Léčitelé a otěhotnění

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.11 12:15
Léčitelé

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s léčitelem Vladimírem Haklem při problémech s otěhotněním. Pomohl některé z vás otěhotnět?? Děkuju za odpověď.....

Reakce:
Aditu
Závislačka 4876 příspěvků 11.04.11 12:49

Ahoj,

myslíš toho léčitelem, který „ordinuje“ v Pátku u Poděbrad? Byla jsem před rokem a byl to otřesný zážitek. Zdál se mi celý nějaký mimo a mluvil o spiknutí farmaceutického průmyslu, zájmových politických skupinách… :roll:
Zaměřil se u mě na zprůchodnění vejcovodů, hm tak jo zdálo se mi zbytečný ho upozornit, že už jeden nemám, on si tak krásně pochvaloval jak mu to jde :mrgreen: Dával mi k břichu ruce, prý jestli cítím teplo. Nic jsem necítila a je to tím, že jsem těžký případ a musím k němu ještě jednou.
Neustále jsem pozorovala hodiny, byla to nekonečná půlhodina :zed: K otěhotnění to nepomohlo ani přirozeně ani po IVF :nevim:
Sama za sebe bych řekla zbytečná zkušenost za 300,– :think:
Mimochodem dle něho neplodnost neexistuje, je jenom zneplodnění a kdo za to může…samozřejmě farmaceutický průmysl :lol:

Marsi86
Zasloužilá kecalka 751 příspěvků 11.04.11 13:46

to mě teda pobavilo ten byl fakt mimo :-))
Aditu píše:
Ahoj,

myslíš toho léčitelem, který „ordinuje“ v Pátku u Poděbrad? Byla jsem před rokem a byl to otřesný zážitek. Zdál se mi celý nějaký mimo a mluvil o spiknutí farmaceutického průmyslu, zájmových politických skupinách… :roll:
Zaměřil se u mě na zprůchodnění vejcovodů, hm tak jo zdálo se mi zbytečný ho upozornit, že už jeden nemám, on si tak krásně pochvaloval jak mu to jde :mrgreen: Dával mi k břichu ruce, prý jestli cítím teplo. Nic jsem necítila a je to tím, že jsem těžký případ a musím k němu ještě jednou.
Neustále jsem pozorovala hodiny, byla to nekonečná půlhodina :zed: K otěhotnění to nepomohlo ani přirozeně ani po IVF :nevim:
Sama za sebe bych řekla zbytečná zkušenost za 300,– :think:
Mimochodem dle něho neplodnost neexistuje, je jenom zneplodnění a kdo za to může…samozřejmě farmaceutický průmysl :lol:
ivunak
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 11.04.11 14:15

Díky za reakci. Četla jsem o něm na netu skoro samé pozitivní reakce právě co se týká otěhotnění. Tak jsem o něm začala uvažovat. Uvidím, jestli se zde přece jenom neobjeví aspoň nějaké kladné ohlasy:-)

Aditu
Závislačka 4876 příspěvků 11.04.11 14:42

To jsem ráda, že jsem alespoň pobavila. :-D
Já jsem se k němu vypravila kvůli jeho web.vychvalování a na modrým koníku na něho byly dobré ohlasy. :nevim:

ivunak
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 27.02.12 08:23

Jenom bych chtěla napsat zkušenost s panem Haklem. Byli jsme u něho 3×, z toho poslední návštěva byla v listopadu a do dnešního dne těhotná bohužel nejsem. Tak nevím, celkem jsem do něho vkládala naděje, ale zázrak se nekonal…
Jak jsem psala jinde, zkusíme teď kineziologii případně rodinné konstelace a pokud ani to nevyjde, budeme se muset svěřit do rukou lékařů. Tomu jsem se chtěla vyhnout a chtěla jsem počít miminko přirozeně. To nám bohužel asi nevyjde :(

poučená
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 28.02.12 09:18

Léčitelé vnímají a „pracují“ s lidským tělem jinak než lékaři. Používají přírodní prostředky a bioenergii, která má organizmu pomoci sladit vnitřní nerovnováhu. Ale tu „práci“ na sobě, včetně myšlení, tu musí udělat každý sám pro sebe. Ne každý je na tohle vnitřně připraven.
Mně osobně léčitel pomohl „znovu se narodit“.

ivunak
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 28.02.12 12:50

Právě proto chci na tu kineziologii příp. konstelace, protože potřebuji „nakopnout“, kde je problém. Já sama si ničeho vědomá nejsem, ale je jasné, že v podvědomí může být skryto cokoliv :?

Barvita
Nováček 4 příspěvky 23.11.12 11:38

Právě tké to tak cítím, člověku se pořád dokola opakují nějaké neduhy, jednou za čas přesídlí někam jinam, ale podstata samotné příčiny bude úplně někde jinde. Také bych uvítla radu na nějakého schopného léčitele.

marionnette
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.13 17:34

Jela jsem k němu hodně skeptická. Pokud si odfiltruješ ty jeho řeči, tak spousta věcí má reálný základ. Dodržela jsem jeho jednoduché rady ohledně stravování a otěhotněla jsem do měsíce, ani nevíme jak (podotýkám, že se o miminko snažíme asi 3 roky, včetně IVF). Takže moje zkušenot: stálo to za to! :)

Sima77
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.10.13 21:03

Cauky a stravovani jsi dodrzovala sama nebo i partner?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.16 13:04
Otehotneni po caji

Delsi dobu se snazime o miminko, a tak chci zkusit novou alternativu :). Zacinam pit kontryhelovy a hermankovy caj, muzou se pit v jeden den? :nevim:

Váš příspěvek
Reklama