Letňanské zahrady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lynette
Echt Kelišová 7878 příspěvků 08.04.18 12:43
Letňanské zahrady

Ahoj všichni. Je tu někdo kdo bydlí nebo bude bydlet v těchto domech? :kytka:

Příspěvek upraven 08.04.18 v 16:52

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 14:18

Já ano.uz dýl…

Lynette
Echt Kelišová 7878 příspěvků 08.04.18 16:52
@Anonymní píše:
Já ano.uz dýl…

Napíšeš mi do SZ?

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 08.04.18 17:12

6,5 mega za 4+kk? :roll: Ty „zahrady“ jsou spíše ze tří stran průmyslová zóna, ale jinak to vypadá OK.

Lynette
Echt Kelišová 7878 příspěvků 08.04.18 19:05

@Jirka765 6,5 mega za 4+kk jsou při dnešních cenách jedno z nejlevnějších v Praze - možná dokonce nejlevnější. A ono to vypadá ok teď, ale všude kolem se bude pár let stavět, takže předpokládám, že až to dostaví bude to tam minimálně 5 dalších let jako uprostřed staveniště. :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >