Látkové pleny Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sestřička01
Povídálka 26 příspěvků 1 inzerát 17.02.17 08:08
Látkové pleny Praha

Budu prvorodička, jsem úplný laik a ráda bych si nechala poradit od zkušených maminek, které jsou nejvhodnější a kde se dají v Praze koupit, zkrátka vše o látkových plenách.

Reakce:

Petussska
Kecalka 217 příspěvků 17.02.17 08:30

Já je teda nepoužívám na přebalování, ale jen na utírání, na cvičení atd. a zdědila jsem je. Jinak ale bacha na ty co teď prodávají, jednak jsou drahý a není to ten dobrý příjemný materiál co byl dřív.

Russet
Extra třída :D 11702 příspěvků 17.02.17 08:45
@Petussska píše:
Já je teda nepoužívám na přebalování, ale jen na utírání, na cvičení atd. a zdědila jsem je. Jinak ale bacha na ty co teď prodávají, jednak jsou drahý a není to ten dobrý příjemný materiál co byl dřív.

Taky mně přijdou jiné - ty staré byly hustší.

Anny2148
Kecalka 200 příspěvků 17.02.17 08:53

Tak ono zalezi na tom jake pleny ma zakladatelka na mysli, latkove pleny v dnesni dobe uz nejsou nen klasicke bile ctverce, ktere pravdepodobne pouzivate vy. Jsou i kalhotkove pleny atd. Pokud ma na mysli tyto tak doporucuju se zajit podivat do obchodu Brana k detem, tam je prodavaji a poradaji i seminare o latkovani. A pak jedine nastudovat na internetu, na facebooku je Poradna pro latkovacky, driv to tam bylo super nebo si najit nejakou maminku ktera ma latkove plenky a ukaze prebalovani v realu. Pripadne jsou i latkove poradkyne, ktere ale pracuji pro urcitou znacku, ale muzou pomoct se zakladni orientaci. Kazdopadne za me: radeji si priplatit za kvalitni ceske znacky (Petit Lulu, Anavy, Bamboolik..)

jessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 17.02.17 08:53
@Petussska píše:
Já je teda nepoužívám na přebalování, ale jen na utírání, na cvičení atd. a zdědila jsem je. Jinak ale bacha na ty co teď prodávají, jednak jsou drahý a není to ten dobrý příjemný materiál co byl dřív.

Je třeba kupovat kvalitní pleny, ne cokoliv, co se tak tváří ;)

jessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 17.02.17 08:55

@Anny2148 Látkové poradkyně většinou pracují pro eshop, ne značku. Některé taky, ale většina jich dělá pro eshop, takže nejsou vázané tím, že propagují jen něco. Eshopy mají většinou opravdu hodně široký sortiment, takže jejich rady jsou opravdu téměř nestranné.

Petussska
Kecalka 217 příspěvků 17.02.17 08:57

@jessikka to bych se dnes nedoplatila, ještě že jsem je zdědila z dob komunismu, ty jsou fakt kvalitní. :)

jessikka
Extra třída :D 10790 příspěvků 17.02.17 09:04

Jedna kvalitní látková plena stojí kolem 40 Kč. Pokud je potřebuješ na otírání, tak stačí i horší kvalita, ale deset plen po 40 korunách do rozpoštu ve výbavě díryu neudělá. Pokud s nimi látkuješ, tak jich potřebuješ zhruba 50-60 (ze předpokladu, že používáš jen ty), což je tedy max nějaké 2500 Kč. To za dva roky taky není žádná hrůza (obzvlášť v porovnání s papírem)
Jasně, podědit starou kvalitu je fajn, ale holt každý to nemá. A tvrdit, že dnes jaou pleny drahé a nekvalitní prostě není pravda. Nejsou ani nekvalitní, ani (výrazně) drahé.

Šmoulice
Kelišová 6750 příspěvků 17.02.17 09:18
@Petussska píše:

Já též. A koupila jsem si je u Matějovského. Kvalita je perfektní.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >