Velmi divná menstruace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.5.22 17:08

Velmi divná menstruace

Ahoj holky, prosím o radu, zda jste se některá nesetkala s něčím podobným a neporadila.
Koncem dubna jsem dostala MS. První dva dny jen takové špinění na toaletním papíru, pak se to na 3 dny rozjelo a pak konec. Dva dny jsem normálně byla bez MS, večer jsme měla s manželem „mazlení“, bez sexu, s orgasmem a v noci jsem začala špinit, tak jsem si vzala vložku a po ulehnutí do postele jsem úplně cítila, jak to ze mě teče. Nic dramatického, že bych musela neustále měnit vložky, ale takovou silnou MS fakt neznám. Ráno už vůbec nic a ani špinění, celý den normální. Večer začalo opět špinění a přes noc opět silnější krvácení + častý odchod tmavé sliznice (sraženin).
Ráno jsem jela k doktorce, která koukla zrcadly a udělala vnitřní ultrazvuk. Nic závažného neshledala, pouze v děloze buď sraženinka (kus sliznice) a nebo polyp, ale to nedokázala s určitostí říct, protože těch sraženin, co odcházely bylo hodně. Nasadila ergotamin tablety na vyčištění dělohy a po prodělaní další MS mám potom přijít znovu na kontrolu, aby udělala kontrolní ultrazvuk.
Teď jsem dostala tedy další MS, normalní průběh, 3-4 den sice trochu silnější než normálně, ale den už jsem byla bez MS a opět proběhl orgasmus bez sexu :oops: a já začala hned opět krvácet jasně červenou krví + opět sraženinky (sliznice).
Vůbec nechápu, co se děje a proč mi ten orgasmus vyvolává krvácení?
V listopadu jsem byla na preventivní prohlídce, dokonce jsem si platila tu lepší cytologii a tam bylo vše v pořádku a teď tohle :nevim:
Doktorka se mě ptala na štítnou žlázu, ale tu jsem měla kontrolovanou před dvěma lety z krve a vše v pořádku, tak nevím, zda se to mohlo za ty dva roky nějak změnit?
Ještě mě napadlo nedostatek železa?
Kontrolu na gyndě mám až začátkem června a jelikož jsem z toho nějaká nervózní, co se to vlastně děje, tak zakládám tuto diskuzi, zda někdo nevíte a nebo nemáte podobnou zkušenost. Těhotná nejsem, děti mám, antikoncepci neberu a v přechodu snad taky nejsem (39 let) :)
Prosím anonym, zdravotní stav.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26743
26.5.22 18:21

V 39letech ti klidně může přechod začínat. V tomhle věku už se menzes mění. Tipuju to na nízkou hladinu gestagenů a nedostatečný zkapalnění sliznice. Řeš to s gynekoložkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.5.22 18:57

@Janli
Díky za názor.
Uvidím, co ta kontrola v červnu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...