Reklama

Letňanské zahrady

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lynette
Echt Kelišová 7833 příspěvků 08.04.18 12:43
Letňanské zahrady

Ahoj všichni. Je tu někdo kdo bydlí nebo bude bydlet v těchto domech? :kytka:

Příspěvek upraven 08.04.18 v 16:52

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.04.18 14:18

Já ano.uz dýl…

Lynette
Echt Kelišová 7833 příspěvků 08.04.18 16:52
@Anonymní píše:
Já ano.uz dýl…

Napíšeš mi do SZ?

Jirka_765
Ukecaná baba ;) 1881 příspěvků 08.04.18 17:12

6,5 mega za 4+kk? :roll: Ty „zahrady“ jsou spíše ze tří stran průmyslová zóna, ale jinak to vypadá OK.

Lynette
Echt Kelišová 7833 příspěvků 08.04.18 19:05

@Jirka765 6,5 mega za 4+kk jsou při dnešních cenách jedno z nejlevnějších v Praze - možná dokonce nejlevnější. A ono to vypadá ok teď, ale všude kolem se bude pár let stavět, takže předpokládám, že až to dostaví bude to tam minimálně 5 dalších let jako uprostřed staveniště. :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama