Sedmimístné auto

12.3.17 13:15

sedmimístné auto

Jelikož čekáme další miminko a naše auto už nás nepobere, sháním inspiraci na nové, sedmimístné. Očekávám od něj bezpečnost, hezký vzhled a zavazadlový prostor, do kterého se vejde kočárek. Poradíte mi jaké se Vám osvědčilo/neosvědčilo a proč? Moc díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2611
12.3.17 13:20

Zkušenost mám s XC90, SRX, Escalade, z MPV Sharan třeba. Záleží na vkusu, penězíchi nárocích.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 14:03

Tak koukám, že pod milión se za nové nedostaneme. To je síla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
232
12.3.17 14:16

A co Peugot 5008? Nebo Alhambra.. ty nejsou za mega..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
213
12.3.17 14:57

Za me nikdy vic Renault Grand Espace. Je to krasne, pohodlne, velmi prostorne auto, cenove ok, ale strasne poruchove.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4933
12.3.17 15:01
@kopretina 12 píše:
Tak koukám, že pod milión se za nové nedostaneme. To je síla.

Dostanete - známí s více dětmi mají Seat Alhambra, VW Sharan nebo Kiu Carens (nebo Dacii, ale tam moc nevěřím té bezpečnosti). Ale při sedmimístné variantě (pokud jsou všechna sedadla používána) pochybuju, že se ti tam ten kočárek vejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28887
12.3.17 15:07

Do seat Alhambra se kočárek vejde, ale na další krámy je potřeba loď na střechu. Do ww Touran se nevejde nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 15:11

Takové sedmimístné a pro mě s bonusem šoupaček je toyota previa. Po tý pokukuju já. nemáte jí někdo? Jak jste spokojení?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5740
12.3.17 15:46

Mame peugeot 5008. Jako kocar pri sedmi místech tam imho nedas. max golfky. Pri sesti mistech ale v pohode. Druha rada dve sedacky 9-18 a dospely v pohode. Ve treti rade to sezení neni pro velke lidi, ale je celkem slusne. Akorat se uz nedelaji benzinove
Jinak byl asi za 600t novy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 16:42
@Svítící žárovka píše:
Takové sedmimístné a pro mě s bonusem šoupaček je toyota previa. Po tý pokukuju já. nemáte jí někdo? Jak jste spokojení?

teď jsem se dívala na Toyota Previa a už se asi nevyrábí. Ale ten Prius vypadá moc dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 16:57
@Nowuka2 píše:
Zkušenost mám s XC90, SRX, Escalade, z MPV Sharan třeba. Záleží na vkusu, penězíchi nárocích.

Jak se ti jezdilo s XC90?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
12.3.17 17:02
@The_Assassin píše:
Jak se ti jezdilo s XC90?

Líp než s Cadilacem, hůř než s Range Roverem… Ale je to hodně o zvyku. Je to už nějakej pátek, takže to nebyl rok 2009+ určitě. Ale jinak hodnotím poměrně kladně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2646
12.3.17 17:23

Jak tak koukam tak my budem taky potrebovat vetsi, ale na nove nemame, urcite ne soupacky dvere, a do kufru aby se vesel kocarek pro dvojcata, nejaky tip nebo zkusenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.3.17 19:41
@Nowuka2 píše:
Líp než s Cadilacem, hůř než s Range Roverem… Ale je to hodně o zvyku. Je to už nějakej pátek, takže to nebyl rok 2009+ určitě. Ale jinak hodnotím poměrně kladně.

My jsme o něm hodně uvažovali, líbí se hodně mně i manželovi, ale zas by to byl z naší audiny ohromný velikostní skok av Praze sebevražda. Proto jsme nakonec koupili ojetého C-Crossera, ale na XC90 si pořád myslíme. Neznám nikoho, kdo by ho měl, proto mě zajímají zkušenosti. Trochu mě děsí ceny náhradních dílů a spotřeba, ale to už je úděl SUV.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2611
12.3.17 19:46
@The_Assassin píše:
My jsme o něm hodně uvažovali, líbí se hodně mně i manželovi, ale zas by to byl z naší audiny ohromný velikostní skok av Praze sebevražda. Proto jsme nakonec koupili ojetého C-Crossera, ale na XC90 si pořád myslíme. Neznám nikoho, kdo by ho měl, proto mě zajímají zkušenosti. Trochu mě děsí ceny náhradních dílů a spotřeba, ale to už je úděl SUV.

No tak my měli obsah 4,4 v benzinu, takže mě spotřeba kolem 20/100 nechává docela klidnou :lol: Ale ne, ať nepřeháním, tak dlouhodobá se dá udržet i na 17, dálnice 15. Ale já mám teda těžkou nohu, říká můj :roll: Jak v Praze nevím, my tu na vidlákově kolony nemáme :mrgreen: Já to mám vykompenzovaný tou bezpečnostní no, ono to je něco za něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama