Jsem těhotná, nebo jen plaším?

Anonymní
23.5.20 13:30

Jsem tehotna? Nebo jen plašim?

Ahoj, s přítelem jsme spolu spali a on se do mě udělal. 3dny nato jsem měla krvavý výtok (dost krvavý) Je možné že jsem těhotná? Měsíčky nemám protože kojím, takže podle menstruace se nemůžu řídit jediné podle testu ale teď je ještě hodně brzy.. Četla jsem na internetu že se mohlo vajíčka uhnízdit nebo tak něco, a že z toho jsem mohla „spinit“.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31921
23.5.20 13:33
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem jsme spolu spali a on se do mě udělal. 3dny nato jsem měla krvavý výtok (dost krvavý) Je možné že jsem těhotná? Měsíčky nemám protože kojím, takže podle menstruace se nemůžu řídit jediné podle testu ale teď je ještě hodně brzy.. Četla jsem na internetu že se mohlo vajíčka uhnízdit nebo tak něco, a že z toho jsem mohla „spinit“.

Těhotná být samozřejmě můžeš. Kojení není antikoncepce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6765
23.5.20 13:37

Těhotná být můžeš, taky jsem je neměla a jsem opět těhotná. Pak si udělej test… Třeba za 2-3tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17280
23.5.20 13:43
@Anonymní píše:

Ti nikdo neřekl že kojení není antikoncepce?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.20 13:47

O miminko jsme se snažily tak proto se ptám.. Vím že kojení není antikoncepce, a nebylo to „omylem“ už pár měsíce se snažíme ale to stim krvavým výtokem se mi stalo poprvé proto tady píšu, jestli můžu být těhotná?

• Citovat
  • Nahlásit
6765
23.5.20 13:51
@Anonymní píše:
O miminko jsme se snažily tak proto se ptám.. Vím že kojení není antikoncepce, a nebylo to „omylem“ už pár měsíce se snažíme ale to stim krvavým výtokem se mi stalo poprvé proto tady píšu, jestli můžu být těhotná?

Tak krvavý výtok může být u ovulace.. Uvidíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
23.5.20 14:18

No tři dny po styku se určitě těhotenství neprokáže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9944
23.5.20 14:28

3 dny po sexu se vajíčko určitě nikde nehnizdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17280
23.5.20 14:41
@Anonymní píše:

Dítě už máš, tak víš jak se dělá. Od sexu vydrž cca 3tydny, pak udělej test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64358
23.5.20 15:49
@Anonymní píše:

Pokud máš nechraneny sex, můžeš být těhotná Vždycky.. Hnízdění jsem Nikdy nezažila.. Kojení není antikoncepce..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat