Letní tábor pro 6ti letou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Berenikee
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 12.05.19 21:49
Letní tábor pro 6ti letou

Holky, máte nějaké doporučení na první letní tábor? Kam jste třeba loni poslaly své děcka a byla tam nadšená? Mojí dceři bylo právě 6 a myslím, že by si nejvíc užila nějaký holčičí, taneční, výtvarný…nevím co vybrat dřív :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
sloninka
Ukecaná baba ;) 2178 příspěvků 12.05.19 21:57

@Berenikee Není na shánění tábora trochu pozdě?

Moise
Hvězda diskuse 40023 příspěvků 12 inzerátů 12.05.19 21:58
@Berenikee píše:
Holky, máte nějaké doporučení na první letní tábor? Kam jste třeba loni poslaly své děcka a byla tam nadšená? Mojí dceři bylo právě 6 a myslím, že by si nejvíc užila nějaký holčičí, taneční, výtvarný…nevím co vybrat dřív :nevim:

a máš vůbec z čeho vybírat? :) :think: U nás se tábory přihlašují během ledna a února. Dneska už je všechno plné

Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 12.05.19 22:01

A odkud jste? my se taky hlásíme leden- únor v našem svč… mrkněte u vás v svč, co je ještě volné a pro 6letou asi jen týden, to bude pro začátek jako první tábor stačit, nebo zkuste příměstský jako první volbu..

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 12.05.19 22:20

Tak jsem koukla na recenze a objednala Mini dance tabor od CK Topinka. Zní to skvěle. Nebyl jste s nimi někdo?
Jsme z Prahy, ale to je jedno, ne? Tohle je stejně v jižních čechách.

Stevia
Závislačka 3718 příspěvků 12.05.19 22:23

@Berenikee zkus první tábor s detibezhranic.cz
Kluk byl nadšený a to byl poprvé někde sam.
Ale taky myslím, ze je pozdě…třeba nebudou mít úplně zaplněno…

Jahudka82
Závislačka 2773 příspěvků 6 inzerátů 12.05.19 22:24

Taky bych volila nejdriv na zkousku primestak, pokud jeste nikde takhle s kolektivem nebyla. My mame kazdy rok od cviceni, co chodi kluk, pro deti od 4 do 6 let 3denni „kemp“ jak tomu rikaji s programem venku i v telocvicne 9-17h, rano predat, odpol. vyzvednout, tam kde maji i to cviceni, se stejnými instruktory a uz se tesi, letos bude potřetí…tam spustili prihlasovani nejak ted zac. května, do konce cervna se to vetsinou musi zaplatit vsude. SVČ tu mame, taky delaji tabory, ja na zakladce jezdila od Domu deti na turisticke a poznavaci putaky, asi to zanechalo nasledky - turistiku mam rada dodnes:) Pozdeji jsem pak chodila s klukem co vedl jako pomocná sila turisticky krouzek, tam jsme meli i 5-6lety deti a zvladaly to v pohode - ty jely vetsinou ale se starsim sourozencem nebo to byly deti jejich znamych… jako taky bych radsi dite pustila s nekym, v koho mam duveru a znam ho aspon trochu osobně, nejlip i dite aby tam melo jemu ne uplne cizi osobu, na kterou vi, ze se muze s cimkoli obrátit, ale ne vzdy je ta možnost ze…a dcera nechodi/la doted na nejaky krouzek, kde neco takoveho poradaji aspon v te primestske denni verzi? Kdyz ji bavi kresleni a tancovani, tak urcite nekam chodi? Tak co se zeptat tam? Nas malej do toho SVC chodil jedno pololetí i na neco jako vytvarku, asi by chodil i dal ale tim jak ma jeste cviceni a od zari hasice, který dali od jara kazdy tyden, uz by toho bylo moc. A vic nez nejaky tvoreni ho tam bavila herna, v tomhle směru tam asi nebyl jedinej :mrgreen:

VlčiceFairy
Povídálka 41 příspěvků 12.05.19 22:27

Tábory pro nejmenší istan.cz loni velká spokojenost, ale taky se obávám, že už je obsazeno..

Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 12.05.19 22:29
@Berenikee píše:
Tak jsem koukla na recenze a objednala Mini dance tabor od CK Topinka. Zní to skvěle. Nebyl jste s nimi někdo?
Jsme z Prahy, ale to je jedno, ne? Tohle je stejně v jižních čechách.

no, sorry tedy - ale já pracovala léta s dětmi, a rozhodně bych za jeden váhací večer neobjednala neznámý tábor s neznámými lidmi!! to dítě nikam nechodí, nemá kroužek, nemáte váš svč?? nějaká topinka by mne fakt nenadchla, víte, jaká je v těchto komerčních firmách vůbec fluktuace zaměstnanců?? (vedoucích/instruktorů…)

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 12.05.19 22:42

Chodila na všechno možný, ale delší čas chodí jen na plavání v rámci moderního 5ti boje. Ale tam je to drill a na kamarádčofty není čas, takže tam nikoho nemá. Bavil jí street dance, ale zase to zrušili a nikoho si odtamtud „nenechala“. Ale jinak se o to, že by se nezkamarádila, nebojím. Je mega družná, ve školce oblíbená. Kamarádky má různé, ale sladit termíny a zaměření s některou z nich je sci fi. Prostě ji hodíme do vody a doufám, že poplave :-D V nejhorším pro ni přijedeme, kdyby to nezvládala. Ten tábor je holčičí, to se mi líbí. A recenze maj teda fakt super. A spoustu táborů a volná místa v pohodě…
Příměšťák zkusim taky třeba ještě v červenci.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 864 příspěvků 12.05.19 22:46

@Berenikee oki, tak zkuste… jinak „holčičí“ není rovnítko - suprovní a vyrovnaný - spíše naopak.. holčičky se daleko více hádají a nesnášejí (kluci se sice poperou, ale pak je klídek, tabáček), takže z nadšení z „holčičího tábora“ se Vás dovoluji maličko usadit do reality.. 8)

mroe
Neúnavná pisatelka 15509 příspěvků 12.05.19 23:46

Ja shanim tabory v unoru. Vetsina se nejak poji s krouzky nebo kamarady, vsechny jsou vyzkousene ( treba na doporuceni kamaradek). Vsechny nase vybrane uz jsou plne.

Zabza2
Stálice 90 příspěvků 13.05.19 00:14
@Berenikee píše:
Chodila na všechno možný, ale delší čas chodí jen na plavání v rámci moderního 5ti boje. Ale tam je to drill a na kamarádčofty není čas, takže tam nikoho nemá. Bavil jí street dance, ale zase to zrušili a nikoho si odtamtud „nenechala“. Ale jinak se o to, že by se nezkamarádila, nebojím. Je mega družná, ve školce oblíbená. Kamarádky má různé, ale sladit termíny a zaměření s některou z nich je sci fi. Prostě ji hodíme do vody a doufám, že poplave :-D V nejhorším pro ni přijedeme, kdyby to nezvládala. Ten tábor je holčičí, to se mi líbí. A recenze maj teda fakt super. A spoustu táborů a volná místa v pohodě…
Příměšťák zkusim taky třeba ještě v červenci.

Mě by dost zarazilo, že je to ještě teď volné. Dobré tábory se řeší v zimě. :nevim:
V každém případě na táboře kam jezdí moje dcera přímo doporučují, aby dítě pokud jede poprvé, jelo s nějakou kamarádkou. Ale to píšeš že nelze.
No nezbývá než popřát hodně štěstí. Pokud si za jeden večer stihla založit diskuzi, vybrat a objednat tábor, tak jsi docela drsná. Pokud účelem diskuze nebylo udělat reklamu CK Topinka, tak máš teda dost odvahy. Já bych takhle malé dítě s vedoucími, které neznám nebo nemám referenci od někoho blízkého, nepustila.

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1146 příspěvků 13.05.19 00:40

@Zabza2 reklamu teda nedělám :) přišla jsem na ně náhodou. Mají těch táborů tolik, tak proto je ještě místo.
Samozřejmě bych raději přímé reference. Doufala jsem, že se nějakých konkrétních dočkám třeba tady, ale marně. Bohužel žádnou kámošku volnou ve stejném termínu nemáme no… tak jí nemám dopřát raději žádný tábor než ji pustit samotnou? :think: Já jezdila snad od 5ti na 2 týdny minimálně…

mroe
Neúnavná pisatelka 15509 příspěvků 13.05.19 06:48
@Berenikee píše:
@Zabza2 reklamu teda nedělám :) přišla jsem na ně náhodou. Mají těch táborů tolik, tak proto je ještě místo.
Samozřejmě bych raději přímé reference. Doufala jsem, že se nějakých konkrétních dočkám třeba tady, ale marně. Bohužel žádnou kámošku volnou ve stejném termínu nemáme no… tak jí nemám dopřát raději žádný tábor než ji pustit samotnou? :think: Já jezdila snad od 5ti na 2 týdny minimálně…

Kdybys to resila vcas, mozna by ses nejakeho tipu i dockala. Nemam co poradit, kdyz vim, ze je plno. I primestaky ve vyzkousenych zarizenich byly do tydne od zverejneni pryc…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama