Levné energie v Praze

afghani
11.7.13 01:17

levne energie v praze

Ahoj, prosim o radu pro babicku, jakeho vybrat dodavatele plynu a elektra.Je z prahy, zije sama. Plynovou ma jen varnou desku, kde si obcas neco ukuchti.Na elektrinu ma ohrev vody, svitidla, spotrebicd. Vytapeni ma ustredni. Ackliv je hodne na chalupe, opet ji prisly velke nedoplatky od prazske energetiky a prazske plynarenske. prazandy, prosim o radu. kalkulackam cen uz neverim, plati je pry samotne firmy, ty sem nepiste.dik :srdce:

Příspěvek upraven 11.07.13 v 20:31

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

14780
11.7.13 07:25
@afghani píše:
Ahoj, prosim o radu pro babicku, jakeho vybrat dodavatele plynu a elektra.Je z prahy, zije sama. Plynovou ma jen varnou desku, kde si obcas neco ukuchti.Na elektrinu ma ohrev vody, svitidla, spotrebicd. Vytapeni ma ustredni. Ackliv je hodne na chalupe, opet ji prisly velke nedoplatky od prazske energetiky a prazske plynarenske. prazandy, prosim o radu. kalkulackam cen uz neverim, plati je pry samotne firmy.dik :srdce:

Potřebujete znát roční spotřebu energie a plynu. Pak jev můžete zadat do srovnávacího kalkulátoru, nejúplnější mi připadá EnergieJenda, resp. TZB-info a vybrat dodavatele nabízejícího smlouvu na dobu neurčitou.

Pokud kalkulátoru nevěříte, můžete jeho výsledek porovnat s aktuálním ceníkem(třeba u několika nejlevnějších firem).

Důležité jsou obchodní podmínky, pozorně si je před uzavřením smlouvy prostudujte!

Dobré by bylo vybrat jí z obchodníků, kteří se dobrovolně přihlásili k dodržování etického kodexu obchodníka s energiemi: http://www.eru.cz/…13-04-08.pdf

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
11.7.13 11:15

Nekdo dalsi, bez odkazu na kalkulacky cen? :lol: Dekuji :D :D :D Jde mi o konkretni odberatele z Prahy a jejich zkusenosti. Dekuji moc! :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Upravit
14780
11.7.13 11:45
@afghani píše:
Nekdo dalsi, bez odkazu na kalkulacky cen? :lol: Dekuji :D :D :D Jde mi o konkretni odberatele z Prahy a jejich zkusenosti. Dekuji moc! :srdce: :srdce: :srdce:

Kalkulačkám, jejichž výsledky si můžete porovnávat jak vzájemně, tak s ceníky nevěříte a anonymním diskutérům doporučujícím konkrétní firmy byste věřila? :roll:

No, tak si to holt budete muset spočítat sama, když kakulačkám nevěříte!

No, přeju vám hodně štěstí a šťastnou ruku!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
11.7.13 15:18
@eumedon píše:
Kalkulačkám, jejichž výsledky si můžete porovnávat jak vzájemně, tak s ceníky nevěříte a anonymním diskutérům doporučujícím konkrétní firmy byste věřila? :roll:

No, tak si to holt budete muset spočítat sama, když kakulačkám nevěříte!

No, přeju vám hodně štěstí a šťastnou ruku!

Když jsem zadala na emiminju vyhledat eneergiejenda.cz,vyjelo mi 7 stran odkazu - u kazdeho prispevku jste autorem VY! Provozujete tedy tento kalkulator? To si nopravdu myslite, ze si toho tu nikdo nevsimne? Hlasim adminovi.
Pokracuji v diskusi. Uvitam normalni realne prispevky od holek k tematu :-)Dekuji

• Citovat
  • Upravit
14780
11.7.13 17:18

@afghani Jak poznáte normální holky? Každého, kdo se vám nebude zdát „normální“, nahlásíte?

Každého, kdo vám dá takovou radu, kterou byste si sama nedala, je třeba nahlásit?

Přeju mnoho smysluplných replik do vašeho vlákna!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
11.7.13 19:43
Nez
@eumedon píše:
@afghani Jak poznáte normální holky? Každého, kdo se vám nebude zdát „normální“, nahlásíte?

Každého, kdo vám dá takovou radu, kterou byste si sama nedala, je třeba nahlásit?

Přeju mnoho smysluplných replik do vašeho vlákna!

NEZLOBTE SE, ale muzete prestat zasahovat od veci do diskuse? Zakladatelko, posilam ti sz vyuctovani moji mamky, ktera bydli taky sama, anad to babicce pomuze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
afghani
11.7.13 20:30

@eumedon
Normální není mít tu 7 stran odkazů, kde píšete jen a jen doporučení na webovou stránkuenergiejenda. cz. Podle mne zneužíváte emimino k reklamě. Výslovně jsem navíc prosila, neuvádět komerční kalkulačky atd. Prosím, přestaňte mě i ostatní obtěžovat svými příspěvky. děkuji

• Citovat
  • Upravit
14780
11.7.13 20:52
@afghani píše:
@eumedon
Normální není mít tu 7 stran odkazů, kde píšete jen a jen doporučení na webovou stránkuenergiejenda. cz. Podle mne zneužíváte emimino k reklamě. Výslovně jsem navíc prosila, neuvádět komerční kalkulačky atd. Prosím, přestaňte mě i ostatní obtěžovat svými příspěvky. děkuji

energiejenda není (pokud vím) komerční kalkulačka, ale mohu se mýlit.

Svými příspěvky vás už v tomto vlákně obtěžovat nebudu, tento je poslední - leda byste tedy opět reagovala nějakými nepodloženými nactiutrhačnými domněnkami.

Pokud vás obtěžují mé příspěvky v jiných vláknech mám pro vás tuto radu: tak je tedy nevyhledávejte. Mám stejné právo diskutovat na e-miminu, jako vy a vy mi nemáte co zakazovat diskutovat a už vůbec nemáte právo mluvit za ostatní (např. že ostatní obtěžuju svými příspěvky).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
12.7.13 12:20

@eumedon
Ježiš neobtěžujte komerčními odkazy! stejně je to každémnu jasný že jste dealer. uživatelka výslovně píše o co jí jde. KDYŽ NAPÍČE nevkládat komerční kalkulačky a vy jí to nutíte tak je to jasný ne? Dealeři pryč z emimina! Hlásím též adminovi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14780
2.7.14 19:57

Tak jeden odkaz přímo na stránkách ERÚ: http://www.eru.cz/…vatelu-plynu

Pro elektřinu má ERÚ vlastní srovnávací kalkulátor.

P. S.: Nejsem Ježíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama