Lékaři v Ostravě

1782
4.11.05 17:35

Lékaři v Ostravě

Ahojky holky,
nevíte náhodou někdo o dobré doktorce gynekoložce v Ostavě? Nedochází u mě k ovulaci (zjištěno s krve) a pan doktor mi nechce dát žádné hormony. Nemá totiž jak kontrolovat růst vajíček.
Chtěla bych být stimulována a kontrolována na ultrazvuku, jestli rostou. Ale nevím kam se obrátit. Do gyncentra nechci.
Moc dík za odpověď a vaše zkušenosti.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5811
4.11.05 19:30

Můžeš zkusit dr. Lamžovou, má ordinaci v Porubě u rondlu, vedle pekárny. UTZ má přímo v ordinaci a mi osobně se s ní vždycky dobře jednalo, i když o jiných problémech, než máš ty, vysvětlí alternativy a něco zkusí. Hormonální léčby se nebojí. Hodně štěstí. E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
6.11.05 11:21

Ahoj Lucko,
zajímalo by mě, proč nechceš do Gyncentra. Já jsem tam byla zrovna před týdnem poprvé, protože už rok a půl nemůžu otěhotnět, zkoušeli jsme skoro rok stimulaci ovulace Clostilbeg. a pregnylem, ale nepomohlo to, tak mi můj Dr doporučil navštívit CAR.
V Gyncentru v Ostravě mi hned při první návštěvě našli polycystická ovaria, což byl sice šok, ale prý se to dá léčit a já jsem moc ráda, že se konečně bude něco dít a snad mi pomůžou, když můj „normální gyndař“ si už se mnou nevěděl rady :(
Peťula

• Nahlásit
  • Citovat
5811
6.11.05 15:21

Ahoj, až teď mi došlo, že jsem ti taky mohla napsat telefon … no jo, poprodní demence. 596 912 458.
Je tam ještě jedna pozitivní věc, bere v hodinu, na kterou tě objedná, nikdy jsem nečekala déle než 15min. Určo tam neprosedíš půl odpoledne.
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
7.11.05 13:34

Díky moc,
zkusím tam zavolat.
Bohužel s gyncentrem mám špatné zkušenosti. Pan doktor mi vzal krev, zjistil, že u mě nedochází k ovulaci a řekl, že jediná možnost je umělé oplodnění. Což neměl pravdu.
Díky moc za odpověd.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
peka83
10.3.06 18:24

ahojky

ahojky,

Příspěvek upraven 09.08.10 v 08:30

• Nahlásit
  • Citovat
5248
11.3.06 07:44

ahojky, tak urcite se doporucuje vysetreni taz tak po roce snazeni,ale kdyz reknes dr. ze se snazite uz rok, tak to nema jak zkoumat a proverit :lol:
Ale stejne ti dr. poradni nebo vlastne i nakaze merit BT-bazalni teplotu po dobu 3 mes. pak s vysledkem zajdes znova k dr. ta posoudi co bude dal, vetsinou to tak byva, nez bere treba pak dobery z krve, jestli ovu dochazi, urcite kdyz tam zajdes nic tim nezkazis.
Pak taky po zjisteni tve ovu, prijde na radu spermiogram, na ktery vas dr. posle.
Kdyz je ovu i spermie v poradku, tak pak se resi co bude dal :?
Hodne stesti preji
Jiz 3 roky snazici se Lucie :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama