Léky na ADHD

Anonymní
17.1.20 20:58

Léky na ADHD

Ahoj. Jaký rozdíl je mezi straterrou a concentrou? Syn ma ted ritalin, ale uvazuju o necem s celodenním ucinkem, co se ale da na víkendy vysazovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5316
17.1.20 21:29

Tak to ta Concerta. :palec: Ta Strattera je podle mě o ničem. Na naše ADHD nepůsobila vůbec. Concerta je Ritalin s celodenním účinkem :palec: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5316
17.1.20 21:30

Jo a psychiatr nám nabízel i 2 Ritaliny za sebou jako možnost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.20 21:42

A ta concentra se da vysazovat na vikendy? A dobu kdy nebude ve skole? Nam prave nabizela jen ritalin s tim ze ten se da kdykoliv vysadit a ucinkuje hned a o pak neco, co ma ucinek az za mesic, ucinkuje celodenne, ale nesmi se vysadit, ani na vikend, musi se brat furt, coz nechci, nic jiného nenabidka. Chci něco, co vydrzi cely den, ale na vikendy lze vysadit.

• Citovat
  • Nahlásit
759
17.1.20 21:54

Máme concertu a může se vysazovat kdykoliv řekla mi to i psychiatricka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
759
17.1.20 21:55

Akorát je tam vysoký doplatek cca 300 za balení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.20 22:04

@quanavera a nejake NU pozorujete? V breznu mame kontrolu tak se poptam. A tam jsou videt ucinky hned, nebo se to musi brat dele, nez jde videt zmena..

• Citovat
  • Nahlásit
759
17.1.20 22:15
@Anonymní píše:
@quanavera a nejake NU pozorujete? V breznu mame kontrolu tak se poptam. A tam jsou videt ucinky hned, nebo se to musi brat dele, nez jde videt zmena..

Změny byly vidět hned, lepší soustredenost, min zapominal, NU jsem nezaznamenala, ale já mu to dávala kratce, rve mi srdce do dětského telicka rvát takove svinstvo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.20 22:31

@quanavera me taky, ale nemame jinou moznost. Eyeq nezabira, espprico, homeo, mollers, nic, nemame ve meste ani okoli zadne kognitivni behavioralni terapie, nemame moznost eeg terapie, proste nic. Ve skole asistenta ma (ne moc dobreho, ale s tim my nemuzeme nic delat) takze uz nevime co jineho..

• Citovat
  • Nahlásit
5316
18.1.20 10:16

Ty vado, ten eeg biofeedback je pěkná tahačka peněz. Takoví šmejdi to provozujou.. grr, vaří se mi krev, jen si na to vzpomenu :cert: Taky jsem už zkusila všechno možný i nemožný. Nakonec pomohla čistá chemie (žádný přírodní svinstvo, jak se říká :mrgreen:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.20 12:28

@mau-mau a vy jedete ted na concentre? Vysazujete na vikendy? Nejake vedlejší účinky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.20 16:26

Tak mame strateru, ritalin prestal po 2m ucinkovat, tak pry concentra je to same, tak by asi ucinna nebyla. Pry zkusime strateru, no nevim, uvidime, kdyz tak bude concentra po tom, jestli ani stratera nezabere :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat