Leukocyty v moči, ale nízké CRP bez teplot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 25.10.18 23:49
Leukocyty v moči, ale nízké CRP bez teplot

Malej má v moci bílé krvinky ale nemá vysoké CRP ani teploty nic.
Chtějí nasadit ATB. Jaký na to máte názor?
Odběr byl pytlickem.
Odpoledne zvracel, ale nejspíš mu nesedl příkrm.

Reakce:
anavi13
Závislačka 2943 příspěvků 26.10.18 05:45

To může znamenat , že jste infekci chytli v začátku, proto je ještě krev v normě. Záleží jaké byly výsledky moče a té krve a co vás přesně trápí ( anamnéza, proč se odběr dělal) Nejsem úplně zastánce ATB, ale poslechla bych lékařku, ta je na to odborník a z neléčené infekce mohou vzniknout velké problémy. A čekat až to bude horší je asi blbost. Každopádně to řešte s lékařkou a ne tady s laiky, ti mají kolikrát zkreslené informace. Ať je prcek brzo v pořádku ;)

brumi
Kelišová 6545 příspěvků 26.10.18 06:05

@Luciet2 buď je to v začátku a nebo došlo při odběru pytlíčkem ke kontaminaci,mě jednou vycházely stejné výsledky nakonec jsem skončila na urologii a tam mi vysvětlily že mohou výjt i klamné odběry těmito způsoby protože stačí (binec) z okolí. Ale dr ví líp než my ,můžeš poprosit o ještě jeden opakovaný odběr pokud je tam zánět výsledek bude horší a máš úplně jasno :)…já osobně při zánětu močovýh cest nemám teploty nikdy i crp dobré a to mám kolikrát bolesti že bych brečela

anavi13
Závislačka 2943 příspěvků 26.10.18 06:31

@brumi přesně tak, k chybnému odběru taky může dojít a jak píšete u zánětů močového ústrojí i třeba gynekologických věcí se CRP drží dlouho dole a člověk už trpí. A je to naprosto normální.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 26.10.18 07:06

Ještě se bralo znovu tedy tak uvidíme

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 26.10.18 09:00

Tak atb zatím nic…mel 1000 leukocytu a druhý odběr 500…CRP 2
Takže se uvidí ale je to zvláštní

brumi
Kelišová 6545 příspěvků 26.10.18 09:31

@Luciet2 a má nějaké projevy že by měl zánět? nechci strašit,ale jednu jsem na záněty trpěla velmi ščasto,téměř každý měsíc,jednou jsem měla zase silné bolesti,nemohla na wc moje dr že vše ok crp i moč, večer do špitálu tak na urologii,cévko­vání,také ok takže jsem nechápala ale pan dr mi vysvětlil že může být silný zánět i když moč je zcela ok i crp,bohužel mi vypadlo jak to nazval odborně,ale nasadil atb a za dva dny zcela bez problémů. Vám držím palečky aby bylo vše vpořádku

brumi
Kelišová 6545 příspěvků 26.10.18 09:33

@anavi13 přesně tak,dopooledne u dr crp 3 moč ok, k večeru nemocnice crp už 90 a test na moč nejhorší čárka a to byl rozdíl pár hodin.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2162 příspěvků 26.10.18 09:47

@brumi no určitě budou delat kontrolu zítra znovu. Uvidíme. Evidentně nic nebolí malýmu je 7 měsíců takže to nepoznám. Ale je veselej neplace.

brumi
Kelišová 6545 příspěvků 26.10.18 10:38

@Luciet2 myslím že i v tomto věku by jste poznala že při čůrání třeba hrknou slzičky do očí, čúrá mnohem méně, nebo se divně kroutí…případně by plena byla zapachající čpavková silně zažloutlá

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje si vyslechl krutý verdikt: Rakovina se šíří dál a lékaři tápou

Rakovina je velmi zákeřný soupeř, který se nechce vzdát bez boje. Svoje o tom... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >