Zápach plen DADA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinaska
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 05.02.17 19:56
Zápach plen DADA

Ahojky, zaznamenal nekdo krome me, ze Dada plenky posledni dobou nejak chemicky smrdi? :? Nejak jsem to neresila, ale posledni baleni je opravdu extrem, malemu jdou citit i pres obleceni a kdyz k nim cichnu zblizka, tak me ten smrad az stipe v nose :nevim: Kde jsou ty casy, kdy nesly citit vubec nicim :roll:

Reakce:

Katuskka
Závislačka 2780 příspěvků 05.02.17 20:01

Já kupovala naposledy před týdnem a nesmrdí, ale třeba mám ještě balení z. nějaké staré várky :think:

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 05.02.17 20:02

My je take pouzivame a zadny zapach jsem zatim nezaznamenala

martinaska
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 05.02.17 20:04

@Katuskka No my byli nakupovat tak 2 tydny zpatky v Polsku, jak byly v akci :think: Pouzivame velikost 3, koupili jsme uz dopredu i 4, ale ty tak moc nesmrdi… nicmene proste uz nejakou dobu jsou necim nacichle a jak rikam, kdyz jsme je zacali pouzivat, tak nebyly citit vubec nicim, docela dost me to mrzi a uvazuji, ze prejdu na nejake jine :(

solip
Kecalka 454 příspěvků 05.02.17 20:06

Pouzivame je pravidelne a zadny zapach jsem nezaznamenala

Russet
Extra třída :D 11591 příspěvků 05.02.17 21:39

Mám je doma a cítit nejsou.

martinaska
Zasloužilá kecalka 531 příspěvků 06.02.17 16:22

Tak nevim no, jako zacaly smrdet cele rodine, vsiml si toho manzel, tchyne a i kamaradka, co pracuje v chemickem oboru, tak rikala, ze jdou strasne citit plastem… je to pro me strasne zklamani a prechazim na jinou znacku :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >