí nám. Kup pár kousků od ověřených značek a po odzkoušení doobjednáš, za 3 dny je máš doma a jedeš. Jo a bacha, je to strašná závislost. Klidné těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
26.4.13 20:46

Děkuju :-) zatím mě nejvíc nadchly anavy a bamboolik :-) nooo, o té závislosti jsem se dneska už dočetla dost, nedivím se, když vidím tu nádheru :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.9.13 10:43

Látkovky

Já začala, když bylo malýmu skoro 8 měsíců a i tak jsem zjistila, že pořád ušetříme mraky peněz a hlavně jeho zdraví, tak jsem do toho šla. Koníček? To jsem si z toho asi udělala, ale i tak je to super. Mám moc ráda značku Anavy. Perfektně nám sedí, takže je to spojení příjemného a užitečného. Mají prostě nádherný plínky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama