Jsem těhotná, nebo jen plaším?

Anonymní
včera v 13:30

Jsem tehotna? Nebo jen plašim?

Ahoj, s přítelem jsme spolu spali a on se do mě udělal. 3dny nato jsem měla krvavý výtok (dost krvavý) Je možné že jsem těhotná? Měsíčky nemám protože kojím, takže podle menstruace se nemůžu řídit jediné podle testu ale teď je ještě hodně brzy.. Četla jsem na internetu že se mohlo vajíčka uhnízdit nebo tak něco, a že z toho jsem mohla „spinit“.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24696
včera v 13:33
@Anonymní píše:
Ahoj, s přítelem jsme spolu spali a on se do mě udělal. 3dny nato jsem měla krvavý výtok (dost krvavý) Je možné že jsem těhotná? Měsíčky nemám protože kojím, takže podle menstruace se nemůžu řídit jediné podle testu ale teď je ještě hodně brzy.. Četla jsem na internetu že se mohlo vajíčka uhnízdit nebo tak něco, a že z toho jsem mohla „spinit“.

Těhotná být samozřejmě můžeš. Kojení není antikoncepce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1456
včera v 13:37

Těhotná být můžeš, taky jsem je neměla a jsem opět těhotná. Pak si udělej test… Třeba za 2-3tydny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11652
včera v 13:43
@Anonymní píše:

Ti nikdo neřekl že kojení není antikoncepce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
včera v 13:47

O miminko jsme se snažily tak proto se ptám.. Vím že kojení není antikoncepce, a nebylo to „omylem“ už pár měsíce se snažíme ale to stim krvavým výtokem se mi stalo poprvé proto tady píšu, jestli můžu být těhotná?

• Nahlásit
  • Citovat
1456
včera v 13:51
@Anonymní píše:
O miminko jsme se snažily tak proto se ptám.. Vím že kojení není antikoncepce, a nebylo to „omylem“ už pár měsíce se snažíme ale to stim krvavým výtokem se mi stalo poprvé proto tady píšu, jestli můžu být těhotná?

Tak krvavý výtok může být u ovulace.. Uvidíš :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
770
včera v 14:18

No tři dny po styku se určitě těhotenství neprokáže

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6775
včera v 14:28

3 dny po sexu se vajíčko určitě nikde nehnizdi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11652
včera v 14:41
@Anonymní píše:

Dítě už máš, tak víš jak se dělá. Od sexu vydrž cca 3tydny, pak udělej test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58486
včera v 15:49
@Anonymní píše:

Pokud máš nechraneny sex, můžeš být těhotná Vždycky.. Hnízdění jsem Nikdy nezažila.. Kojení není antikoncepce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama