Léky na nervy

1337
10.12.18 12:28

Léky na nervy

Zdravím :) potřebuju dohledat název léku - prý byly na nervy, zelené barvy a s docela rychlým nástupem účinku. Možná už se nevyrábí. Nevíte oč by mohlo jít? Dík :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.12.18 12:42

Není lepší zajít k doktorovi ať ti třeba poradí a předepíše léky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 13:00

Deprex? Zeleno-průhledné želatinové tobolky, ale jistá si nejsem..

• Nahlásit
  • Citovat
1337
10.12.18 14:20

Já nic napsat nepotřebuju ;) teda zatím ;) ale mamka je kdysi měla od obvoďáka a pořád nám to vrtá v hlavě :) je to blbost, já vím, ale znáte to, mít brouka v hlavě :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2179
10.12.18 14:28

Já měla malé zelené Tisercin, ale to asi nemůže ani psát obvoďák, jinak nevím. Nebyl to třeba Rohypnol?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
907
18.4.19 09:53

Asi jsi to již zjistila, ale myslím, že maminka hledá Prothazin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
18.4.19 13:36
@Petula306 píše:
Já nic napsat nepotřebuju ;) teda zatím ;) ale mamka je kdysi měla od obvoďáka a pořád nám to vrtá v hlavě :) je to blbost, já vím, ale znáte to, mít brouka v hlavě :oops:

Nevím, jestli se nepletu, ale Radepur byly malinké zelené tablety a nebo bez receptu Quajacuran.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
36
4.6.19 02:02

Třes nervy

Taky se Vám někomu stalo vysoký krevní, tlak, třes a vnitřní neklid nemožnost se spát. Týhle stavy mám poslední týden

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1778
4.6.19 03:14
@Alisa81 píše:
Taky se Vám někomu stalo vysoký krevní, tlak, třes a vnitřní neklid nemožnost se spát. Týhle stavy mám poslední týden

Stalo. Prášky nežeru, teď už ze zásady ne. Na nervy je dobré toto: „Dědek Kořenář Dobromyslová směs“. Dej si to do vyhledávače. Člověk je uklidněný, ale není oblblý a není to chemie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama