2 měsíc? Těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.18 11:54
2mesic? Těhotenství

Holky dnes jsem 6+0 prosím podle jedné tabulky jsem tedy 2mesic?

Reakce:

andelka83
Generální žvanilka 20153 příspěvků 04.04.18 11:55

Jo.

beruska9
Extra třída :D 10742 příspěvků 04.04.18 12:09

Jo, jsi ve 2. mesici.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2442 příspěvků 04.04.18 19:21

Kdyz si najdes tehotenskou kalkulacku a zadas prvni den posledni MS, tak ti to bude krasne pocitat ;)

Katus44
Ukecaná baba ;) 1800 příspěvků 04.04.18 20:08

Třeba tady je to pěkně napsané na 9 kalendarnich měsíců. Někde to mají rozpocitane na lunarni měsíce, a v tom případě těhu trvá 10 měsíců… a to většina „normalnich“ lidí nepochopí ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >