Lék určený pro dospělé

Anonymní
11.9.21 17:36

lék určený pro dospělé

Dobrý den mohu si objednat volně prodejný lék určený pro dospělé když mi nebylo ještě 18 tudíž nejsem plnoletý/dospělý?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22374
11.9.21 17:40

Co to je “lék pro dospělé”? Takový pojem snad neexistuje. Máš na mysli generikum Viagry nebo se pletu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17921
11.9.21 17:50

To záleží na tom co, v jakém dávkování, na co a kolik ti je, respektive jak si velký

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
412
11.9.21 17:58

Můžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
11.9.21 18:05

Jestli myslíš jakýkoliv volně prodejny lék nebo doplněk stravy, tak samozřejmě ten si může koupit kdokoliv. Nezávisle na věku. A jestli máš na mysli lék na recept, tak vyzvednout ho rovněž může kdokoliv, kdo přinese do lékárny ten předepsaný recept.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 18:11

Je mi 16 chci si koupit Anti-Stress 60 tablet je určený pro dospělé ale nemyslím si že těch pár let něco změní. Jde mi o to jestli to nebudou kontrolovat apod,

• Citovat
  • Nahlásit
32531
11.9.21 18:36
@Anonymní píše:
Je mi 16 chci si koupit Anti-Stress 60 tablet je určený pro dospělé ale nemyslím si že těch pár let něco změní. Jde mi o to jestli to nebudou kontrolovat apod,

ta já tam jen vidím, není vhodné pro děti. Nic o věku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25458
11.9.21 18:44
@Anonymní píše:
Dobrý den mohu si objednat volně prodejný lék určený pro dospělé když mi nebylo ještě 18 tudíž nejsem plnoletý/dospělý?
říkáš objednat - takže po internetu? - to asi nebude nikdo zkoumat, kolik ti je let, hlavní je, jestli jsi to schopen zaplatit
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32531
11.9.21 18:47
@stinga píše: říkáš objednat - takže po internetu? - to asi nebude nikdo zkoumat, kolik ti je let, hlavní je, jestli jsi to schopen zaplatit

ono je tam stejně jen napsané nevhodné pro děti, což asi nebude téměř dospělý habán, to fakt nikdo řešit nebude

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
11.9.21 19:28

Objednat si to můžeš samozřejmě, jen je mi líto, že 16ti letý kluk tohle potřebuje. Drž se, ať je brzy líp 🙋🏻‍♀️ :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
130
11.9.21 20:01
@Anonymní píše:
Je mi 16 chci si koupit Anti-Stress 60 tablet je určený pro dospělé ale nemyslím si že těch pár let něco změní. Jde mi o to jestli to nebudou kontrolovat apod,

To je doplněk stravy, né lék. Nikdo věk nekontroluje, je to na odpovědnosti samotného uživatele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
11.9.21 21:58

Podle mě „nevhdoné pro děti“ je myšleno třeba do 15, 16 a 18 už podle mě není fakt rozdíl. Držím palce, ať to pomůže, a pokud jde o něco závažnějšího, a třeba tenhle produkt nepomůže, určitě zkus vyhledat jinou pomoc (terapie, psycholog, lékař…), hlavně, ať je brzy líp, držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.9.21 23:08

Děkuji moc za odpovědi a za podporu mám teď náročnější období

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie