Jsem těhotná? Prosím poraďte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terkajiraskova
Nováček 3 příspěvky 06.04.18 15:05
Jsem těhotná? Prosím poraďte

Dobrý den. Je mi 17 let a řeším, jestli nejsem těhotná. Vím, že toto téma je tu omývané několikrát, ale nikde se mi nepodařilo najít něco opravdu podobného jako mám já. Minulého roku v únoru jsem měla autonehodu. Měla jsem pohmožděné břicho. Od té doby mám velmi bolestivé menstruace. Od 8.2.18 jsem byla hospitalizována v nemocnici kvůli zádům (mám výhřez dvou plotének v oblasti bederní). Hospitalizována jsem byla kvůli akutní fázi (nemohla jsem kvůli bolesti chodit). Na začátku jsem dostávala opiáty. Po celou dobu jsem byla na infuzní terapii. Léků jsem dostávala denně opravdu hodně. 19.2. jsem dostala menstruaci. Trvala 5 dnů. 28.2. jsem byla propuštěna z nemocnice. Hned další den jsem měla pohlavní styk se svým přítelem. Byl chráněný. Ejakulace však neproběhla. Za další 3 dny proběhl další pohlavní styk. 30 sekund jsme měli styk bez ochrany a potom zbytek byl s ochranou. Ejakulace opět neproběhla. Další den jsme měli chráněný sex a opět ejakulace neproběhla. Potom už jsem s přítelem nic neměla. Další den jsem nastoupila zpátky do školy, kde mě čekalo dozkušování a spousta testů. Byla jsem ve stresu. 20.3. jsem očekávala menstruaci, která nepřišla do dneška. 5 dní po vynechání menstruace jsem si udělala test (citlivost 25) - negativní. Za dalších 5 dní jsem si udělala ten samý- negativní. 4.4. jsem byla u gynekologa a ten mi udělal vaginální ultrazvuk na kterém viděl jen vyvýšenou sliznici dělohy, ale prý to je z toho, že jsem dlouho nemenstruovala. Dal mi Agolutin. Od prvního zmeškání menstruace jsem hodně ve stresu a do toho mám ještě chronickou bolest zad z výhřezu. Dnes jsem si dělala test (citlivost 10) a opět negativní. Je to asi cca 16 dnů zpoždění. Pobolívá mě 5 dnů podbřišek, prsa neboli ani nejsou citlivá. Nemám ani žádné jiné příznaky těhotenství. Mám teď 5 dnů bílý nepáchnoucí výtok. Nic nesvědí ani nebolí nebo nepálí. Už je mi z toho všeho špatně. Prosím poraďte :nevim: :(

Příspěvek upraven 06.04.18 v 15:09

Reklama

Reakce:

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2149 příspěvků 06.04.18 15:09

Neboj, nedoslo k ejakulaci, je mala pravdepodobnost, ze bys byla tehotna. To samy testy - negativni, po 16 dnech od ocekavany menstruace uz by neco zachytily. Problem bude pravdepodobne jin­de.

Uživatel je onlineAvu
Zasloužilá kecalka 854 příspěvků 06.04.18 15:14

Je velmi nepravděpodobné, že bys byla těhotná. Může to být reakce na léky, stres, cokoliv.

terkajiraskova
Nováček 3 příspěvky 06.04.18 15:20

@Azeretereza
Spíše mě vyděsila ta vyvýšená sliznice. Ultrazvuk vaječníků v pořádku a dělohy také. Jen mám křečové žíly okolo dělohy. Jinak všechno v normě. Nikdy se mi tohle nestalo :nevim:

ka2ka
Extra třída :D 12121 příspěvků 06.04.18 15:26

Můžeš mít těsně před ms

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2134 příspěvků 06.04.18 15:28

@terkajiraskova zvysena sliznice je normalni.ma ji kazda pred menstruaci. tehotna urcite nejsi. nestresuj.

fia80
Závislačka 2925 příspěvků 06.04.18 15:31

Pokud máš zpoždění 16 dnů a test negativní, tak bych se těhotenství moc neobávala. Na 10 citlivosti by se to už muselo projevit.

terkajiraskova
Nováček 3 příspěvky 06.04.18 15:39

@karkarka gynekolog řekl, že na jedné straně je to vyvýšené více

lachtanice86
Kelišová 5235 příspěvků 06.04.18 15:46

Buď v klidu. Těhotná nebudeš

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Už se dokážu uživit i v Americe, říká Nikol Heřmánková Kouklová

Před dvěma roky se herečka a blogerka Nikol Heřmánková Kouklová společně s... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama