Práce v malém obchodě

Anonymní
4.5.20 00:06

Práce v malém obchodě

Zanedlouho si budu hledat nové zaměstnaní a protože mám praxi jako prodavačka tak bych v tom i pokračovala.
Jen nevím jakou prodejnu si vybrat, tak kdyby jste se podělili o své zkušenosti kde jste pracovali/ pracujete a zda to tam bylo fajn nebo ne :-)
Mám zkušenost jak s potravinami tak i se spotřebním zbožím.
Vím určitě že už nechci pracovat ve velkém obchodě s potravinami (dělala jsem v globusu) takže žádný lidl, penny apod…ne
Láká mě menší prodejna kde přijdu víc do kontaktu se zákazníkem a budu mít víc času jim poradit.
Nejvíc asi v současné chvílí nějaká drogerie, obchod se zbožím pro zvířata, ale budu ráda za vaše zkušenosti i s jiným sortimentem zboží :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15122
4.5.20 08:03

Mám za sebou jak velký obchod (Albert), tak i malé potraviny.. Albert byl nejlepší práce, sedl mi tam kolektiv, práce mě bavila, v malém obchodě sice ze začátku taky fajn kolektiv, pak se vybarvila šéfová a bylo hotovo, ošetřování problém, všechno problém.. když si s někým nesedneš, ve velkém kolektivu se to ztratí, ale v tom malém neutečeš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2853
4.5.20 08:09

Hlavně pozor na malinké obchody, kde je jen jedna prodavačka, je to o hubu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.20 08:28

Malé obchody jsou vždy o hubu. Jakmile jeden člověk chybí, je problém. Tady jsou 4 (2 ráno 2 odpoledne). Každá dovolená, nemoc, očr je problém, nekdo musí dělat 12 za chybějícího. Dovolená třeba dva týdny v kuse sci-fi. Je sice brigádník, ale ten taky nemůže vždy hned na povel. Ale to jsou potraviny, lidí hromada pořád. Taky otevírací doba je na houby, tady je zavřeno jen pár dnů v roce (spočítala bych na prstech dvou dlaní), takže všechny víkendy, svátky… ale není to všude tak, tak pečlivě zvaž.

• Citovat
  • Nahlásit
15122
4.5.20 08:35

Jo, na volno jsem zapomněla, ve velkém volno každé pondělí plus jednou za 14 dní víkend, v malém jen volný víkend jednou za 14 dní, ač bylo o víkendu otevřeno do 12, bylo to fakt náročné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat