Lék na bolest Skudexa

Anonymní
16.7.21 12:35

Lék na bolest Skudexa

Prosím má s tímto lékem někdo zkušenosti? Předepsal mi jej chirurg a vzala jsem si raději jen půl prášku, bolest je pryč, ale jsem jako zfetovaná :roll: Když se zvednu motá se mi hlava, asi nízký tlak. Je to divný pocit. Takto silné léky proti bolesti jsem ještě neměla. Má to tak být?
Prosím anonym. :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24386
16.7.21 13:55

Jo, může to tak být, tento lék neznám, ale asi se předpokládá, že máš tak silné bolesti, že jsi v posteli a nevadí, že jsi jak zfetovaná
jo, už jsem to našla - je to opiát, obsahuje tramadol a to je hodně silné, takže pokud potřebuješ fungovat nebrala bych ho přes den, jestli musíš beztak ležet, tak klidně užívej dál - nesmíš řídit a obsluhovat stroje, třeba mixér bych raději nezapínala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
16.7.21 13:58
@stinga píše:
Jo, může to tak být, tento lék neznám, ale asi se předpokládá, že máš tak silné bolesti, že jsi v posteli a nevadí, že jsi jak zfetovaná

Podívala jsem se co je lék zač a obsahuje látku tramadol. Dosti silný lék. Asi bych taky byla jako zfetovaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.7.21 15:38

Už se trochu vracím k sobě. A to mám napsané dávkování 1-0-1. Ještěze jsem vzala jen půlku. Mám to na zlomeninu. Děkuju za uklidnění.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat