Reklama

Přibírání v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HayLin
Stálice 61 příspěvků 05.04.18 15:25
Pribirani v tehu

Zdravim, dnes jsem byla v poradne u doktora, jsem 26tt, a kdyz jsem se tam vazila a sdelila sestricce ze ze mam 69kg, coz je 8 navic za posledni mesic, tak se uplne zdesila. Je to normalni? Doted jsem za mesic pribrala nanejvys 2kg. Navic na zacatku tehu jsem zhubla pod 60kg kvuli nevolnostem, vzdy jsem mela 60-63kg. Celkem me to vystrasilo, mela bych se vic hlidat a nejist sladke? Posledni dobou jsem mela vetsi chute ale ty zase presly. Jsem si jista ze po porodu to zhubnu, ale nechci pribrat vic nez bych mela? 8o

Reklama

Reakce:

Kikulele
Zasloužilá kecalka 827 příspěvků 05.04.18 15:32

Ja jsem zase pravý opak, jsem ve 26tt. Před otehotnenim jsem měla 55kg, zhubla jsem na 50kvuly nevolnostem(byla jsem i hospitalizo­vána).obcas ještě :poblion: ale už ne každý den. A teď mam 56a půl. Bojim se aby měla malá z čeho brát. A tlak a ostatní mas v pořádku? Test na cukrovku taky?

Jančakecalka
Generální žvanilka 22094 příspěvků 05.04.18 15:34

Já ze začátku těhu nepřibírala skoro vubec, ale přehoupl se pátý měsíc a skok na váze byl 5 kg za měsíc a pak zase, nakonec se ukázalo, že extrémně zadržuju vodu v těle. Já chutě neměla nijak zvlášt velké, takže jsem jedla normálně jako před těhu. V porodnici jsem nechala 10 kg, malá měla jen 2 a půl. Další měsíc po porodu jak už jsem se rozkojila, tak šla kila dolů sama.

GirlsNick
Kecalka 284 příspěvků 05.04.18 15:56

Prosímtě úplně v klidu, mám nahoře 10kg, ale cítím, že jsem hodně zavodněná.

Hadumi
Extra třída :D 13394 příspěvků 05.04.18 15:59

8 kg za mesic je fakt dost, resil to dr.?

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 05.04.18 16:03
@HayLin píše:
Zdravim, dnes jsem byla v poradne u doktora, jsem 26tt, a kdyz jsem se tam vazila a sdelila sestricce ze ze mam 69kg, coz je 8 navic za posledni mesic, tak se uplne zdesila. Je to normalni? Doted jsem za mesic pribrala nanejvys 2kg. Navic na zacatku tehu jsem zhubla pod 60kg kvuli nevolnostem, vzdy jsem mela 60-63kg. Celkem me to vystrasilo, mela bych se vic hlidat a nejist sladke? Posledni dobou jsem mela vetsi chute ale ty zase presly. Jsem si jista ze po porodu to zhubnu, ale nechci pribrat vic nez bych mela? 8o

Kdyu Ty si ok i mimi vahu neres. Kdyz nemas teh. cukrovku klidne i sladke si dej. Az se narodi drobec zhubnes vsechno.

lampicka11
Závislačka 3395 příspěvků 2 inzeráty 05.04.18 16:12

Já sem 23tt a mam +2kg me naopak říkají ze pribiram málo. Jim a nezvracím :nevim:

murry
Závislačka 2846 příspěvků 05.04.18 16:48
@HayLin píše:
Zdravim, dnes jsem byla v poradne u doktora, jsem 26tt, a kdyz jsem se tam vazila a sdelila sestricce ze ze mam 69kg, coz je 8 navic za posledni mesic, tak se uplne zdesila. Je to normalni? Doted jsem za mesic pribrala nanejvys 2kg. Navic na zacatku tehu jsem zhubla pod 60kg kvuli nevolnostem, vzdy jsem mela 60-63kg. Celkem me to vystrasilo, mela bych se vic hlidat a nejist sladke? Posledni dobou jsem mela vetsi chute ale ty zase presly. Jsem si jista ze po porodu to zhubnu, ale nechci pribrat vic nez bych mela? 8o

Nejak mi nevychazi pocty.. Pokud jsi mela na zacatku tehu 60kg a pribiras max. 2 kg za mesic doposud, jak jsi sama napsala a ted vazis 69kg a za mesic jsi pribrala 8kg, tak to je nejake divne… kdy jsi tedy pribirala ty dve kila mesicne doposud?
Neni tam nekde chyba? 8kg je docela dost..

HayLin
Stálice 61 příspěvků 05.04.18 21:45

@murry na zacatku jsem byla pod 60, to jsem psala ze jsem zhubla pod mou vahu kterou jsem si vzdy drzela.

Petka213
Povídálka 14 příspěvků 03.06.18 14:49

Zdravim maminky chtela jsem se zeptat jsem 15 tt a zacelou dobu jsem pribrala pouhy 1 kilo neni to malo jim, nedrzim diety a vaha nechce jit na horu u holky jsem pribrala 35 kilo

Nikini111
Ukecaná baba ;) 1012 příspěvků 04.06.18 08:57

@Petka213 není to málo, neboj priberes ještě, já jsem 16tt skoro 17 TT a mam porad -1kg, ze začátku jsem dost zvracela a zhubla tedy jen 2kg, ale ne a ne to přibrat, od minulého týdne držím dietu kvůli cukrovce, ale jim dost, možná jsem byla zvyklá na ty slazené pití, ale to jsem od začátku tehu vynechala a piju jen čistou vodu :nevim: prý je to v pohodě a teď začne mrnousek přibírat na váze :)

AQUILEA
Kecalka 396 příspěvků 05.06.18 23:11

Jsem 18 tt a mam -7,5 kg. Zadny nevolnosti a jim porad stejne… doktorka rikala, at jsem v klidu, ze to tak melau obou deti taky, na pribirani je pry casu dost ????

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >