Látkové pleny do nemocnice

Lia
4466
27.11.08 22:09

Látkové pleny do nemocnice

V pondělí nastupujeme se synem na plánovaný nástup do Fakultní nemocnice a chci se zeptat.

Používáme látkové pleny, ne že bych to ty 3 dny nepřežila s jednorázovkama, ale mám na rukách silný ekzem asahání na „papírové“ pleny mi hodně vadí.

Tak přemýšlím,jestli vzít látkové, nebo dávat jednorázovky v rukavicích (tak nebo tak budu za exota 8) )
Na ty látkové mám od baby lucy takový pytel,tak se skladováním by snad ani neměl být problém a budou to 3 dny.

Nebyla jste někerá v takové situaci, nevím,jak se na to bude personál trářit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

27.11.08 22:24

Ahoj, v té situaci jsem díky Bohu nebyla - jen jsem byla já sama na operaci a malá tam byla vždycky přes noc se mnou a manželem - personál si ani nevšiml, jaké pleny používáme - manžel je každé ráno odnesl v igeliťáku a bylo. Myslím, že pokud budeš mít zajištěno každodenní odnášení, tak snad může být personálu jedno, jaké pleny používáš :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2583
27.11.08 22:29

Ahoj Kim, v podobné situaci jsem nebyla, ale myslím, že personálu to může být jedno, přebalíš si sama a oni ti stejně prát nebudou, tak co. Jestli za vámi bude moct chodit taťka nebo někdo jiný z rodiny na návštěvy, tak ti můžou každý den odnést použité a přinést čisté, ať nemusíš skladovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lia
4466
27.11.08 22:55

To je super nápad, nechat je odnášet, ale popchybuju,že manžel stihne přijít na návštěvu..

ale díky za nápad :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.11.08 07:13

Ahoj, zkus si zjistit, jake pleny nemocnice pouziva - u nas v Trinci na sestinedeli i na detskem oddeleni pouzivaji pouze klasicke ctvercovky, na pokoji mas zasobu a kdyz dojde, sestricka doplni. Naopak kdyz chces pouzivat papirove pliny, musis si zajistit svoje… moc se mi ten pristup libi, nechtela bych videt tu hromadu pouzitych jednorazovek, co nektere nemocnice denne produkuji…
Hodne zdravicka preju!
Ola

• Nahlásit
  • Citovat
20110
28.11.08 09:17

Omlouvám se za OT, ale Olo, to je fakt super :potlesk: Škoda, že takových nemocnic není víc :(
Já jsem rodila v Ivančicích, každá jsme měla svoje plínky (já tenktrát ještě jednorázovky), erár byly taky jednorázovky, ale ty se moc nerozdávaly…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8118
28.11.08 09:43

Tak já jsem ve stejné situaci byla - a popravdě, jak ten blbec jsem se cítila. :? Jen to bylo v opavské nemocnici, ne v Porubě.

Takže se radši připrav na tohle a připrav si argumenty. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
486
28.11.08 11:22
Anonymni píše:
Ahoj, zkus si zjistit, jake pleny nemocnice pouziva - u nas v Trinci na sestinedeli i na detskem oddeleni pouzivaji pouze klasicke ctvercovky, na pokoji mas zasobu a kdyz dojde, sestricka doplni. Naopak kdyz chces pouzivat papirove pliny, musis si zajistit svoje… moc se mi ten pristup libi, nechtela bych videt tu hromadu pouzitych jednorazovek, co nektere nemocnice denne produkuji…
Hodne zdravicka preju!
Ola

Taky se omlouvám za OT,ale to už není pravda.V Třinci jsem rodila teď,a museli jsme mít svoje jednorázovky :( Látkových plenek dávali málo,jen tak jednu do té jednorázovky.Takže asi tak,no.
Ale zjistit si dopředu,co nemocnice používá,není špatný nápad :wink: Třeba tě to přijemně překvapí :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.12.08 09:29
siloenka píše:
Anonymni píše:
Hodne zdravicka preju!
Ola
Taky se omlouvám za OT,ale to už není pravda.V Třinci jsem rodila teď,a museli jsme mít svoje jednorázovky :( Látkových plenek dávali málo,jen tak jednu do té jednorázovky.Takže asi tak,no.
Ale zjistit si dopředu,co nemocnice používá,není špatný nápad :wink: Třeba tě to přijemně překvapí :wink:

Siloenko, fakt???? To me teda sokuje, byla jsem s dcerkou v nemocnici v lednu (mela virozu) a tehdy jsme meli latkovky jeste volne k dispozici…
To je mi teda lito, byla jsem nadsena, jakou pokrokovou nemocnici mame :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama