Reklama

Pampers plenky pants

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makyna K.
Kecalka 235 příspěvků 28.01.17 21:25
Pampers plenky pants

Prosím o názor maminek, co používají.
Od kolika let jsou plenky doporučené? Jsou zdravé na kyčle-nohy, i když se dítě stále vyvíjí?
Mám syna 14měsíců, učíme se nočník…pomohou mi tyto plenky?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jita22
Ukecaná baba ;) 1279 příspěvků 3 inzeráty 28.01.17 21:29

Za me dobry, ale spis az kdyz dite nocnik zvládá, protože vyjdou fakt draho.Ale pak skvele jako pojistka do MHD, na noc,apod.kdy se da dat dite pohodlne kdykoliv vycurat jako kdyby melo kalhotky, ale kdyby to nevyšlo ma plenku.

smutná máma
Závislačka 4864 příspěvků 71 inzerátů 28.01.17 21:32

@Makyna K. TAKY JE POUŽÍVÁM, ALE TAK AŽ OD 20MĚS. Malá si je umí sama stáhnout a sednou si na nočník. Za mě jsou super. Navíc používáme tréninkové kalhotky, to je taky dobrá věc.

DDDeni
Kecalka 397 příspěvků 28.01.17 21:37

Taky používáme, ted už teda jen na noc, ale jak píší výše, sama si ji stahla a šla na nočník nebo když dítko se nechce nechat přebalit, tak tyto se jednoduše natáhnou jak kalhotky a nikde netlačí. Takže za nás doporučuji! Jsou sice dražší, ale kolikrát jsme je sehnali v Tescu v akci za dobrou cenu.

smurfka
Nadpozemská drbna 29407 příspěvků 28.01.17 21:38

Nevyužila jsem ani u jednoho dítěte.. :think:

a teprv čtu že chcete názor jen těch co využívají..tak to nic :mrgreen:

zrcadlo
Kelišová 6618 příspěvků 28.01.17 21:49

Já používám až od cca 2,5 let jen na spaní (aby se zvládnul v noci nočník vedle postele nebo brzy ráno wc bez pomoci dospělého). Dřív mi to přišlo zbytečně drahé - na běžné denní nošení u dítěte, které ještě spotřebuje plínek hodně. A učení na nočník mi přišlo lepší bez plíny, ideálně úplně bez ničeho nebo pak jen slipy/kalhotky, aby to dítě to počůrání vnímalo hned.

Janli
Kelišová 5409 příspěvků 9 inzerátů 28.01.17 21:53

Dávala jsem je až v době, kdy dítě chodilo na nočník a potřebovalo plenky jen na cestování, aby se nestala nehoda. Super je, že když zahlásí čůrání, dají se jednoduše stáhnout a zase natáhnout. Jejich obrovská nevýhoda je, že když je chce člověk měnit, musí dítě svléknout. Na běžné nošení jsou drahé, ale jako cestovní pleny pro větší dítě, super.

Ariadne
Echt Kelišová 8713 příspěvků 28.01.17 23:04

Syn je nosi od 10m, ptz se rychle oblekaji a nemusim ho nikde nahanet s lepikama, nemela jsem na to nervy. Kazdopadne jsou drazsi, ale nedam na ne dopustit. Vydrzi dceri a synovi celou noc. Dcera ma ted uz jen na noc ve vel.6 a syn 16m vel.4. Kupuju uz jen tyhle a budou se hodit na uceni na nocnik. Kdyz je bobek, na bocich je perforace a daji se roztrhnout.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 29.01.17 00:14

@Makyna K. Nevím, jaké by měli mít tyhle plenky u zdravého batolete vliv na kyčle. Mají spodní kalhotky nebo slipy vliv na kyčle?

Jsou vhodné od určité váhy, jako jakékoliv jiné pleny, a chce to stojící dítě. Jestli pomůžou dítěti v učení na nočník si moc jistá nejsem, ale tobě ulehčí práci při tom vysazování. Jen je při sundavání dobré ověřit, jestli už v nich nemá dítě hnědý výtvor a podle toho volit způsob sundání.

dextera
Kecalka 116 příspěvků 29.01.17 01:05

Používám asi dva měsíce, kdy se snažím syna naučit na nočník. Jsou praktické, že se dají rychle stáhnout, v učení na nočník, dle mého názoru nepomůžou. Syn do nich čůral vesele dál a o to, že chce na nočník si neřekl, na co by se snažil, že?. Ted je má jen na noc a na ven, doma jsem mu už po dvou měsících žádného pokroku dala nekompromisně slipy a holt často peru. Zatím mu teda vůbec nevadí, že má mokrý tepláky, bohužel :(

tulipán
Závislačka 2811 příspěvků 29.01.17 03:07

Pouzivala jsem u deti hlavne na noc, protoze se nikdy nestalo, ze se pri prevalovani nechtene zarizly nebo udelaly otlaky. Take mam dojem, ze zachytily vice moce. Jsou skvele. Jako treningove jsou nevhodne, protoze se musi sundavat pres nohy (kdyz dite sedi na nocniku od pasu dolu nahe) nebo, pokud se vse svlece jen ke kotnikum, je to dalsi vrstva okolo nohou, ktera pri sezeni zavazi. Stejne tak, kdyz se jde v mrazech ven a je nehoda k rychlemu reseni, tak rychle obleknout proste nejdou, vse se musi sundat. Takze krome leta zbytecny opruz. Proto byly u nas zejmena na noc a pres den klasika. Nosit je deti zacaly hned, kdyz jim byla velikost, vyborne a rychle se oblekaji.

Makyna K.
Kecalka 235 příspěvků 29.01.17 03:17

Všem děkuji.
Měla jsem dojem, že by mě, jako mamince, v něčem pomohli, ale zatím zůstanu u klasických. S přebalování na zádech problémy nemám :) a s nočníkem mi musí pomoc bůh

terekoco
Nováček 1 příspěvek 30.01.17 17:08

Používáme asi od 15. měsíce a to hlavně přes den. A většinou na noc klasické - přeci jen lépe drží a přes den kalhotkové. Malá už začíná upozorňovat na nočník, tak ať je máme rychle dole. :P :P :P

ArumLily0
Ukecaná baba ;) 1086 příspěvků 07.03.18 21:28

Holky prosím jak sedí velikostně? Syn má plenu už jen na noc a má cca 13kg možná trochu víc. Tak váhám jestli 4 nebo 5. Jinak je celkem drobný…

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15270 příspěvků 07.03.18 21:30

@ArumLily0 Na noc bych vzala 5 kvuli vetsi savosti.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama