Dlouhodobě zarudlé genitálie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 20:34
Zarudle genetalie dlouhodobě

Dobrý den, máme problém. Dcerka má neustále zarudle genetalie. Vůbec nevím proč se ji to stále vrací. Lékař nám napsal Locoid kortikoid. Potom to zmizelo, ale jen na pár dní a opět se to vrací, Už tam má i pupence. Hygienu dodrzujeme, plenky nemá. Jsou ji tři roky. Na krvi byla nic nenašli. Zkusili jsme sudocream, imazol, pythiol nic nezabírá. Nevěděl by prosím někdo co mám dělat? Problém trvá cca 5 měsíců. :nevim:

Reakce:

Evička.ok
Kecalka 107 příspěvků 24.10.18 20:42

Není to plíseň?? Svědí jí to?? Clotrimazol by mohl pomoci, a každý večer sedavou koupel v hypermanganu.

market114
Nováček 4 příspěvky 24.10.18 20:43

@Evička.ok no prave ,ze ji to pálí říká

Evička.ok
Kecalka 107 příspěvků 24.10.18 20:45

Zkuste ten hypermangan a clotrimazol nebo canesten a omezit sladké.

Evička.ok
Kecalka 107 příspěvků 24.10.18 20:48

Neměla antibiotika ?? Před těmi 5 měsíci??

katyna1984
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 24.10.18 20:51

Neji moc sladkeho?

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 24.10.18 20:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme problém. Dcerka má neustále zarudle genetalie. Vůbec nevím proč se ji to stále vrací. Lékař nám napsal Locoid kortikoid. Potom to zmizelo, ale jen na pár dní a opět se to vrací, Už tam má i pupence. Hygienu dodrzujeme, plenky nemá. Jsou ji tři roky. Na krvi byla nic nenašli. Zkusili jsme sudocream, imazol, pythiol nic nezabírá. Nevěděl by prosím někdo co mám dělat? Problém trvá cca 5 měsíců. :nevim:

Co říkají holky je nesmysl, takto malé děti mívají plísně či kvasinky velmi zřídka, třeba v kombinaci s cukrovkou 1. typu. S největší pravděpodobností je to bakteriálního původu, hypermanganem nic nepokazíš, spíš oplachovat třeba inj. stříkačkou než sedací koupel. Může pomoct máznout Framykoinem několikrát děnně, prostě něco antibiotického, případně pak na dětskou gyndu pro speciální furantoinové čípky na zavádění, nebo někdy se zavádí aplikátorem Macmiror, ten je na smíšené infekce. Natírej jí to klidně i obyč Bepanthenem, ty protiplísňové mastičky bych zavrhla okamžitě! Pokut to přetrvává a pálí ji to, tak to nenech plavat a zajdi raději na tu dětskou gyndu, za 10 dní budete mít klid, než aby to měla chronické. Mám 3 dcery a zkušeností víc než by mi bylo milé.

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 24.10.18 20:58
@Zabatko píše:
Co říkají holky je nesmysl, takto malé děti mívají plísně či kvasinky velmi zřídka, třeba v kombinaci s cukrovkou 1. typu. S největší pravděpodobností je to bakteriálního původu, hypermanganem nic nepokazíš, spíš oplachovat třeba inj. stříkačkou než sedací koupel. Může pomoct máznout Framykoinem několikrát děnně, prostě něco antibiotického, případně pak na dětskou gyndu pro speciální furantoinové čípky na zavádění, nebo někdy se zavádí aplikátorem Macmiror, ten je na smíšené infekce. Natírej jí to klidně i obyč Bepanthenem, ty protiplísňové mastičky bych zavrhla okamžitě! Pokut to přetrvává a pálí ji to, tak to nenech plavat a zajdi raději na tu dětskou gyndu, za 10 dní budete mít klid, než aby to měla chronické. Mám 3 dcery a zkušeností víc než by mi bylo milé.

Píšeš 5 měsíců, to jste nebyly ještě na dětské gyndě, když tam má pupence? Nech si co nejdřív napsat žádanku a šup tam, nic to není, pokud je citlivý doktor, nebo raději doktorka. Odkud jsi? Jestli z JM kraje, tak doporučuji dr. Mužíkovou v Brně.

market114
Nováček 4 příspěvky 24.10.18 21:04

@Evička.ok Antibiotika neměla a sladké moc nejí. Vubec nechapu z ceho porad . :,( Mela jsem ten Locoid a vzdy jsem ji to mazla a na týden to zmizelo a pak znovu a znovu… No Locoid nám teď došel a já nechci jít pro další a mazat ji stále kortikoidama :( .

market114
Nováček 4 příspěvky 24.10.18 21:09

@Zabatko Aha, já nevěděla, že tak malé holčičky chodí na gyndu 8o. Myslela jsem, že to řeší obvodní doktor. 8o. Nemá to přímo v pochvě, má to na vnitřní straně pysku. I tak s tím mám jít na gyndu? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 21:40
@market114 píše:
@Zabatko Aha, já nevěděla, že tak malé holčičky chodí na gyndu 8o. Myslela jsem, že to řeší obvodní doktor. 8o. Nemá to přímo v pochvě, má to na vnitřní straně pysku. I tak s tím mám jít na gyndu? :think:

Zkus více větrat, ať je více nahatá, po koupání nechat dobře vysušit, nejen otřít. V noci bez pyžámka, ať má volno. Pak můžeš zkusit jiný prášek na praní kaťátek a lepší máchat a kaťátka žehlit. Koupání ve veřejných bazénech bych nějakou dobu vynechal.

Micaella22
Kecalka 416 příspěvků 24.10.18 21:41

Tak jit s ditetem na gyndu je vec co se musi na 100%. Taky bych dala spodni pradlo a kalhoty prat bez avivaze a s malym mnozstvim praciho prasku pro deti.

semisova
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 25.10.18 01:06
@market114 píše:
@Zabatko Aha, já nevěděla, že tak malé holčičky chodí na gyndu 8o. Myslela jsem, že to řeší obvodní doktor. 8o. Nemá to přímo v pochvě, má to na vnitřní straně pysku. I tak s tím mám jít na gyndu? :think:

No už je to tak, já byla s dcerou už dvakrát na dětské gynekologii, v 9 mes a roce a půl (je to teda klasická gynda ale musí mít i specializaci na dětské, to ne všechny mají, Škoda ze to nemá má gynekolozka)

Zabatko
Závislačka 4270 příspěvků 25.10.18 06:48
@market114 píše:

Určitě, může to být i vevnitř, to se musí posoudit na dětské gyndě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >