Levopront sirup pro dítě do dvou 2 let

3240
15.11.17 11:44

Levopront pro mladší 2 let

AHoj, koupila jsem dětem Levopront sirup. Můžu v nouzi dát i mladšímu? Má rok a půl. u léku se píše až děti od dvou let, ale zase od 10 kilo. Měl ho někdo na radu lékařky? Chci ho mít spíše jako noční krizovku a kvůli tomu čekat u doktroky nebudu. Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

32911
15.11.17 12:03

Já tyto " léky " vždy přispůsobuju..tzn když je třeba nějaké množštví od určitého věku, tak dám i mladšímu ale množství menší..ale pokud už 10 kilo překonal tak uplně bez problému..tyhle léky se dávají podle kil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.18 19:43

Ahoj maminky a @Alyss1 , dnes jsem Levopront dostala jako radu od lekarky, pro 1rok a 1mes starou nasi dcerku, v lekarne se docela divila. Ale dala mi jej. Jenze kapky! A ja mela rict pravdepodobne sirup? Tak ted nevim zda jej podavat,kdyz v kapkach je alkohol..' tak.jsem z toho zmatena co na ten drazdivy kasel, Fenistil kapky uz mame a mozna bych souhlasila ze zabírají. Jen jsem u Dr chtela doporucit sirup a ona toto. Tak jsem se chtela.zeptat na vase zkusenosti. Predem dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3240
17.12.18 21:09

Neumim zcela odpovedet. Sirup i kapky jsou od dvou let. Ale davkuji se dle vahy. Pokud se bych mela odsouhlaseno lekarkou neresila bych.

A pokud resis alkohol, tak v tech 5 kspkach je nic. Vic je v ovoci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
18.12.18 10:03

@Sushi22 dceři kdysi lékařka taky předepsala Levopront. Měla sirup, ale absolutně jí nepomáhal. Mám už za těch 6 let vyzkoušených xy sirupů a musím říct, že jediný, který dceři kdy pomohl byl Stopkašel. Může se podávat od 1 roku a nedám na něj dopustit. Ale nic ti nevnucuji. Každopádně co se týče toho Levoprontu, tak bych určitě volila sirup. Navíc, pokud dobře čtu příbal. leták, tak celkově Levopront se podává až dětem od 2 let. Já bych rozhodně sáhla po něčem jiném.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.18 21:41

@Zzzuz dekuji za info,taky se mi to zda docela driak…a stopkasel mame taky :palec: no.verim ze je toho hodne a uz z toho clove ma hlavu jak.balon,kazdy dr nebo v lékárně doporucuji neco jineho… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama