Levopront na kašel

26.7.14 12:18

Levopront na kašel

:mavam: zdravím maminky…
Chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s kapkami na kašel Levopront. Karolínka je včera odstala od doktora na dráždivý kašel, takže na utlumení. Ale mě přijde, že po něm kašle ještě víc, jako by jí dráždil. Když jí dám Tussin, tak skoro nekašle. Jaký máte názor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15132
26.7.14 12:43

Jsou to antitusika, takže ke kašli by dráždit neměly. Ale každému sedne něco jiného - klidně se může stát, že zrovna Levopront u Tvojí dcery fungovat nebude. V pondělí to řekni doktorce a domluv se s ní na jiném léku.

U mých dětí zase nezabírá Mucosolvan, ačkoli u jiných ano. To se stává.

Každopádně doufám, že jsem to špatně pochopila a že ty dva léky (Levopront a Tussin) bez vědomí doktorky nekombinuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6939
26.7.14 12:44

@petrusepetrus :mavam: Kapky neznam, ale mam sirup. Davam ho na noc a je fakt, ze vedle Ditustatu dovoli ditku vyspat se. Uz 2×(vloni na podzim a tenhle tyden) se mi osvedcil, ale asi prijde na to, jaky je puvod obtizi :think: At je mala brzy zdrava :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.14 15:33

@BohunkaP Neboj, nekombinuji, jsem zdr. sestra :lol: Já jsem se s těma kapkama setkala poprvé, tak mě trochu překvapilo, jak moc se po nich doslova dusí.
@Bisu A Levopront je i v sirupu? Osobně nedám dopustit na Ditustat a Pleumolysin.No v pondělí jdeme na kotrolu, tak budu moudřejší :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15132
26.7.14 15:42

@petrusepetrus :palec:

Jestli je to tak silné, asi bych to vysadila - teoreticky by dcera mohla mít alergii na ten levodropropizin, ne? Pokud se nepletu, jiný lék s touhle účinnou látkou na českém trhu není, tak se to nemuselo projevit dřív…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.14 15:47

Taky mě to napadlo… :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6939
26.7.14 18:41

@petrusepetrus Levopront sirup a Ditustat stridam. Oba zatim na noc zabraly, ale vzdycky mela „jen“ nejakou virozu/nastydnuti-bez horecek, nedavila se, zadny stekavy kasel to nebyl.
Je ale mozny, ze konkretne tahle ucinna latka tve dceri vadi nebo jsou ty kapky nejaky drijak :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.1.15 13:03

Levopront na kašel

My jsme s levoprontem nikdy problémy neměli, náš Péťa ho velmi dobře snáší a krásně mu zabírá, hlavně na začátku mu uleví a v noci klidně spí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.15 22:04

Levopront jsem nedávno vyzkoušela a nedám an něj dopustit :srdce:. Dcerce chutná a podáváme hned, když se objeví první příznaky suchého kašle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
20.4.16 13:12

Ahoj holky, chci se zeptat, ten Levopront je jen suchý dráždivý kašel? Malej mi ve dvě ráno začal kašlat- chvíli suchej, pak se mi zdálo že i hleny, tak jsem mu ty 3 ml dala.
A může se kombinovat stoptusin přes den a na noc ten LEvopront?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
45
16.1.17 13:21

Ahoj, dcera má suchý dráždivý kašel, dávám jí levopront kapky..Můžu jí k tomu dát na noc i dithiaden? Může se to kombinovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama