Citalec 30 a těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.04.18 12:48
Citalec 30 těhotenství ????

Hezký den holky.
Mám na vás otázku.
Tři měsíce jsem měla strach panický o zdraví. Vracející se borelioza a ochrnování, vygradovalo to tak, že jsem si připadala jako za sklem a bála se toho a že neexistuji.

Dostala jsem na to Citalec 20 ten jsem brala tři měsice a nyní první den 30 navýšení. Máte s tím někdo zkušenost? Neustále úzkosti a strachy že neexistuji?

Navíc je mi přes 30 a přítel chce miminko. Nevím ani zda 30mg jde pak v těhotenství. Nejradši bych nic nebrala. Nevím kudy kam. A jestli jdi si AD vysadit Ach jo. Díky holky.

Reklama

Reakce:

tessa2323
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 06.04.18 13:32
@Anonymní píše:
Hezký den holky.
Mám na vás otázku.
Tři měsíce jsem měla strach panický o zdraví. Vracející se borelioza a ochrnování, vygradovalo to tak, že jsem si připadala jako za sklem a bála se toho a že neexistuji.

Dostala jsem na to Citalec 20 ten jsem brala tři měsice a nyní první den 30 navýšení. Máte s tím někdo zkušenost? Neustále úzkosti a strachy že neexistuji?

Navíc je mi přes 30 a přítel chce miminko. Nevím ani zda 30mg jde pak v těhotenství. Nejradši bych nic nebrala. Nevím kudy kam. A jestli jdi si AD vysadit Ach jo. Díky holky.

Citalec je v těhotenství jedno z nejbezpečnějších antidepresiv. A je dost možné že díky hormonům ho ani nebudeš potřebovat.

Mallisa  06.04.18 13:33

Určitě sama nic nevysazuj. Mohlo by tři být mnohem hůř. Poradila bych se s dr. na dalším postupu.

elibro
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 06.04.18 20:31

Otázka a zadání pro psychiatra s psychoterapeutem. Běž do nich, do těhotenství se líp vplouvá bez úzkostí.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Marešova exmanželka měla vážnou nehodu: Spadla na vodních lyžích!

První manželka Leoše Mareše Monika Poslušná Marešová nebude mít zrovna hezké... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama