Spoustu věcí v autě

63
19.3.17 10:10

Spoustu věcí v autě

Dobrý den, když jedu s dcerou někam na výlet, tak máme spoustu věcí v autě. Většinou sedím vzadu, tak ty krámy všechny schytám já :roll: To máte přebalovací tašku, bundy, šály, čepice, pití, nějaká hračka, já s sebou mám diář, no prostě kramáři :) Jak to máte vyřešeno vy? Manžel odmítá kapsář ve svém autě, co tedy? Do kufru věci nedáme, pak se k nim nedostaneme a trůní tam kočár…Díky za tipy!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22872
19.3.17 10:16

Bundy, šály atd dáváme nahoru do kufru. Stejně tak tašku s přebalování. Flašku s pitím a nějaké jídlo dávám mezi sedačky, ať se děti můžou obsloužit. Hračku si drží v klíně, když ji chtějí, když ne mezi sedačky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18090
19.3.17 10:29

Tak to dejte na přední sedačku když nechcete do kufru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
19.3.17 10:34

Proč odmítá kapsář? Však nemusí být růžový, dělají i v tmavém provedení a nejsou tak okopané sedačky. I když do toho kapsáře toho zase tolik nevejde. Přebalovací tašku jsem dávala do kufru, když bylo místo. Na kočár se dá ledacos položit. Šály a čepice se mohou hodit na plato v kufru. Pití do přihrádky mezi sedadly, hračky a nějaké věci na odložení mezi sedadly vzadu nebo dopředu, když je volno, pokud sedíš vzadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 10:38

@mamma1 Dávám tam, kde je místo. Tzn. dozadu mezi kluky a nebo do kufru a nebo mladšímu pod nohy. Záleží taky na tom, jakým autem jedeme. Pořídila bych kapsář a dávala bych ho jenom na cesty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LKL
1118
19.3.17 10:46

Na sezeni vzadu by me teda nenalakali ani za zlaty prase - i pri cestach z porodnice jsem sedela vepredu… No a co oci nevidi :-) Taky mame hodne kramu, jak se ale nevali po mne nebo okolo mne tak mi to tak nevadi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393
19.3.17 10:57

No kam…mame bordel po celym aute :lol: nastrkame to, kam se to zrovna vejde. neco do kufru ke kocaru, neco klukum pod nohy, mezi autosedacky… velkou tasku mam u sebe vpredu, pac v ni porad neco lovim.
kapsare ti moc mista neuspori, nic se do nich nevejde. my tam mame ochrany proti okopani sedacek, to ma podle me vetsi smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14457
19.3.17 11:15

Tak ja nevim, mi taky kapsar nemame ale veci se mi po celym aute nevali :D co se da tak narvu do kufru, piti dam do drzaku co sou k tomu urceny, a zbytek veci narvu do kabelky a tu si necham treba na prostrednim sedadle. Proc nedate prebalovaci tasku, ato obleceni do kufru, behem jizdy stejne prebalovat nebudes a nikdo nezmrzne behem par vterin nez si vytahne bundu z kufru :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
19.3.17 11:27

@mamma1 Tak do nějaké menší sportovní tašky na zip a strčit dozadu pod nohy, částečně pod sedačku, aby to tam drželo. Jako bála bych se mít věci volně v autě, to je při nárazu o přesdržku (když třeba pominu fakt, že by se to nedejbože dostalo třeba pod pedály).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70131
19.3.17 11:27

@mamma1 Sedni si dopředu a krámy můžeš naházet na to volné místo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20820
19.3.17 11:30

Jinak my teedy do kufru dáváme i bundy s čepicema, jen jsou prostě navrchu. Pak vylezeme, rychle vyndáme bundy a teprve pak vyndaváme z auta děti. Máme děti tři a zatím nikdo nezmrzl a to jsem jednou poblitého dvouleťáka komplet převlíkala v mrazu. Holt se to musí dělat rychle, no :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3302
19.3.17 12:15

Je to manželovo auto nebo rodinné? Jestli rodinné, tak bych prostě kapsář pořídila, nějaký decentní jednobarevný, ne šílenosti s licencními obrázky (my máme černý). On zároveň ochrání sedačky před okopáním a zašpiněním. Proč ho manžel odmítá? By se za něj styděl před kolegy nebo co? Jestli je auto manželovo, tak jezděte na výlety tvým a dej si do něj, co uznáš za vhodné.
A jinak teda osobně bych toho co nejvíc narvala do kufru. Bundy a čepice určitě můžou přijít na vrch kufru, přebalovací taška taky, pokud bys chtěla přebalovat, stejně musíte zastavit, tak si to vytáhneš. Vzala bych malou tašku s pitím, svačinou, malým balíčkem vlhčených ubrousků/papírových kapesníků a pár hračkami a tím by to haslo. Tašku můžeš zašoupnout na podlahu pod sedadlo, děti předpokládám nemají nohy až na zem. Nebo na přední sedadlo, pokud bývá prázdné. Proč tím obkládáš sebe?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
19.3.17 12:16

Zabordelené auto jsem měla i před dítětem, kamarád to kdysi pojmenoval „auto, ve kterém se bydlí“. Ale mám tam vše, co je potřeba, abych i s děckem přežila, i kdybych se pár hodin či dnů někde „zasekla“ :-) Jezdíme denně kratší trasy, občas i celkem dlouhé trasy. Malá má věci v kapsáři před autosedačkou a pod autosedačkou (kapsa na krytu sedadla, aby ho autosedačka nezničila). Vedle je taška s akutními věcmi (náhradní mikina, pleny, čepice), drobnosti jako ponožky a rukavice jsou v síťce u nohou spolujezdce. Oblečení do zásoby pro nás pro obě a nějaké záložní jídlo a pití je v kufru v prostoru pod koberečkem.
Zakladatelko, tvůj manžel by si měl uvědomit, že má dítě a že auto není jen jeho. Jste rodina. Tak to prostě teď bude jinak, než jak byl zvyklý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70131
19.3.17 13:14

@nani77 Tak to je ještě decentní, partner tvrdí cosi o pojízdné popelnici…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.3.17 14:13

Přebalovací tašku dávám na zem pod syna ve vajíčku. Když náhodou není místo má ji tam starší. Bundy jak kdy, někdy v kufru někdy mezi sedackama. Proč jezdíš vzadu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama