Léky IVF - samoplatce

34
7.8.20 15:09

Léky IVF - samoplatce

Dobrý den, po nevydarenem ivf mám doma nějaké léky, neotevrene. Neměl by někdo zájem? Třeba někdo, kdo nemá již pokusy na pojišťovnu…

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
2100
7.8.20 15:29

@Pet08 To jakoze ani nevite jake? To je dost podstatne bych rekla.
Jinak bych nikdy nic takove nevzala, kdo vi, jak to skladujete atd… Cely ten proces je moc drahy na to, aby si to clovek podelal nejakymi neoverenymi leky.

• Nahlásit
34
7.8.20 15:39

@Petra Star samozřejmě, že vím jaké mám. Mám puregon a bemfolu. A jak bych to proboha asi tak skladovala. V lednici, tak jak se má. :zed: A našla jsem tu takových nabídek více, nejen tady. Někomu to může třeba pomoct. Nikdo Vas nenutí. A psala jsem pokud by někdo chtěl.. Takze nevím, proč se ozývate, když je nechcete.. :nevim: to za prvé.. A za druhé nejsem idio*t, abych nabízela něco, co je špatné.

• Nahlásit
16538
7.8.20 15:42

Obchodování s léčivy na předpis je trestný čin. A kupovat je přes net od neznámého člověka může jen totální idiot.

• Nahlásit
34
7.8.20 15:44

@Janli A vás někdo nutí? A já psala, že chci peníze? To čtěte kde? Pokud zájem nemáte, tak se můžete věnovat nějaké smysluplné činnosti a nekomentovat zbytečně příspěvky… :lol:

• Nahlásit
16538
7.8.20 15:47

@Pet08 já se tady věnuju dost smysluplné činnosti. Varuju naivní ženský před pácháním trestných činů a před nákupen neověřených léčiv. Máš hodně velký problém pochopit, že tohle se prostě nedělá?

• Nahlásit
34
7.8.20 15:56

Milá paní/slečno, já s chápáním problém nemám. Pokud vím, tak se neznáme, takže přestane hodnotit moji úrovně chápání a s tím spojenou inteligenci. To za prvé. Za druhé nevím, co pořád máte s obchodováním. A za další, nazývat ženy, které si berou takto od někoho léky idioty? To malinko přehánite. Problém s chápáním máte zjevne vy. Ja se ptám kdo chce a ne kdo nechce. Už jste všechny varovala.. Tak můžete začít obepisovat další takové nabídky zde i na konikovi a jinde..Máte co dělat tak na další tři dny…tady už jste úkol splnila. :lol:

• Nahlásit
16538
7.8.20 16:03

@Pet08 pokud si někdo koupí nebo opatří léčivo na předpis jinde než v licencované lékárně, tak to idiot je. Nikdo nevíme kdo jsi, zda ty léky jsou skutečně tím, co tvrdíš a jak jsi je skladovala. Tvoje diskuze je již nahlášená. Že se to děje i na jiných diskuzních fórech, je holt důkazem toho, že se mezi lidmi vyskytuje stále dost méně inteligentních jedinců.

• Nahlásit
3445
7.8.20 16:15
@Janli píše:
Obchodování s léčivy na předpis je trestný čin. A kupovat je přes net od neznámého člověka může jen totální idiot.

Hele, to jsem měl napsat já :mrgreen:

• Nahlásit
16538
7.8.20 16:17
@Zumpa píše:
Hele, to jsem měl napsat já :mrgreen:

Tak mě ber jako tiskovýho mluvčího, beru kilo za řádek… Koukej zaplatit, tlusťochu… :mrgreen:

• Nahlásit
34
7.8.20 16:20

@Janli přestante mě laskavě urážet. Nejsem idiot, abych někomu nabízela něco špatného, když by si tím mohl ublížit :zed: Vše je zabaleno a neotevřeno. Nejsou jen lidi co chtějí druhého oskubat, ale chtějí i pomoct. S tím vy máte zjevně problém. Já doufám, že jste si tím nahlášením zlepšila den. Nikde to problém není, nikde se nenašla rejpava chodící encyklopedie, která ví vše.. Ale jak říkám, nahlášením jste si určitě zprijmenila den. Jste ubohá…

• Nahlásit
22368
7.8.20 16:24
@Pet08 píše:
@Janli přestante mě laskavě urážet. Nejsem idiot, abych někomu nabízela něco špatného, když by si tím mohl ublížit :zed: Vše je zabaleno a neotevřeno. Nejsou jen lidi co chtějí druhého oskubat, ale chtějí i pomoct. S tím vy máte zjevně problém. Já doufám, že jste si tím nahlášením zlepšila den. Nikde to problém není, nikde se nenašla rejpava chodící encyklopedie, která ví vše.. Ale jak říkám, nahlášením jste si určitě zprijmenila den. Jste ubohá…

Je to prostě nelegální. Správně by si to měli hlídat správci webu. Nestíhají, tak jim někdo prostě pomůže.

• Nahlásit
16538
7.8.20 16:29

@Pet08 nikdo tě neuráží. Žádná urážka nesměřovala k tobě. Je smutný, že stále nedokážeš pochopit, že tohle se ze spousty důvodů prostě nesmí. Pokud tady dnes nebo kdykoliv příště zabráním obchodování s léčivy, tak se za svou “ubohost” fakt nestydím. Nevím, kdo sedí za druhým počítačem. Jestli je to naivní ženská, co může dostat minimálně podmínku a neuvědomuje si to, nebo překupník s léky. Možná by ti neuškodil trochu větší rozhled…

• Nahlásit
34
7.8.20 16:30

No zajímavé je, že tady slečna nehlida takhle všechny. Našla jsem tady toho spoustu, tak jsem si řekla, že někomu můžu pomoct. A jde o tom, jak to slečna sděluje. Jakým stylem. Možná kdyby se lidi starali o sebe a nepletli se věci, které se jich netýkají, bylo by líp. Navíc nemusím hned někoho nazývat idiotem, když z těží nasetri peníze na umělé a pak má ještě dát raketu za léky. Chtelo by to možná trochu taktu v jednání. Tot vše. Ja to smažu, už jen proto, že se tu nebudu dohadovat půl dne s nevychovanou slecinkou..

• Nahlásit
34
7.8.20 16:33

@Janli jasně prekupnik. Bože.. Ty máš dost.. Všichni jsou prekupnici a podvodníci. Ještě jendou opakuju, že tu ty diskuse jsou běžně a nejen zde, a že jsem chtěla jen pomoct.. Ale lidi jako ty v tom zase hledají buh vi co.. Takze to vyhodím.. Tady to smažu a jdu dělat něco smysluplného… Nebudu se tu hádat… Nazdar

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama