Lehátko na židli Jitro

4062
19.4.21 15:19

Lehátko na židli Jitro

Prosím podělte se, jestli máte zkušenosti s nějakým kojeneckým lehátkem, které by šlo přidělat na rostoucí židli Jitro.

Našla jsem Hauck Alpha, Stokke na židli Tripp Trapp a Roba z Lidlu, ale samozřejmě jsou všechna určená na židli vlastní značky a dohledat přesný způsob uchycení, rozměry a pod. se mi nedaří.

Zajímá mě, jak přesně se tato lehátka k židli přidělávají, jestli by pasovaly na Jitro (případně jestli by šlo buď lehátko nebo židli upravit, aby pasovaly) a beru i tipy na jiná lehátka, která by mohla být kompatibilní.

Potřebuju něco na krmení nesedícího kojence a jelikož doma už máme 3 Jitra a jsme s nimi spokojení, nechce se mi kupovat další židli jiné značky. Ani by se nám nikam nevešla, u stolu už máme plno.

PS: Prosím neraďte mi krmit na klíně či v autosedačce, koupit polohovací židli a pod. Vím, že lehátko není jediná možnost, ale líbí se mi nejvíc, jde mi proto teď o prověření její reálnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2899
19.4.21 18:02

@Kassy Bohuzel neporadim, ale vubec jsem netusila, ze neco takoveho existuje. Vypada to zajimave. Bohuzel uz nevyuzijeme, objednali jsme 3. Jitro (maji hodne objednavek a nestihaji, tak kdyztak objednej vcas ;) ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4062
19.4.21 19:24

@luci.no Díky, my už právě další židli nechceme, máme už 3 a víc jich ke stolu nenacpeme. Až si nejmladší sedne, dostane Jitro po nejstarší dceři a ta už půjde na normální dospěláckou židli nebo lavici. Hledám právě něco, v čem by malej mohl být s námi u stolu a přitom to nebyla další židle. Pro starší děti jsem měla lehátko postavené v rohu lavice, ale nebylo to moc praktické, drželo tam jen v jednom úhlu a i tak dost na dobré slovo. A to lehátko už stejně nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat