Leukocyty v moči, ale nízké CRP bez teplot

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Luciet2
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 25.10.18 23:49
Leukocyty v moči, ale nízké CRP bez teplot

Malej má v moci bílé krvinky ale nemá vysoké CRP ani teploty nic.
Chtějí nasadit ATB. Jaký na to máte názor?
Odběr byl pytlickem.
Odpoledne zvracel, ale nejspíš mu nesedl příkrm.

Reakce:
anavi13
Závislačka 4010 příspěvků 26.10.18 05:45

To může znamenat , že jste infekci chytli v začátku, proto je ještě krev v normě. Záleží jaké byly výsledky moče a té krve a co vás přesně trápí ( anamnéza, proč se odběr dělal) Nejsem úplně zastánce ATB, ale poslechla bych lékařku, ta je na to odborník a z neléčené infekce mohou vzniknout velké problémy. A čekat až to bude horší je asi blbost. Každopádně to řešte s lékařkou a ne tady s laiky, ti mají kolikrát zkreslené informace. Ať je prcek brzo v pořádku ;)

brumi
Kelišová 6681 příspěvků 26.10.18 06:05

@Luciet2 buď je to v začátku a nebo došlo při odběru pytlíčkem ke kontaminaci,mě jednou vycházely stejné výsledky nakonec jsem skončila na urologii a tam mi vysvětlily že mohou výjt i klamné odběry těmito způsoby protože stačí (binec) z okolí. Ale dr ví líp než my ,můžeš poprosit o ještě jeden opakovaný odběr pokud je tam zánět výsledek bude horší a máš úplně jasno :)…já osobně při zánětu močovýh cest nemám teploty nikdy i crp dobré a to mám kolikrát bolesti že bych brečela

anavi13
Závislačka 4010 příspěvků 26.10.18 06:31

@brumi přesně tak, k chybnému odběru taky může dojít a jak píšete u zánětů močového ústrojí i třeba gynekologických věcí se CRP drží dlouho dole a člověk už trpí. A je to naprosto normální.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 26.10.18 07:06

Ještě se bralo znovu tedy tak uvidíme

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 26.10.18 09:00

Tak atb zatím nic…mel 1000 leukocytu a druhý odběr 500…CRP 2
Takže se uvidí ale je to zvláštní

brumi
Kelišová 6681 příspěvků 26.10.18 09:31

@Luciet2 a má nějaké projevy že by měl zánět? nechci strašit,ale jednu jsem na záněty trpěla velmi ščasto,téměř každý měsíc,jednou jsem měla zase silné bolesti,nemohla na wc moje dr že vše ok crp i moč, večer do špitálu tak na urologii,cévkování,také ok takže jsem nechápala ale pan dr mi vysvětlil že může být silný zánět i když moč je zcela ok i crp,bohužel mi vypadlo jak to nazval odborně,ale nasadil atb a za dva dny zcela bez problémů. Vám držím palečky aby bylo vše vpořádku

brumi
Kelišová 6681 příspěvků 26.10.18 09:33

@anavi13 přesně tak,dopooledne u dr crp 3 moč ok, k večeru nemocnice crp už 90 a test na moč nejhorší čárka a to byl rozdíl pár hodin.

Luciet2
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 26.10.18 09:47

@brumi no určitě budou delat kontrolu zítra znovu. Uvidíme. Evidentně nic nebolí malýmu je 7 měsíců takže to nepoznám. Ale je veselej neplace.

brumi
Kelišová 6681 příspěvků 26.10.18 10:38

@Luciet2 myslím že i v tomto věku by jste poznala že při čůrání třeba hrknou slzičky do očí, čúrá mnohem méně, nebo se divně kroutí…případně by plena byla zapachající čpavková silně zažloutlá

Váš příspěvek
Reklama