Lefax vs. Sab Simplex?

88
2.2.10 10:48

Lefax vs. Sab Simplex?

Ahoj máte někdo zkušenosti s lefaxem při nadýmání miminek?na lince kojení mi sab nedoporučili (pediatrička ano) naopak doporučili lefax, baby calm mám pocit nám nepomáhá vůbec, sab synovi chutna:-) i se asi vyprdí, ale mám pocit že celý neco mi tlačí na stolici a můj spánek je tudíž nic moc… někdy přes den jde, někdy nejde a dohání to v noci velmi hlasitým tlačením tak nevím zda nám ten lefax spíše nepomůže???mám pocit že prdět už se naučil (je mu 6 týd) tak jinak nevím kde je problém, díky za názory

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JVP
569
2.2.10 11:11

Ahoj, já u syna střídala Sab a lefax - ten míval pumpičku, tak se výborně dávkoval :lol: Neboj, pokud to do mimča neleješ po lžících, je to o.k.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35654
2.2.10 11:12

ucinna latka je stejna, lefax je polovicne silny (tim padem drazsi), zato ma pumpicku. davala jsem sab.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
2.2.10 12:09

Ahoj,ja od zacatku snad od trech tydnu davala Sab simplex pred kazdym kojenim ci krmenim,dr.rikala ze muzem davkovat az 20kapek,ja davala na vecer vic az 15kapek,nekdy to bylo lepsi,nekdy ne :think: ,davala jsem je az do 3mesicu,ale pak mel zacpu,pred tim mi kadil az 4denne,najednou nic,jen teplomerem,holky mi tady potvrdili,ze to mohou pusobit sab simplex ve vetsim davkovani,ale v mensim u nas nemely smysl,po vysazeni mi zacal kakat pekne sam asi po tydnu,mame 4mesice,takze si uz umime poradit sami s bolenim,ale vecer jeste davam kapky Baby calm-protoze mi hrozne rval po krmeni,co mu davam kapky,prestal plakat,dokonce se rechta nez usne,premyslela jsem io tech Lefax,ale mezitim se nam vse urovnalo,takze ten Sab mu urcite vic chutnal,ale ta zacpa mu pak pusobila vetsi boleni,nez ta novorozenecka kolika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3151
2.2.10 13:01

Nam pomahal Lefax suprove,ale myslim ze to chce vyzkouset, sab nam moc nepomahal,ale chutnal, byl sladounky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11042
2.2.10 13:15

Taky si myslím, že to chce vyzkoušet. My jsme měli nejdřív Sab a pak jsme přešli na Lefax a myslím, že ten zabral víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9454
2.2.10 13:19

nam pomohly nakonec az probiotika…a na to tlaceni jak rikas sem zacla na noc davat do zavinovacky asi pred 14 dnama a spinka krasne a netlaci zatim :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5162
2.2.10 13:56

u prvního sabík nefungoval, lefax byl lepší.

teď u druhýho zase víc chutná sabík, lefax moc nemusí. tak to střídá.

mmch - lefax je dražší, neb je ho víc, takže ve skutečnosti je levnější.

Dnes jsem v lékárně koupila lefax, baby calm i sabíka, snad něco zabere…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8
4.2.10 15:05

Ahoj, nám Lefax vůbec nepomáhal. Pomáhal sab sim. ale musel se dát před jídlem. Baby calm nám moc pomáhal, šlo dát i po jídle a za chvíli byl pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
88
5.2.10 20:23

díky moc ,kombinujeme, ale mám pocit že se mi po Lefaxu osypal, nevím je to pocit, tělo je od středy pokryto jemnou krupicí, nic extrémního sem nesnědla, jako ovoce atd. na návodu píšou možná vyrážka, ale já nevím třeba to jsou potničky nevím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
shu
1.3.13 14:47

Koukam ze vsichni maji stejne problemy…ja totiz mala je na um je ji mesic a koupila jsem espumisan v lekarne mi rekli ze je nejsilnejsi, ale mala po jidle zacala rvat tak jsem zkusila sab simplex a stridala to jednou to po druhe to…ale dnes jsem koupila lefax a zkusim ji to dat..protoze rekli ze nekdy ty vedlejsi latky mohou mit pro to miminko lepsi a silnejsi ucinek…jinak uz vazne nevim…-(

• Nahlásit
  • Citovat
6955
1.3.13 15:08

Nam nejvic pomohlo vsecno vysadit :nevim: taky jsem ji furt neco cpala a tim to zhorsovala!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
270
1.3.13 15:14

Na doporučení doktorky jsem dávala Espumisan, ale ten nepomáhal, tak mi známá poradila dávat Sam simplex a od tý doby malá prděla jedna radost. :-) Dávkovala jsem 5 kapiček před každým jídlem, teď dávám jen jednou před spaním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
665
1.3.13 15:21

Sab Simplex jsme zkoušeli a nic, pak taky Infacol nic. Nejlépe zatím fungoval Espumisan. Nyní máme Lefax a zdá se být taky dobrý (a s tou pumpičkou se vážně skvěle dávkuje, je to hned).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama