Lehce nažloutlý výtok

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.5.22 17:32

Lehce nažloutlý výtok

Ahojky, chci se zeptat. Beru druhé platíčko antikoncepce, celé první platíčko jsem prošpinila, v druhém zatím ok. Měla jsem čirý nebo bílý výtok a potom se mi zdálo, že trochu zežloutl. Shodou okolností jsem hned další den šla na gynekologickou prohlídku (preventivní) a sdělila to doktorce. Myslela jsem si, že začínám opět špinit. Sdělila jsem to doktorce a ta mi řekla, že je to jen nějaký nažloutlý hlen a že ok, tak jsem to neřešila, ale teď mi to vrtá hlavou, jestli je normální, že ten výtok není úplně bílý. Nic mě nesvědí, nepálí, ani to nezapáchá. Jen je prostě občas trochu zažloutlý a nemá prostě takový ten jasný bílý odstín. 😁 Co myslíte, plaším zbytečně?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
10.6.22 00:04

Celý život mám permanentní výtok a v průběhu cyklu mění barvy.. Od čiré - bělavé až na nažloutlou.. Asi je to ok :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
15
10.6.22 06:46

To bude příčina té antikoncepce. Já výtoky nemám celý život :/ což je u mě špatně. Trpím suchostí. Neustále. :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.22 15:31

Asi máte pravdu holky, teď ve třetím platíčku ho mám zase hustší a bílý až jsem si říkala že to jsou třeba kvasinky, ale nic mě nesvědí a nepálí. Jen jeden den po bazénu jsem ji měla takovou podrážděnou, ale jinak ok. Prostě jen hustší bílý výtok. Tak bych řekla, že je to prostě tím přísunem nových hormonů.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat