Ležatý čípek v 11tt

Anonymní
24.5.20 17:42

Ležatý čípek v 11 tt

Ahoj holky, dříve jsem byla zvyklá, že mi čípek směřoval nahoru. Ale asi 3 dny je v ležaté poloze a tedy směřuje k poševnímu vchodu. Je protáhlý a tvrdý. Beru Utrogestan. Nevíte některá čím by to mohlo být? Budu moc vděčná. Hezký večer. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

59251
24.5.20 17:49
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dříve jsem byla zvyklá, že mi čípek směřoval nahoru. Ale asi 3 dny je v ležaté poloze a tedy směřuje k poševnímu vchodu. Je protáhlý a tvrdý. Beru Utrogestan. Nevíte některá čím by to mohlo být? Budu moc vděčná. Hezký večer. :-)

Proč si na něj smatas? Nechápu.. Nehc čípek cipkem, ví co dělá..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
24.5.20 17:52

Můžu se prosím také zeptat?? Proč má tady polovina žen potřebu, se každý den (možná i několikrát za den) v sobě hrabat?? :think: :think: Na prohlídku a kontrolu intimních partií máme přece gynekology.. Nechci do nikoho rýt.. Jen mě to fakt zajímá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2567
24.5.20 17:53

Jestli si chceš zanest infekci, a nedejbože kvůli ní potratit, kontroluj se a pak se vyptavej. Co to nechat na doktorovi který o tom už něco ví? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 17:56

Omlouvám se pokud to někoho pobouřilo ale bohužel mě to vystrašilo. Tak proto jsem se zeptala zda s tím některá nemáte zkušenost. Bohužel do kontaktu s čipkem dochází kvůli zavádění Utrogestanu přímo k němu.

• Nahlásit
  • Citovat
59251
24.5.20 18:05
@Anonymní píše:
Omlouvám se pokud to někoho pobouřilo ale bohužel mě to vystrašilo. Tak proto jsem se zeptala zda s tím některá nemáte zkušenost. Bohužel do kontaktu s čipkem dochází kvůli zavádění Utrogestanu přímo k němu.

Nech to přírodě.. Tohle je normalni prostě.. Pokud máš obavy, zavolej své dr, určitě pomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 18:06

@martina.se Dobře moc děkuji. Srdíčko normálně bije. Mám doma totiž Angelsound, tak to asi bude tím jak se celkově všechno v bříško zvětšuje. Moc děkuji za radu. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
2208
24.5.20 18:07

Chachá to je stěr co? :mrgreen: Ježíš to mě potěšilo..

Zakladatelce omluva za mimo téma, nemohla jsem si pomoct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
572
24.5.20 18:21
@Zkai píše:
Chachá to je stěr co? :mrgreen: Ježíš to mě potěšilo..Zakladatelce omluva za mimo téma, nemohla jsem si pomoct.
:think: :think: Co to??
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41539
24.5.20 18:30
@Anonymní píše:

Taky jsem zaváděla a kolikrát jsem čípek necítila. Někdy tam byl a někdy byl někde kam jsem nedosáhla. Bude to dobré, držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.20 18:37

@Ginuš Moc ti děkuji! :srdce: Jiné potíže nemám. Tak hold hormony jsou hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
59251
24.5.20 20:49
@Anonymní píše:
@martina.se Dobře moc děkuji. Srdíčko normálně bije. Mám doma totiž Angelsound, tak to asi bude tím jak se celkově všechno v bříško zvětšuje. Moc děkuji za radu. :srdce:

V 11 tt najít srdíčko je dost umění.. Ale držím pěsti.. Já týden a jsme za půlkou :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.5.20 05:55

@martina.se Vím kde přesně je. Takže po pár dnech sledování vím, že je to stopro ono. Mám ho u levého boku lehce nad stydkou kostí. Radila jsem se s par maminkama co mají Angelsound a shodli jsme se, že je to doopravdy ono. :)

• Nahlásit
  • Citovat
59251
25.5.20 17:36
@Anonymní píše:
@martina.se Vím kde přesně je. Takže po pár dnech sledování vím, že je to stopro ono. Mám ho u levého boku lehce nad stydkou kostí. Radila jsem se s par maminkama co mají Angelsound a shodli jsme se, že je to doopravdy ono. :)

Je to ono.. Víc bylo v Sz.. Jako jo, super, že jsi našla.. Mě vždycky říkali, že používat před 12 tt je nesmysl.. Teď jsme pořídila těch cca 12 tt, dřív jsem to nezkoušela..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama