Létání v 13 tt malým letadlem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

iwa83
Kelišová 5279 příspěvků 06.04.18 22:07
Létání v 13tt malým letadlem

Ahoj, chci se zeptat. Manžel zítra jde na vyhlídkový let malým letadlem (cessna), doba trvání cca 40 minut. Já jsem momentálně 12+3tt (zatím vše ok) a nevím zda letět s ním nebo radši poslat tchána (ten se do toho taky moc nehrne). Máte někdo zkušenosti v tomhle termínu nebo s malým letadlem?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

tumpach
Kelišová 5730 příspěvků 06.04.18 22:11

Ne, neletěla bych, a to ne z důvodu potratu, ale z důvodu, že pro mě tyto letadla nejsou bezpečná :)

iwa83
Kelišová 5279 příspěvků 06.04.18 22:12

@tumpach mno to není rada co mi pomůže ;) ale dík.

tumpach
Kelišová 5730 příspěvků 06.04.18 22:15

@iwa83 a jinak se radí těhotným ženám, že nejlepší je lítat ve druhém trimestru, a ten máš za sebou, začínáš druhý trimestr, jestli se nepletu :think:, pokud si měla pochybnosti, měla jsi se dneska zeptat gynekologa, ten by býval řekl přesněji :)

Petruna21
Echt Kelišová 9222 příspěvků 06.04.18 22:15

Zda se na to cítíš tak bych letěla :)

iwa83
Kelišová 5279 příspěvků 06.04.18 22:19

@tumpach já vím co se říká a doporučuje. Jen je to obecně s velkým letadlem, většinou ve velkých výškách a na delší trasy. Gyndař mi na to řekl, že je to na mě, že nic nebezpečného na tom nevidí. Ale on není těhotný, že? ;) Jsem po jednom ZT, jednom biochemickém a mám prostě strach.

rozand
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 06.04.18 22:28

@iwa83 V malém letadle jsou rizika menší, právě proto, že budete v nízkých letových hladinách.

harpyje
Extra třída :D 10647 příspěvků 06.04.18 22:31

Jasně, že leť. je to bezpečnější než autem :) a cessna - ach.

iwa83
Kelišová 5279 příspěvků 06.04.18 22:44

@rozand dík za reakci.

@harpyje je pravda, že auto neřeším, bych se nedostala ani do krámu tady.

Uživatel je onlinevjerunqa
Závislačka 2664 příspěvků 07.04.18 00:42

@iwa83 Ahoj, jestli máš malá letadla ráda, jdi do toho. O mimi bych se nebála.

Já jsem poměrně adrenalinová, ale tahle malá letadla úplně nemusím. Naposledy jsem se už celkem těšila na přistání :D

Doporučuji dobrá sluchátka, ta snad bude mít pilot k dispozici pro všechny pasažéry.

Jahudka82
Ukecaná baba ;) 1670 příspěvků 3 inzeráty 07.04.18 03:38

Do tohohle bych nevlezla, ani netehotna, bych blila jak Amina :mrgreen: Ale pokud netrpis na nevolnosti a nemas zavrate…techhle letadylek uz par spadlo a vetsinou to nedopadlo dobre… a to musi letet dva, nemuze manzel sam jen s pilotem? To je nějaký dárkovy poukaz pro dva?

Ja teda v tehu jela jizdu sportovnim Dodgem (s ridicem), tak tezko rict, co je nebezpecnejsi - obecne jsou letadla bezpecnejsi nez auta, ale temhle malým neverim, neprijdou mi teda moc stabilni. Jizdu jsem si uzila a blbe mi nebylo. Mel jet manzel, ale nejak mu nebylo dobre a necitil se na to, a to to dostal ode me ke 40. To dostal i let vetronem, taky jsem se o nej bala… ty pry nepadají, ale leteli jsme jednou balonem a to bylo super. Akorat teda ne v tehu, toto pro tehotny uz vubec neni, to pristani bylo trochu… no ne uplne hladke, dost to drncalo, byl vitr a z kose jsme vylezali po ctyrech kdesi na louce…

Chauvinist
Extra třída :D 14367 příspěvků 07.04.18 06:53

Klidně leť. Žena sama pilotovala do 3. měsíce a do 5. jsme jí vozili na výlety. Vyhlídka je do 300m a bez velkých násobků, takže pokud ti není blbě, tak se není čeho bát.

xstrasilka
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 28 inzerátů 07.04.18 07:34

Pokud se bojíš, tak nelitej, člověk by měl dělat jen to, co je mu příjemné, co se týče dobrovolných aktivit, i jako netehotná. Jinak bych v tom neviděla problém.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 625 příspěvků 07.04.18 07:36

@iwa83 klidně leť, není na tom nic, co by miminku mohlo ublížit. Já musím lítat s mužem pořád, on éro má a myslím, že se nevyhnu ani těhotná. :lol: Naši přátelé čekají potomka a i v těhotenství s ním lítá kamarádka o sto šest :D Pokud ti je dobře na zemi, tak v těch pár metrech, ve kterých poletíte, se to nezmění. Užij si to :palec:

iwa83
Kelišová 5279 příspěvků 07.04.18 07:38

Dík všem za reakce. Na nevolnosti netrpím (zatím vůbec). Manžel to loni dostal taky z mé strany jako dárek ke 40. Let je pro 3 osoby, ale s váhovým limitem 240 kg, takže pro dvě :)
Dnes má být tady právě hezky, tak si myslím, že by to mohlo být hezké.
Adrenalínová jsem dost, jen nechci být sobec a riskovat. Tak ještě uvidím jak se bude tvářit tchán - meli by letet právě nad jejich vesnicí a pak nad naší, tak zda by si to předse jen nechtěl okouknout zezhora. A asi to risknu :) V pondělí jdu na screeningový UTZ tak doufám, že bude vše ok.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Vedle něj sedět doma nebude! Kopřivová opět odjela bez Jágra, prý na týdny

Modelka Veronika Kopřivová (27) opět utíká od svého přítele Jaromíra Jágra za... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama