Zápach plen DADA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martinaska
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 2 inzeráty 05.02.17 19:56
Zápach plen DADA

Ahojky, zaznamenal nekdo krome me, ze Dada plenky posledni dobou nejak chemicky smrdi? :? Nejak jsem to neresila, ale posledni baleni je opravdu extrem, malemu jdou citit i pres obleceni a kdyz k nim cichnu zblizka, tak me ten smrad az stipe v nose :nevim: Kde jsou ty casy, kdy nesly citit vubec nicim :roll:

Reakce:
Katuskka
Závislačka 2786 příspěvků 05.02.17 20:01

Já kupovala naposledy před týdnem a nesmrdí, ale třeba mám ještě balení z. nějaké staré várky :think:

Amy22
Kecalka 139 příspěvků 05.02.17 20:02

My je take pouzivame a zadny zapach jsem zatim nezaznamenala

martinaska
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 2 inzeráty 05.02.17 20:04

@Katuskka No my byli nakupovat tak 2 tydny zpatky v Polsku, jak byly v akci :think: Pouzivame velikost 3, koupili jsme uz dopredu i 4, ale ty tak moc nesmrdi… nicmene proste uz nejakou dobu jsou necim nacichle a jak rikam, kdyz jsme je zacali pouzivat, tak nebyly citit vubec nicim, docela dost me to mrzi a uvazuji, ze prejdu na nejake jine :(

solip
Kecalka 461 příspěvků 05.02.17 20:06

Pouzivame je pravidelne a zadny zapach jsem nezaznamenala

Russet
Extra třída :D 13154 příspěvků 05.02.17 21:39

Mám je doma a cítit nejsou.

martinaska
Zasloužilá kecalka 533 příspěvků 2 inzeráty 06.02.17 16:22

Tak nevim no, jako zacaly smrdet cele rodine, vsiml si toho manzel, tchyne a i kamaradka, co pracuje v chemickem oboru, tak rikala, ze jdou strasne citit plastem… je to pro me strasne zklamani a prechazim na jinou znacku :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >