Opožděná menstruace v 16 letech

2
24.5.20 11:51

Opožděná menstruace 16let

Ahojte, potřebovala bych vaši radu..
Je mi 16 a 10.května jsem měla nechráněný sex se svým přítelem,(neudělal se do mě, vždycky si dává pozor a je už zkušený)..ale kdo ví..
19.května jsem měla dostat menstruaci ale nedostala jsem jí..už mám zpoždění 5 dní a stále jsem ji nedostala :( dostávám ji vždycky za 20 dní, ale minulý měsíc jsem ji dostala o dva dny později a tento mám zpoždění už pátý den a stále nic..
Bojím se že bych mohla být těhotná..je to možný? Boleli mě už i záda a i břicho úplně jako kdybych to měla dostat ale přitom nic..:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1076
24.5.20 11:54

@16luca to mě trochu pobavilo, že je už zkušený, promiň :mrgreen:
Hele v tomhle věku může být menstruace ještě nepravidelná a 5 dní je ještě ok. Pokud jsi opravdu nervózní tak si udělej těhotenský test a budeš mít jasno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1076
24.5.20 11:54

@16luca jo a jinak, pořešte antikoncepci ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1211
24.5.20 12:00

@16luca udělej si test, čím dřív tím líp (koupíš i v Tescu, nemusíš do lékárny). Budeš mít případně víc času se rozhodnout, co dál. Kolik je partnerovi? Už by měl mít rozum. Pokud tvrdí, že kondom nesnese, neužije si to s ním atd, tak si holt nech napsat prášky. A po chlapovi chtěj, ať si zajde na testy na pohlavní choroby, když je tak zkušený.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3700
24.5.20 12:14

Možný to je, udělej si test a používejte nějakou antikoncepci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12267
24.5.20 12:20

Je zkušený? Kolik mu je? Udělej test, co jiného chceš za radu? Jo, jednu mám. Používejte ochranu!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3299
24.5.20 13:21

Pravděpodobně ti v tomto věku nedochází, že když otěhotníš a on se na tebe vyflákne, tak zůstaneš na krku rodičům i s děckem. Pokud nemáš respekt sama k sobě a necháš se bulíkovat v 16ti, že ho vytáhne včas, tak mysli alespoň na rodiče… Nehledě na to, že můžeš chytit nějakou pohlavní chorobu bez ochrany nebo si zadělat na rakovinu děložního čípku. Očividně je ti tohle všechno jedno a nemáš ani dostatek rozumu na to, aby když si to nedostala, sis udělala těhotenský test. Koupíš ho všude, dokonce i na netu… Takže se prober, začni se chránit a nevěř bludum o tom, že to vždycky stihne, stačí kapka a jsi v tom :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
273
24.5.20 14:51

Holka, nebuď hloupá a začni se chránit pořádně :zed: Zrovna tento týden šla v našem okolí 15cti léta slečna na potrat, protože její přítel byl také zkušený a dával si pozor :roll:Pro klid duše si udělej test a příště buď rozumnější, aby jsi tu za pár týdnů neřešila úplně něco jiného…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.20 17:38

@16luca těhotná nejspíš nebudeš, ale zarid si pro příště ochranu.. Riskovat v 16 je dost odvážné :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama