Levný teambuilding

643
4.5.20 13:59

Levný teambuilding

Ahoj :) Potřebuji pomoc :D

Mám na léto vymyslet a naplánovat teambuilding pro cca 20 lidí, s přespáním a hodně low cost :D Budget mám tak 35 000,– max :D Máte někdo nějaký návrh? Už nad tím přemýšlím týden a mám jen cyklovýlet s přespáním v kempu, což se ale nesetká s nadšením :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5502
4.5.20 14:13

Nějaký nepropálený vinný sklep s degustací? Najít s noclehem není problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
4.5.20 14:16

@Monikap3 sjíždění vody? Vinný sklípek? Únikovka a pak večer nějaký menší raut s přespáním? Co je to za lidi, pro které to máš připravit?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18430
4.5.20 14:26

@Monikap3 Smankote, alespon nějaký penzion. Pokud nemáš skupinu dvacatniku, tak český kemp už je trochu mimo. Pak kolo, já jsem nadšený cyklista, ale každý není a zvlášť některým dámám, které nejsou zvyklé na cyklistické sedlo, se tedy nezavdecis. Voda není špatná, že smazava fyzické rozdíly, ale možná že nějaký výšlap na Sněžku by také nebyl špatný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
4.5.20 14:30

Všem díky za tipy, bohužel všechyn mě napadly a hned vám řeknu, proč je nejde použít :)
1.) Vinný sklípek- Morava je prý daleko
2.) Voda- na té bylo loni
3.) Cyklovýlet vymyslel ředitel, takže bude těžké ho přesvědčit, že něco je lepší
4.) Výšlap- pan ředitel se vyjádřil, že pěšky nikam nejde.
5.) Penzion s večeří- super, ale těžko se vejdu do rozpočtu.

Proto s tím mám takový problém :) Akcí jsem už organizovala spoustu, ale tahle mi dává zabrat. Kolektiv je různorodý, většinou teda pánové 20-50 let, dámy jsme 4 (29-50), sportovci i nesportovci. Napadl mě turnaj v badmintonu, to by nemuselo nikoho urazit ani nakrknout, kdo by nechtěl hrát, dělal by fanouška. Ale zase- kde, když se s jídlem, programem a ubytkem musím vejít do šibeničního rozpočtu? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
4.5.20 14:30

@Cuddy Neocenila bych túry, na teambuildingu chci nenáročnou zábavu, popít a pokecat, případně nějaké kuželky apod. Pokud túru, tak jen na nějaké akci typu ze sklepa do sklepa nebo burčákový pochod :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
4.5.20 14:31

@Cuddy Sněžka mě taky napadla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18430
4.5.20 14:31

Ještě zvaž, zda mají všichni potřebné vybavení, ať půl tě částky nenechá v půjčovně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
4.5.20 14:32

@Kfětoslava Tak nějak jsem si to představovala taky :D Ale bylo mi vysvětleno, že si pan ředitel představuje kolektivní aktivitu, nejradši sportovní a žádný takový, že někdo bude dělat to a druhej tamto. Takže trochu problém a já jsem tu dva měsíce, nemůžu si vyskakovat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
4.5.20 14:33
@Monikap3 píše:
Všem díky za tipy, bohužel všechyn mě napadly a hned vám řeknu, proč je nejde použít :)
3.) Cyklovýlet vymyslel ředitel, takže bude těžké ho přesvědčit, že něco je lepší
5.) Penzion s večeří- super, ale těžko se vejdu do rozpočtu.Proto s tím mám takový problém :) Akcí jsem už organizovala spoustu, ale tahle mi dává zabrat. Kolektiv je různorodý, většinou teda pánové 20-50 let, dámy jsme 4 (29-50), sportovci i nesportovci. Napadl mě turnaj v badmintonu, to by nemuselo nikoho urazit ani nakrknout, kdo by nechtěl hrát, dělal by fanouška. Ale zase- kde, když se s jídlem, programem a ubytkem musím vejít do šibeničního rozpočtu? :D

Pak mě napadá hra na kaktus- zhasne se, každý píchá špendlíky kolem sebe, pak se rozsvítí, kdo jich má v sobě nejvíc, ten vyhrál, komu teče krev, ten i kvete. Přespat můžete na místní faře.
:pankac: děkovat nemusíš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18430
4.5.20 14:34

@Monikap3 jako co to je? Když na to nemám, tak to ne pořádám, ne? Fakt by jsi hnala 50 letou dámu po cyklovyletu do sprchy do kempu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
4.5.20 14:35

@Kfětoslava :D :D :D přednesu to na poradě :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643

@Cuddy já bych tam nehnala ani sebe, kempy odjakživa nesnáším :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3169
@Monikap3 píše:
5.) Penzion s večeří- super, ale těžko se vejdu do rozpočtu.Proto s tím mám takový problém :) Akcí jsem už organizovala spoustu, ale tahle mi dává zabrat. Kolektiv je různorodý, většinou teda pánové 20-50 let, dámy jsme 4 (29-50), sportovci i nesportovci. Napadl mě turnaj v badmintonu, to by nemuselo nikoho urazit ani nakrknout, kdo by nechtěl hrát, dělal by fanouška. Ale zase- kde, když se s jídlem, programem a ubytkem musím vejít do šibeničního rozpočtu? :D

Tak co třeba turnaj v minigolfu/adventure golfu a někde v místě rovnou i přespání. To je takovej univerzální nenáročnej sport. Já myslím, že by se to za tu cenu dalo - nějaký raut a přespání, zkus poptat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5502
4.5.20 14:38

@Monikap3 a co lanové centrum? Projít tu cestu v úvazu zvládne každý, stojí to na dospělého aspoň u nás 250,– a někde v místní turistické ubytovně přespíte a někde v hospodě si pronajmete salónek, případně pronajmout chatu a zaplatit si svoji bečku, jídlo apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama