Dlouhodobě zarudlé genitálie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 20:34
Zarudle genetalie dlouhodobě

Dobrý den, máme problém. Dcerka má neustále zarudle genetalie. Vůbec nevím proč se ji to stále vrací. Lékař nám napsal Locoid kortikoid. Potom to zmizelo, ale jen na pár dní a opět se to vrací, Už tam má i pupence. Hygienu dodrzujeme, plenky nemá. Jsou ji tři roky. Na krvi byla nic nenašli. Zkusili jsme sudocream, imazol, pythiol nic nezabírá. Nevěděl by prosím někdo co mám dělat? Problém trvá cca 5 měsíců. :nevim:

Reakce:
Evička.ok
Kecalka 107 příspěvků 24.10.18 20:42

Není to plíseň?? Svědí jí to?? Clotrimazol by mohl pomoci, a každý večer sedavou koupel v hypermanganu.

market114
Nováček 4 příspěvky 24.10.18 20:43

@Evička.ok no prave ,ze ji to pálí říká

Evička.ok
Kecalka 107 příspěvků 24.10.18 20:45

Zkuste ten hypermangan a clotrimazol nebo canesten a omezit sladké.

Evička.ok
Kecalka 107 příspěvků 24.10.18 20:48

Neměla antibiotika ?? Před těmi 5 měsíci??

katyna1984
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 24.10.18 20:51

Neji moc sladkeho?

Zabatko
Závislačka 4340 příspěvků 24.10.18 20:56
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme problém. Dcerka má neustále zarudle genetalie. Vůbec nevím proč se ji to stále vrací. Lékař nám napsal Locoid kortikoid. Potom to zmizelo, ale jen na pár dní a opět se to vrací, Už tam má i pupence. Hygienu dodrzujeme, plenky nemá. Jsou ji tři roky. Na krvi byla nic nenašli. Zkusili jsme sudocream, imazol, pythiol nic nezabírá. Nevěděl by prosím někdo co mám dělat? Problém trvá cca 5 měsíců. :nevim:

Co říkají holky je nesmysl, takto malé děti mívají plísně či kvasinky velmi zřídka, třeba v kombinaci s cukrovkou 1. typu. S největší pravděpodobností je to bakteriálního původu, hypermanganem nic nepokazíš, spíš oplachovat třeba inj. stříkačkou než sedací koupel. Může pomoct máznout Framykoinem několikrát děnně, prostě něco antibiotického, případně pak na dětskou gyndu pro speciální furantoinové čípky na zavádění, nebo někdy se zavádí aplikátorem Macmiror, ten je na smíšené infekce. Natírej jí to klidně i obyč Bepanthenem, ty protiplísňové mastičky bych zavrhla okamžitě! Pokut to přetrvává a pálí ji to, tak to nenech plavat a zajdi raději na tu dětskou gyndu, za 10 dní budete mít klid, než aby to měla chronické. Mám 3 dcery a zkušeností víc než by mi bylo milé.

Zabatko
Závislačka 4340 příspěvků 24.10.18 20:58
@Zabatko píše:
Co říkají holky je nesmysl, takto malé děti mívají plísně či kvasinky velmi zřídka, třeba v kombinaci s cukrovkou 1. typu. S největší pravděpodobností je to bakteriálního původu, hypermanganem nic nepokazíš, spíš oplachovat třeba inj. stříkačkou než sedací koupel. Může pomoct máznout Framykoinem několikrát děnně, prostě něco antibiotického, případně pak na dětskou gyndu pro speciální furantoinové čípky na zavádění, nebo někdy se zavádí aplikátorem Macmiror, ten je na smíšené infekce. Natírej jí to klidně i obyč Bepanthenem, ty protiplísňové mastičky bych zavrhla okamžitě! Pokut to přetrvává a pálí ji to, tak to nenech plavat a zajdi raději na tu dětskou gyndu, za 10 dní budete mít klid, než aby to měla chronické. Mám 3 dcery a zkušeností víc než by mi bylo milé.

Píšeš 5 měsíců, to jste nebyly ještě na dětské gyndě, když tam má pupence? Nech si co nejdřív napsat žádanku a šup tam, nic to není, pokud je citlivý doktor, nebo raději doktorka. Odkud jsi? Jestli z JM kraje, tak doporučuji dr. Mužíkovou v Brně.

market114
Nováček 4 příspěvky 24.10.18 21:04

@Evička.ok Antibiotika neměla a sladké moc nejí. Vubec nechapu z ceho porad . :,( Mela jsem ten Locoid a vzdy jsem ji to mazla a na týden to zmizelo a pak znovu a znovu… No Locoid nám teď došel a já nechci jít pro další a mazat ji stále kortikoidama :( .

market114
Nováček 4 příspěvky 24.10.18 21:09

@Zabatko Aha, já nevěděla, že tak malé holčičky chodí na gyndu 8o. Myslela jsem, že to řeší obvodní doktor. 8o. Nemá to přímo v pochvě, má to na vnitřní straně pysku. I tak s tím mám jít na gyndu? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 21:40
@market114 píše:
@Zabatko Aha, já nevěděla, že tak malé holčičky chodí na gyndu 8o. Myslela jsem, že to řeší obvodní doktor. 8o. Nemá to přímo v pochvě, má to na vnitřní straně pysku. I tak s tím mám jít na gyndu? :think:

Zkus více větrat, ať je více nahatá, po koupání nechat dobře vysušit, nejen otřít. V noci bez pyžámka, ať má volno. Pak můžeš zkusit jiný prášek na praní kaťátek a lepší máchat a kaťátka žehlit. Koupání ve veřejných bazénech bych nějakou dobu vynechal.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 699 příspěvků 24.10.18 21:41

Tak jit s ditetem na gyndu je vec co se musi na 100%. Taky bych dala spodni pradlo a kalhoty prat bez avivaze a s malym mnozstvim praciho prasku pro deti.

semisova
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 25.10.18 01:06
@market114 píše:
@Zabatko Aha, já nevěděla, že tak malé holčičky chodí na gyndu 8o. Myslela jsem, že to řeší obvodní doktor. 8o. Nemá to přímo v pochvě, má to na vnitřní straně pysku. I tak s tím mám jít na gyndu? :think:

No už je to tak, já byla s dcerou už dvakrát na dětské gynekologii, v 9 mes a roce a půl (je to teda klasická gynda ale musí mít i specializaci na dětské, to ne všechny mají, Škoda ze to nemá má gynekolozka)

Zabatko
Závislačka 4340 příspěvků 25.10.18 06:48
@market114 píše:

Určitě, může to být i vevnitř, to se musí posoudit na dětské gyndě.

veronika2424
Povídálka 14 příspěvků 07.12.18 13:49

ahoj oživuji diskuzi zda mi někdo poradí. Prosím mám 4 letou dceru, nastal takový problém že měla opruzený zadek i trochu genitálie takové zarudlé, myslela jsem že se třeba spotila, mazala jsem jí asi 2 dny jen bepanthenem a pak to zmizelo pak se zase objevilo pak zmizelo, možná po koupání spatně utřená víc jsem začala dbát aby použivala papír po čurání zlepšilo se ale pak zase se objevilo a ještě s tím že začala krvácet z dupky po stolici. viděla jsem jak tlačí se slzami v očích takže jsem to dávala za vinu tvrdé stolici a popraskání nějaké cévky, nicméně jsme šly pro jistotu k dr. dostala hypermangan koupel a canesten krém. po dvou dnech totální zhoršení tam kde jsem jí nanesla ten krém tak jakoby jí to uplně vyžralo, nemohla ani chodit ani čůrat tak jsme honem přes pohotovost řešily byl víkend a tam byly celkem zlí že dostala ten canesten. dostali jsme sprej a mast bariederm uriage nebo tak něják sprchuji jí téměř po každém čůraní ale z toho se jí dostal ještě jakýsi blok že mi zas jakoby přestala chodit na záchod a normálně se pokaká do kalhotek. Takže furt peru sprchuju mažu a nějak se to nechce léčit .....co s tím? v pondělí se chystám s močí k dr. ale bojím se co mi zas dá pro ní čím jí zas uškodím než pomůžu nebo radši jed znovu na tu pohotovost. V minulosti byla už v nemocnici se zánětem močových cest teda aspon podle crp to říkali a antibiotika zabraly ale klinicky neměla vůbec nic ani že by špatně čurala pálelo nic jen horečky. teď dneska je nějaká jakoby nachlazená skleslá slabá teploty nic zatím ale mám zaz hrůzu z nemocnice. Nebo mám hrotit dětskou gynekologii už fakt nevím. Jo koupel v heřmanku taky proběhla ale sama spíš už nevím co dělat ještě s tím když se jí snažím udržet v čistotě a ona se mi pokadí a ani mi to neřekne. to nechápu co se v ní zlomilo. Měl někdo podobnou zkušenost co si o tom myslíte, normálně tyhle přízpěvky nepíšu hned letím k dr ale teď nevěřím ani jí , v minulosti nás taky poslala domu a ať si v lékarně jen koupíme sirup a ještě v ten den večer jsme jeli na pohotovost a tam antibiotika že má angínu jako prase. V plánu je najít jinou dr vyměnit ale teď momentálně mi jde o dceru. Děkuji za rady a tipy zkušenosti názory.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Doják dne: Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >