Těhulka po potratu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.04.18 22:03
Tehulka po potratu

Ahoj holky sem tady nová a moc bych potřebovala poradit v lednu jsem 2× do měsíce krvacela mimo měsíčky nikdy se mi to nestalo tak sem 8.2.šla k doktorovi kteréj mi řekl že sem těhotná ale jelikož mě nic nebolelo prsa nic tak řekl že podle toho krvácení se to usazovalo nebo při prvních mes se to vylouči nic víc mi neřekl je mi 22a s manželem jsme se o miminko nesnažili tak to byl pro mě šok za 2dny sem to nevydržela a jela jsem na pohotovost kde mi hcg vyšel negativně nejhorší 10dni čekání taky že se 18.2měsíčky dostavili a mimi se odloučilo 26.2jsem šla na kontrolu a pan doktor mi řekl že je děloha čistá jak z učebnice a můžeme se snažit o miminko hned ten týden sme se začali snažit a 18.3už se měsíčky nedostavili 20.3 jsem si dělala test a pozitivní šla jsme k doktorovi kteréj mi řekl že sliznice je zvýšená a že je to náznak na těhotenství týden na to jsem jela zas na pohotovost kde mi vzali hcg které mělo nějakých 1550myslím nejsem si teď jísta ten papír kde jsem to měla napsané mi dokrot dal do karty jinak mimi mělo 0,5mm teď 3.4 jsem byla na kontrole kde mi dokrot dal znova ultrogestan a regenesis max (máte zkušenosti??) a prohlédl mě prsa bolí už jakou dobu ale mám velké bolesti břicha jako při mesickach a zadá někdy bolí mám výtok pořád a nemůžu teď skoro jist mám pocit že mám plný žaludek a chce se mi zvracet při pomyšlení na jídlo jinak dokrot řekl že mimi má od týdeni kontroli 8,5mm
Podle mesickach bych měla začít 8tt ale já vím že od doby kdy jsme se snažili je to teď 6tt a dokrot mi zas řekl že to vypadá na 4ttno zmatek že?(nejradši bych pana doktora změnila) Na ambulanci mi minulý týden řekla doktorka že jsem v 5+4tt ten doktor mě pěkně vyděsil sem tak zmatená a ještě mi řekl že je to po samovolnému potratu brzo na otěhotněni že můžu zas potratit bože nikdy bych to nechtěla zažít ten pocit
Prvně mi řekl ať se snažíme a když to vyde tak mě děsí že o něj můžu přijít holky prosím sem úplně zoufalá Omlouvám se za tak dlouhou slohovku :)) Přikládám fotku z 3.4.

Reklama

Reakce:

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 06.04.18 22:18

Ahojky. Moc tady nepřispívám, ale zacetla jsem se do tvého trápení a nedalo mi to neodpovědět. Naprosto ti rozumím, jsi zmatená a mas strach, ze to nedopadne dobre..jen věř, ze prave to hraje velkou roli. Divej se na to z jiného úhlu. Děťátko jste chtěli a mate ho, musí cítit naprosté bezpečí. Tvoje pohoda a klid znamená hrozne moc. Teď už nic nenadelas a jedine co jde je být šťastná a těšit se z miminka. Tím pomuzes manželovi a nejvíce sobě a prckovi. Mate takové štěstí..budete mít miminko, tak měj v hlavě samé pekne věci, co by za to druzí dali.. :srdce:

KKatka23
Echt Kelišová 7600 příspěvků 07.04.18 08:49

To, že jsi otěhotněla hned po potratu, nic neznamená. Znám několik žen, které to takto měly (včetně mě) a další těhotenství bylo prosperující. Jsi mladá, pravděpodobnost hraje ve tvůj prospěch - teď by miminko mělo být v pořádku. Nicméně ty začátky jsou blbý, tam každá desetina milimetru hraje roli. Na tvém místě bych to teď přestala na dva týdny úplně řešit - pak si zajdi k doktorovi, mělo by být už srdíčko. To tě snad nakopne, že je vše ok ;) a příště nechodit k doktorovi zbytečně brzy, ty začátky jsou hop nebo trop a akorát máš nervy z toho, já chodím až kolem deávtého týdne - je tam už pak vidět vše jak má být (anebo jak to nemá být) a člověk aspoň ví, na čem je ;)

Anonymní  07.04.18 09:22

@Dalajlamka89
@KKatka23
Ahoj holky Vaše zprávy mě strašně moc uklidněli víte potřebovala jsem poradit a hlavně se někomu vyspovídat

@Dalajlamka89
Ahoj tvoji odpověď jsem si ještě přečetla večer popravdě začala jsem brečet a zároveň usmívat takovou podporu jsem potřebovala moc ti za ní děkuji opravdu!!! strašně moc si ji Vážím :srdce: :srdce:

@KKatka23
Opravdu já se bála že se něco může stát jak mě děsíl ten doktor že je to brzo ano přestanu budu se víc těšit a nebudu se furt nervovoat to ano to srdíčko by mi pomohlo opravdu Vám oběma moc děkuji za odpověď a za podporu určitě dám vědět jak to dopadlo :srdce: :srdce: děkuji moc

KKatka23
Echt Kelišová 7600 příspěvků 07.04.18 11:52

Stát se může vždycky, je to prostě přirozená selekce. Já si vždy říkám, že protě lepší potrat takto brzo - a u tebe ještě luxusně bez revize - než to pak řešit po velkých ultrazvucích, když už mimčo cítíš jak kope a víš, že žije, ale není zdraví a dáváš ho pryč. To musí být hrozný. Já mám potrat v 11tt., pak dvě zdarvé dcerky, pak potrat v 9tt a teď jsem v šestém měsíci, snad vše dopadne dobře :) Tak hlavně pozitivní myšlení a jak to má být, tak to bude :)

Anonymní  07.04.18 13:54

@KKatka23
To určitě ano lepší brzo než pozdě pro mě to byl šok ten potrat já si miminko přeji už dlouho jen manžel chtěl ještě počkat milujeme oba děti ale chtěl manžel ještě zrekonstruovat dům a pak se snažit po potratu i manžel řekl že chce miminko a bylo mu to líto co se stalo teď je šťastnej ale je vidět u obou ten strach :,(
Ježíš tys to taky neměla lehký buď silná držím ti strašně moc palečky věřím že ses ráda že máš dvě určitě krásné a zdravé holčičky a co čekáte tedkom?? :) držím palečky ať je to nadále v pořádku :) ano trochu věci změním a nebudu furt myslet ze se stane něco špatně budu jen doufat že vše bude ok :) děkuji :)

KKatka23
Echt Kelišová 7600 příspěvků 07.04.18 14:12

Já už to tak neberu tragicky víš. Setkala jsem se s holkama, co měly daleko horší osud než já, takže fakt jsem za ty potraty dá se říct i vděčná - pokud to byly poškozená embrya, tak radši takto brzo než později to řešit no. teď čekáme zase holku ;) držím palce, ať to tentokrát vyjde a ať je z tebe za pár měsíců mamina ;)

Anonymní  07.04.18 18:47

KKatka23
Máš pravdu :) :) jeee krásné 3princezny ☺ať vše jde dobře ti přeji a určitě dej vědět ☺ moc děkuji to bych byla nejšťastnější mamka na světě :)

Anonymní  07.04.18 18:48

@KKatka23

Dalajlamka89
Povídálka 17 příspěvků 07.04.18 22:55

Už je ti lépe? :kytka: To je nejdůležitější!! Nechtěla jsem psát, co se druhým stává, co mojim blízkým kamarádkám, protože ty jsi ty a nikdo jiný není v tvé kůži, proto hledej útěchu hlavně v sobě. Jsi zdravá žena..tak jak psala slečna výše-je to vždy na začátku bud a nebo. Takové štěstí, obrovské štěstí co prožíváš ty-těhotenství, nezažije bohužel hodně z žen, kamarádek, známých.. Ale tobě se to podařilo! Vždyť to je nádhera. Cele těhotenství neni o jistotě, proto to kopání, skytani a srdeční ozvy jsou tak nadherne, protože v tu chvíli víš, ze je vše v pořádku a tak, jak má. Jindy mas obavu, když se nechtěně bouchnes, poskocis, necitis pohyby…pak mas jistotu jedine, až se miminecko narodí. Tím chci říct, ze mít strach je prirozene, ale nesmí prevahovat nad radosti. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Neupravená Hanka a příjezd sanitky! Krampol podruhé slavil narozeniny

V řadě druhou oslavu svých osmdesátých narozenin uspořádal v úterý večer... číst dále >

Články z Ona Dnes

Volno si beru mezi jahodami a meruňkami, říká Jozefína Růžičková

Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. V... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama