Jaké zaměstnání? Přechod z podnikání....

378
4.5.20 13:25

Jaké zaměstnání? Přechod z podnikání....

Podnikala jsem, aktuálně mám podnikání přerušený a zvažuju, zda jej znovu nastartovat nebo zvolit raději „jistotu“ zaměstnání po dobu třeba dvou let… Jsem četla, že má na podzim přijít druhá vlna. Nejsem si jistá, jestli bych dva výpadky v rámci roku zvládla utáhnout, tak proto ta úvaha o přechodu do zaměstnání. Pak je další otázka, jaká práce je v dnešní době alespoň trochu sázka na jistotu, pokud člověk není Ing, MUDr. atp? Napadá mě potravinářský průmysl, co dál? Kdo z vás má vyhráno? Kde jste zaměstnané a nynější situace se vás dotkla minimálně? Díky za vaše komenty, postřehy a nápady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9775
4.5.20 13:45

Prace v energetice apod. obory zajistujici zakladni infrastrukturu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
4.5.20 14:03

Sociální péče, to je celkem jistota

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5748
4.5.20 14:04

Jistota není nikde. Dělej, co tě baví, tam odvedeš nejlepší výkon a uděláš si dobré jméno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
486
4.5.20 14:08

Terenni pecovatelka. Mám min prace, pracuji ted ob týden za stejný korunky. Sice nás donutili vybrat starou dovču, ale co. Dostaneme i nějaký prémie navíc :lol:. Ale pracuji v oboru už řadu let, jsem pod městem. V soukromem sektoru nebo v domove bych si asi tak nepiskala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
4.5.20 14:09

@Zumpa Psala jsem, že dva výpadky v rámci roku nezvládnu, takže vážně zvažuju opustit podnikání (to, co mě baví)… V tomhle směru jsou vyhlídky celkem nejistý a já se nestarám jen o sebe, proto je to složitější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4541
4.5.20 15:46

Pojišťovnictví, MHD, pokladní, asistentka (ať už v kanceláři nebo pro nějaké znevýhodněné), na úřadě,… Pokud je tvůj obor výrazně poznamenány současnou situací a třeba roční nebo dvouletý výpadek ti neznemozni návrat, tak bych asi do té jistoty zaměstnání šla. Já si na IČO přivydělávám, manžel měl v plánu seknout s prací jít dělat taky na IČO, ale právě kvůli současné situaci s tím ještě aspoň půl roku, rok počká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
4.5.20 15:56

Úřad nebo firmy, které delaji nahradni dily do aut jedou furt

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
182
4.5.20 15:56

Zdravotnictvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
4.5.20 17:07

@Šimelda zrovna automotive korona situace pekne odstavila, takze to nebyla uplne dobra rada :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 17:17
@Ernais píše:
@Šimelda zrovna automotive korona situace pekne odstavila, takze to nebyla uplne dobra rada :think:

Presne tak, zacali nas ted vyhazovat, takze automotive fakt nehrozi

• Citovat
  • Nahlásit
182
4.5.20 17:21

@Ernais

to jsi ale spatne pochopil…
Neco je jiného vyroba aut a neco jineho jsou NÁHRADNÍ DÍLY do aut. Auta neprestaly jezdit!!! A ty co jezdi a neni jich malo, potrebuji nahradni dily ;) Delam v takové firme a my jedem furt a vubec jsme nepolevili ;)

Příspěvek upraven 04.05.20 v 17:24

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
841
4.5.20 17:23

Urcite zdravotnictvi, ale bez daneho vzdelani asi tezko, max si udelat nejaky kurz na sanitarku apod, jen nevim, jak dlouho to trva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3234
4.5.20 19:54

@Šimelda tak o tech co vim ja, tak nemeli z ceho vyrábět, i kdyby na krasno chteli, protoze nebyly dily z Ciny, takze meli nekolikatydenni odstavky. Nevim v jake fabrice delas, ale prekvapuje me, ze vas se problem netykal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
4.5.20 20:06

@Ernais Proč fabrika? Může to být prodejna s náhradními díly. Pokud mají i eshop, tak věřím tomu, že jim byznys pořád frčí… Já do aut nedělám, zdrávku nemám, v důchoďáku pracovat nechci. Místa jako jsou asistentky jsou těžko dostupná, takže mi vychází ta pokladní a to opravdu není můj šálek kávy. Doufám, že mě brzo něco napadne, jinak mě trefí… Sedět doma nechci, nebudu a ani nemůžu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat