Výběr jídelní židličky pro miminko

10
5.3.21 09:55

Výběr jídelní židličky pro miminko

Zdravím. Jdu si pro radu ohledně zidlicky. Známá chce našemu malemu kupovat zidlicku konkrétně tuto https://www.rostoucinabytek.eu/…dni-d175.htm

Nevim ale zda mi nevadí a není nepraktické ze zidlicka v poloze nahoře nema stolecek a muselo by už dite sedět.

Chci aby mělo miminko stolecek, aby to zase nebylo nijak hrozného vzhledově a využívali jsme ji poradne.

Zvažuji ještě totiž variantu s polohovatelnym lehatkem, tedy na první prikrmy. Něco takového https://www.mall.cz/…a-back-white

Nevim jestli je lepší třeba řešit i variantu rostoucí, což by byla opět nějaká dřevěná a bez polohovani.

Co na zidlickach uprednostnujete a prijde vám fajn?:)

Malý mal zatím 4 měsíce ale už chceme za chvíli třeba v 5 měsíci zkoušet.

Dekuju moc za kadou radu :palec:
Jen dodám ze buďto polohovatelná, nebo až bude sedět využít zidlicku, do te doby krmit v lehatko co má

Příspěvek upraven 05.03.21 v 11:58

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19759
5.3.21 10:03

Tu první židli vůbec, je to nepraktický a nepohodlný. Nejlepší je do roku a půl polohovatelná židle se stolečkem, viz varianta z mall, a pak klasická rostoucí židle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25982
5.3.21 10:17

Ta druhá varianta je lepší, ale za mě hrozně nepraktické na mytí, to jídlo bude všude a čím míň záhybů, tím líp. Za mě nejlepší Stokke, koupíš co chceš, od mimina až po školáka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
5.3.21 10:45

Máme židli podobnou té druhé a je to peklo na čištění. Teď ji měníme za Hauck Alpha Move (ta je tedy až pro sedící). Nesedícímu nevím co doporučit - asi u druhého budu krmit v náručí v klubíčku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
5.3.21 10:53

Máme rostoucí židli z Lidlu a velká spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5139
5.3.21 10:56

Tak do té první určitě nedáš 5ti měsíční mimi do té už musí fakt sedět. S druhou nemám zkušenost. Já krmila v lehátku a pak jsme měli obyčejnou nepolohovací. Ale polstrovanou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1441
5.3.21 11:00

Prvního jsem krmila v staré autosedačce, druhého v lehátku.
Až když seděli, dostali rostoucí židli. Máme Jitro a naprostá spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
5.3.21 11:56

Nesedící dítě bych do žádné židličky nestrkala. Já jsem krmila v autosedačce až do doby, kdy sama stabilně seděla. Teď máme úplně obyčejnou židličku podobnou té v druhém odkazu a v pohodě. Umýt se to dá, i když drobky v těch záhybech jsou pořád, to je pravda. Z praktického hlediska jenom nedoporučuju mít na židličce moc bílé, ty příkrmy fakt barví a už to pak pořádně nepustí.

Tu první židli bych osobně nebrala, pro nesedící dítě je úplně nevhodná a ani pro starší mi nepřijde nic moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
5.3.21 12:00

@annali já to tak prave myslela no. Buďto polohovatelna, nebo řešit jinou až bude sedět a do te dobrý hold krmit v lehatku :)
Taky mi prave prijde v podstatě na nic na první

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
5.3.21 12:24
@pikola píše:
Ta druhá varianta je lepší, ale za mě hrozně nepraktické na mytí, to jídlo bude všude a čím míň záhybů, tím líp. Za mě nejlepší Stokke, koupíš co chceš, od mimina až po školáka

Tyyyjo diky za tip, taky už zidlicku začínám řešit a koukla jsem teda na Stokke Trip Trap, tam je luxusní a moc se mi libi :palec: Určitě bychom časem užili všechny ty varianty včetně te pro dospělé, už to úplně vidim :mrgreen: jen ta cena no :roll: ale dostala jsem pro malyho něco od rodiny, tak asi zainvestuji, ještě se poradím s mužem. Ale miluju univerzální věci :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25982
5.3.21 14:25
@Semtex píše:
Tyyyjo diky za tip, taky už zidlicku začínám řešit a koukla jsem teda na Stokke Trip Trap, tam je luxusní a moc se mi libi :palec: Určitě bychom časem užili všechny ty varianty včetně te pro dospělé, už to úplně vidim :mrgreen: jen ta cena no :roll: ale dostala jsem pro malyho něco od rodiny, tak asi zainvestuji, ještě se poradím s mužem. Ale miluju univerzální věci :kytka:

Já ji koupila z druhé ruky i to příslušenství a pak zase skoro za stejnou cenu prodala, třeba tu vaničku na mimino jsem měla asi dva měsíce, to se nové nevyplatí ;) už slouží na druhý dítě a úplně v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1901
5.3.21 14:32

@pikola tu vaničku na mimino ani neplanuju, maximálně jsem koukala na ten babyset na sedící, to by potřeba bylo. Ale s ležícím to už nějak vydrzim, kojim a dokrmovat se mi stejně ještě nechce, počkám až po půl roce :lol: a pak už za par měsíců sedět bude ;) tak už právě pokukuju po zidlicce. Třeba se mi taky postesti a zrovna bude někdo prodávat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3069
5.3.21 15:26

Za mně první ne, to až by fakt samo dítě sedělo, takže spíš ta druhá varianta :wink: Máme pro syna tuto a jsme spoko 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3069
5.3.21 15:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2772
5.3.21 15:30

My mame hauck - zidlicka je tusim beta+ a navrch je na nasazeni bouncer alpha, dokud dite nesedi. Jsem zatim spokojena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat