Lehké buněčné změny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 13.11.14 11:36
Lehké buněčné změny

Ahoj holky :mavam: Gyndař mi po SMS sdělil že mám v Cytologii lehké buněčné změny 8o Nikdy jsem to neměla a ani o tom neslyšela, nevíte jestli to může být způsobeno tím že poslední rok trpím často na mykózu?? :evil: mám strach aby to nebyla začínající rakovina! Popadl mě strach :zed: Setkala jste se s tím některá? Co to znamenalo a popř. jak jste to řešili? Dekuji

Reakce:
myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 13.11.14 11:40

http://www.ulekare.cz/…ologie-57770

Stačí trochu zagooglit

krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 13.11.14 11:48

@myskalucka děkuji za snahu.. Ale mě jde jen emimino.. Proto se ptám tady. Mám totiž internet pouze v mobilu a data už přečerpaný..na emimino se data nevztahují takže asi tak, jinak bych dávno zagooglila a nezakladala diskuzi ;)

jananovakova2
Kecalka 316 příspěvků 13.11.14 11:56

Tak svemu lekari zavolej. I tak je divny, ze ti tohle pise sms.Fakt taktni…

tterka
Kelišová 5423 příspěvků 13.11.14 11:59

@krysaricek Kopíruji ti odpověď z výše uvedeného odkazu: ;-)
Odpověď odborníka:
Dobrý den, lehké změny buněk není závažný nález, důležité však je, abyste pravidelně chodila na kontroly podle ordinace lékaře. Operace v tuto dobu nutná není. Změny mohou přetrvávat, horšit se, ale také měnit k normálu. Příčinou změn buněk jsou HPV viry. HPV virů se však organismus dokáže pomocí vlastní imunity také zbavit.

krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 13.11.14 12:01

@jananovakova2 Volala jsem, ale asi má přestávku protože nikdo to nebral.. :( proto se tady ptám jestli aspoň přibližně někdo neví.. Jelikož jsem z toho pěkně vystrašená.. Ještě když mi přijde po týdnu vyšetření taková SMS.. :zed:

myskalucka
Echt Kelišová 8115 příspěvků 13.11.14 12:02

@krysaricek : pardon za ot, ale co to mas za datový tarif? Já když data přečerpám, tak se mi jen zpomalí internet, ale mužů se dostat kamkoli :think:. Jinak bych to z kopírovala, co tam píšou, ale z mobilu to nejde. Ale ve stručnosti tam píšou, ze by mela byt kontrola za pul roku a v teto fázi to neni žádná katastrofa, jen budeš pod kontrolou a bud se to může zhoršit nebo vrátit do normalu. A prý to způsobují hpv viry.

krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 13.11.14 12:05

@tterka jee děkuji.. :kytka: Si zlato.. Hned jsem se trochu uklidnila.. Takže to asi opravdu nebude nic vážného.. Proto asi napsal jen SMS.. ale vysvětlení v tom mohl taky doplnit :cert:

histep
Závislačka 4429 příspěvků 13.11.14 12:13

Ahoj, měla jsem lehké změny před rokem a půl, začala jsem na podporu buněčné imunity užívat vitamíny A, B C, D a AloeVera a při kontrole za půl roku bylo vše ukázkově dobré. Chodím teď po půl roce a pořád v pohodě.

krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 13.11.14 12:55

..

Příspěvek upraven 05.02.15 v 07:48

krysaricek
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 13.11.14 13:31

@histep ahoj, a jaký si brala vitamíny pokud se můžu zeptat? Já mám hodně oslabenou imunitu už několik let.. Takže by to chtělo něčím posílit.. Jen už nevím čím mám takových léků že si připadám jak někde v lékárně :roll: ale pravda že vitamíny neberu..

histep
Závislačka 4429 příspěvků 13.11.14 14:18

@krysaricek Jak jsem psala: provit. A, B-komplex, Céčko a D3. K tomu AloeVera, někde jsem našla, že je na to taky dobrá.

histep
Závislačka 4429 příspěvků 13.11.14 14:18

@krysaricek Jak jsem psala: provit. A, B-komplex, Céčko a D3. K tomu AloeVera, někde jsem našla, že je na to taky dobrá.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >