Letenky - kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Malaga
Nadpozemská drbna 25927 příspěvků 28.05.17 20:58
Letenky do Londýna

Je tu někdo kdo se vyzná? a pomůže? ;)
potřebovala bych najít nejlepší letenky z Prahy do Londýna 10.9 pevně - 30.9. (možno i 29.9…se zavazadly na 3 týdny :mrgreen: a odlet zpět spíše v odpoledních hodinách (cca po 14 hodině, později večer nevadí)… Děkuju!

Hanka1
Neúnavná pisatelka 15246 příspěvků 28.05.17 21:22
Malaga
Nadpozemská drbna 25927 příspěvků 28.05.17 21:33

@Hanka1 dík, už hledám ;)

jezzz
Závislačka 2896 příspěvků 28.05.17 21:37

@Malaga Podivej se, co se tyce primych letu na stranky techto dopravcu:

• British Airways
  • Csa
  • Smart Wings
  • Wizzair
  • Easy Jet
  • Ryanair

S prestupem se Londyn v 99% pripadu nevyplati.

Nebo zkus treba v se zminene www.kiwi.com, nebo www.studentagency.cz,www.letuska.cz,atd.

Ceny letenek budou vsude stejne. Minimalni rozdily v cene bude zpusobovat rozdil v transakcnim poplatku za vyhledani a vystaveni letenky. Vsechny agentrury prodavaji stejne letenky, jen si k tomu urcuji v ruzne vysi svuj poplatek (za tebe arovnaji ceny u vyse uvedenych dopravcu).

Pokud mas cas a umis to alespon trochu s internetem, mas debetni platebni kartu, tak je nejlepsi si projit vyse uvedene stranky sama.

Malaga
Nadpozemská drbna 25927 příspěvků 28.05.17 21:48

@jezzz díky, už jsem na to koukala a je to tak, jak píšeš…ceny se neliší a našla jsem fakt přijatelné…akorát ještě musím přelouskat, jak je to s těmi zavazadly…

jezzz
Závislačka 2896 příspěvků 28.05.17 21:58

@Malaga U lowcost dopravcu + CSA mas v zakladni cene jen kabinove zavazadlo. Pozor u Wizzair, rozlisuji male kabinove a velke kabinove zavazadlo, ktere je jiz za priplatek. U lowcotu je potreba se odbavit online.

Vyjimkou je Smart Wings. V cene je automaticky kufr 15 kg, odbavit se muzes na letisti.

British Airways je klasicky dopravce, maji nejlepsi servis a budou urcite nejdrazsi.
(Byvaji hodne plni, neni to vsak 100 % pravidlo).
Stranky maji v cestine temer vsichni, jen si staci prekliknout jazyk :-)

Na Londyn bohate staci nejaky lowcost, jsou to kratke lety :-)

Preji ti at dobre najdes letenku :-)

Kdybys nic nenasla, napis mi SZ s emailem. Pokud budu mit v praci cas, tak se ti na to podivam. Gratis samozrejme. Jen by sis to sama rezervovala a zaplatila. :mavam:

Malaga
Nadpozemská drbna 25927 příspěvků 28.05.17 22:03

@jezzz moc děkuju! :kytka:
myslím, že to zvládnu, ještě to potřebuju skloubit s navazujícími spoji (spíše bus než-li vlak)…

jezzz
Závislačka 2896 příspěvků 29.05.17 08:02
Hanka1
Neúnavná pisatelka 15246 příspěvků 29.05.17 08:19

Jo bacha třeba na EasyJet. Když jsem naposledy letela z Milana, tak jsem krome kabinového kufříku mela ještě kabelku a Ital mne nechtel pustit, ze muzu mit jenom jedno zavazadlo. Tak jsem kabelku strčila do kufriku a myslela si něco o debilech… :roll:

Lenka512
Echt Kelišová 7566 příspěvků 25.06.19 22:56
Vyhledávač letenek

Existuje nějaký vyhledávač, kde si zadám jen termín a ono mi to najde volné letenky?
Všude to po mě chce destinaci… :zed:
Ale já chci jen možnosti v daném termínu… :nevim:

Moc děkuji.

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 26.06.19 03:25

@Lenka512 takovou bych taky brala, zkousela jsem stahnout alespon 15 app a nic. Takze pochybuju. Musis asi zkouset terminy+destinace furt dokola :roll:

Olcatko
Kelišová 5338 příspěvků 26.06.19 05:31

@AndelaCerna
též koukám takhle, ale už je nás 5. Jak s dopravou na letiště a co v té destinací?
Bez auta se asi nehneme..

Olcatko
Kelišová 5338 příspěvků 26.06.19 05:43

@jezzz ahoj, děláš u společnosti?
Do UK chceme, ubytování si najdu, jen ty letenky mě drasaji. Je nás5, 2 dospělý plus 6, 4 a 3mesice. Konec července nebo srpen chceme jet do UK nejlíp Bornemouth/ Southampton (tam jsme se před 10ti lety s manželem poznali a letos máme 1r od svatby) aspoň na týden. 7-10dnu. Optimal 7.
Přílet do Londýna nebo Bornemouth je fuk.
hledala jsem nejlevnější 7tis plus zavazadla a jsem na nějakých 10ti.plus ubytování a auto jsem na 20ti.
Už je nás dost no.
Bydlení a auto zkusím ještě po známých, ale myslím že má kazdej svy…

Molle
Nováček 8 příspěvků 26.06.19 06:12

Skycanner nebo kiwi, do destinace napsat - kamkoliv

jezzz
Závislačka 2896 příspěvků 26.06.19 08:28

@Olcatko Ahoj. Momentalne jsem mimo pracovni proces. Zkus se podivat treba pres stranky Student Agency, Kiwi, atd. Ti umi vyhledat i lowcosty a porovná ti to ceny. Ryanair doporucuji kontrolovat vždy v pondělí, mívají slevy na letenky.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama