Lego Belville

9868
21.10.07 01:01

Lego Belville

Ahoj,

potřebovala bych poradit - jaké ťuplíky (jak jinak je nazvat?) má lego belville? Pasují s duplem nebo mají velikost klasického lega? Ada zatoužila po princeznách a Ježíšek neví, zda se budou hodit k ostatnímu legu.

Předem díky.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20466
21.10.07 07:32

Ahoj Lesino,
koukala jsem do katalogu a vypadá to, že ty ťuplíky mají velikost klasického lega. Ale pokud vím, tak duplo a lego na sebe pasuje taky, ne? 8O Ale otestované to nemám :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.10.07 10:02

Mají velikost klasického Lega. Ale pokud vím, Duplo má taky nějaké princezny. http://www.lego-hracky.cz/…o-princezny/ tady jsem je našla.

• Nahlásit
  • Citovat
2237
21.10.07 11:14

Do dupla jdou napasovat i mensi lega,takze by nemel byt problem…

Terik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9868
21.10.07 13:07

Hmm, já vím, že spolu pasují, ale pokud vím, jde duplo do klasického lega, ale já bych potřebovala, aby věže z belville šly do dupla - a tam je asi problém… Počítám, že to bude blbě držet.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.10.07 13:22

Tak ty věže na Duplo na:,–(it nejdou vůbec. Mají ty dírky na „ťuplíky“ jen v jedné řadě po obvodu věže, navíc mezi stěnami věže nejsou pravé úhly, takže to nepasuje. Právě jsem to zkusila, máme oboje. škoda. Jana

• Nahlásit
  • Citovat
9868
21.10.07 13:49

Díky moc - já si to myslela… Ještěže jsem je ještě nekoupila - docela mě lákaly… Klasické duplo princezny máme, ale holky jsou úplně ujeté do princezen a růžové… No. Letos dostanou rytíře a hrad, možná jim k tomu dokoupím draky…

http://cache.lego.com/…-xx-12-1.jpg

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.10.07 21:28

Rádo se stalo… Ony ty princezny Belville mají navíc takové titěrné doplňky, ideální na polykání pro miminka, tak možná ještě nějakou dobu bude Duplo výhodnější i s tohoto hlediska… Jana

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama