Hematom a křeče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Johana..22
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 04.04.18 16:24
Hematom a křeče

Ahoj holky, prosim o radu. Jsem v 7.tydnu. Pred tydnem cernohnede spineni, az krvaceni. Pred 6ti dny jsem mela krece a sla na pohotovost. Tam me zjistili hematom ale plod byl ok. Ve zprave „hrozici potrat“. Chteli me tam nechat. Pry mam lezet ani se nehybat.

U meho gyndare na klinice za 4 dny, rekl ze vse ok. Stary hematom, plod ma sedecni akci, ze mam verit. Ze ten klid to prilis neovlivni. Ze se to bud udrzi bo ne.
Dnes zase velky krece v podbrisku, ze si musim vzit brufen, abych fungovala. Slo trochu jasnejsi krve. Zitra jdu zas na gyndu. Lezet v nemocnici nemuzu, mam dvouletaka.
Ale co si o tom myslite?
Moc nerozumim proc ty krece. Vetsinou po ranu, nebo po odpoldnim slofiku.
Beru utrogestan, horcik, askorutin.

Dekuji za rady

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9249 příspěvků 04.04.18 16:27

Víš že můžeš jen paralen? A na křece bych si koupila magnesium

Uživatel je onlineP4ja
Závislačka 3750 příspěvků 04.04.18 16:31

@Petruna21 Magnesium a hořčík je to samé. Jinak souhlas s tím Brufenem, radši Paralen, pokud Brufen nedoporuči doktor.

Johana..22
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 04.04.18 16:34

@Petruna21
Tak nejak jsem tusila. Priste dam ten. Bylo to fakt akutni. 8o

Petruna21
Echt Kelišová 9249 příspěvků 04.04.18 16:40

@P4ja Jojo vím ale mě třeba v nemocnci předepsali Magnesium Lactici přímo takhle na velké křeče a vše řekli mi že nic jiného nemohu tak nevím :think:

@Johana..22 Jo já ti věřím někdy je to síla ale fakt příště radši paralen můžeš myslím cca 2-3 denně měnší dávku než normálně. :)

Soňa Zacharová
Závislačka 3004 příspěvků 04.04.18 17:42

@Johana..22 Do­poručuji opravdu ležet já s tím skončila v listopadu, v nemocnici a to mám doma děti 3,5 a 2 roky doma se staral manžel. Po propuštění byl další 3 týdny doma dokud mi nepovolili se hýbat. Výhoda že může dělat s domu. Hlavně chce to klid a nestresovat se a myslet pozitivně. Jinak na křeče magnesium 2×1.

Johana..22
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 04.04.18 18:09

@Soňa Zacharová
Moc dekuju za zpravu.
Polehavam a do prace mam jit az v pondeli. Doufam ze bude lip.
Necham si predepsat Magnosolv, na ty bolesti.
Asi zase neco prasklo, slo ted trochu jasnejsi spineni.
Jsem v klidu. Bez nervu.
A dvoulety syn se o me stara :P je hodnej.

Soňa Zacharová
Závislačka 3004 příspěvků 04.04.18 19:26

@Johana..22 Držím palce ať vše v pořádku. Možná bych poprosila o neschopenku aspoň by jsi byla víc v klidu. Já pouštěla pohádky a vesměs celé dny proležela s dětmi až do 11tt. Já ty problémy měla už od 6tt kdy se jedno z dvojčat rozhodlo odejít a málem vzalo to druhé + hematom. Teď jsem 25+4tt tak vše dopadlo dobře.

Johana..22
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 04.04.18 20:20

@Soňa Zacharová
Na prd je. Ze jsem zivnostnik a mam naobjednane lidi az do leta…nikdo za me praci neudela a neni kdy nahradit. Ale kdyz to bude nutny, hold zustanu doma. Malej je zlatej. Chape vaznost situace. Ale je krasne a laka nas to ven. Ale budu lezet. Prvni tehu jsem mela uplne ok, tak jsem zhyckana.
Dekuju :andel:

Anonymní  10.04.18 11:38

Holky prosím za jak dlouho se vám vstřebal hematom? Já jsem v 15 TT a mám už 14 dní hematom 1cm. Myslíte že to může nějak ublížit miminku? týden jsem spinila hodně hnědě a v neděli jsem začala krvácet tmavší krví. Dle doktorky miminko v pořádku a hematom pořád stejný. beru Ascorutin

Johana..22
Zasloužilá kecalka 740 příspěvků 12.04.18 14:12

Ahoj, no hele. 14 dni s tim uz lezim a furk dokola. Obcas tece i jasna krev, spineni, pak to ustane a znova.
Ted mi dal antibiotika a druhy den vysel cerny kus hnusu, coz byl asi obal hematomu a rekla bych…ze je klid. Lehounce dospinuju. Ale uvidim no
Preju at ti brzo zmizi

Anonymní  17.04.18 10:36
Hematom

A myslíte když už týden nespinim ani nekrvacim že by se to už vstřebávalo?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hrnečky pro 1 000 maminek. Získejte ten svůj!

Máme pro vás unikátní akci. Philips Avent rozdává maminkám na eMiminu 1 000... číst dále >

Poradna: Život v manželově domě je peklo

Vy podáte dotaz, my vám na e-mail pošleme odpověď s praktickými tipy. Rady... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak skrývají úmysly hvězdy na Instagramu? Používají ezořeči, citáty a lžimoudra

Instagram celebrit občas připomíná knížečku nejslavnějších citátů z nějakých... číst dále >

Horko! Xindl po koncertě letěl do backstage a serval ze sebe triko

Mezi mnoha účinkujícími letošního festivalu Mezi ploty se objevil i Xindl X... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama