Trilastin - kde koupit

23.5.20 22:35

Trilastin - kde koupit

Ahoj chtěla bych se zeptat kde bych sehnala krém na strie Trilastin? Dá se někde objednat?? Předem děkuji za odpověď ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1822
24.5.20 04:50

Driv se koupit dal i tady, ale vloni touto dobou jsem si ho objednavala primo z USA protoze primo v CR nebyl k sehnani. A teda musim rici ze nedam dopustit na krem “po”, kdyz uz se strie vytvori, ten je zazracny. Preventivni krem - nevim co si o nem myslet, nejake strie se mi stejne vytvorily a mela jsem behem pouzivani i velmi svedivou tehotenskou vyrazku, coz ale nevim jestli mohlo byt po nem nebo se mi jen zblaznily hormony, v prvnim tehotenstvi jsem ji nemela :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.5.20 21:54

@Helca83 no já už sem právě po porodu a strie mám. Slyšela sem že je dobry ten trilastin vím že už strie nezmizí ale chtěla bych aby nebyly tak vidět :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1822
25.5.20 10:53

@Weronika1995 je úplně super! Po porodu prvního jsem měla břicho jak sluníčko a moc mi pomohl, hned vybledly. Pořídila jsem si tehdy 2 tuby, tehdy (podzim 2017) ještě šel objednat z nějakého českého e-shopu, název už si bohuzel nepamatuji. Poctivě jsem mazala ráno a večer a výsledek byl vidět ještě v době používání. Ten preventivní krém jsem si pořídila ve 2019 ve druhem tehu 3 kelímky a dali k němu jakysi termo přípravný krem 2 tuby, ale účinnosti si nejsem jistá. Urcite si ho objednej, je drahy, ale podle me se to vyplatí, nejlíp asi kdyby Ti ho mohl někdo přivézt z USA (chápu ze teď to půjde těžko, ale třeba by se to nějak povedlo).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.5.20 16:19

@Helca83 dobře zkusím to nějak udělat uvidíme, jinak moc děkuji za rady já to břicho mám hrozny už sem se s tím tak nějak smířila ale aspoň chci aby ztmavly a neměla sem je fialový :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama