Trombofílie a dvojčátka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nedline
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 06.04.18 21:46
Trombofílie a dvojčátka

Ahoj holky :mavam: Mám dotaz. Snažíme se o mimčo a já mám v krvi velký deficit antitrombinu, tudíž je u mě velké riziko trombózy. Celou dobu o tom v CAR samozřejmě vědí, při stimulaci k IVF jsem píchala fraxiparine.. Nakonec jsme měli tři embrya vhodná k transferu, dvě jedničkové kvality a jedno trošku horší. Kvůli OHHS jsme ale museli nechat zamrazit. Vzhledem k tomu, že jsme chtěli transferovat dvě embrya, embryoložka doporučila zmrazit ty dvě lepší spolu, a to třetí zvlášt´. Jenže já byla dnes na kontrole a doktorka mi řekla, že mi nedoporučuje zavézt dvě embrya, kvůli trombofílii.. :( Že kdyby se obě uchytila, zřejmě by miminka nebyla zdravá.. Jenže to mi předtím nikdo neřekl. Nevím teď, co si mám myslet.. :( Holky s podobnou diagnózou a dvojčátky, jak jste dopadli?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Narazil do autobusu! Bohumil Klepl měl vážnou nehodu na motorce

Hvězda filmů Účastníci zájezdu nebo Doktor od jezera hrochů, Bohumil Klepl... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Chození naostro patří k létu. Jaká jsou pro a proti?

Jsou ženy, které nenosí pod letním oblečením zhola nic. Je to příjemné, ale... číst dále >

Reklama